KORONAWIRUS. CZY RZĄD PRZYWRÓCI OBOSTRZENIA?


KORONAWIRUS. CZY RZĄD PRZYWRÓCI OBOSTRZENIA? Gośćmi Macieja Wolnego są Jan Bondar, rzecznik Głównego Inspektoratu Sanitarnego i dr Magdalena Nowak Paralusz, socjolog, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu.

Najlepsze komentarze:

chory s... Oszusty!!! Niech sie odwala od ludzi i pozwola żyć.Zrobić szczepionki i niech sie szczepi kto chce. A lekarstwo jest tylko zablokowali dostępność.
MARCO19... Traktuję to jak coroczną grypę i to wszystko .
Danuta ... Prezes Kaczynski zafalszowal dane, ukryl, w lasach,ktore zamknal, miliony chorych ,chyba w namiotach,psami obstawil zeby nie uciekli, zarekwirowal budunki telewizji, moze tez stadiony? Zmarlych palil, rodzinom kaganiec pod maseczki od pana Szumowskiego zalozyl.Taki przebiegly i zadny rzadow.
Bia?y O... Goje się budzą ?
Bia?y O... A kim jest ten pan. Polacy to mądry i cierpliwy naród ale kielich goryczy przelewa się. Nawet wojsko usraelskie nie pomoże.
dadex20... Maseczki nie są obowiązkowe sami politycy tak mówili mówią. Politycy w Sejmie również chodzą bez masek. Przykład idzie z gory
Julian ... Jak tylko instruktor narciarski dostanie z Chin dostawę to pewnie wróci obowiązek noszenia maseczek albo i dybów ???zależy co przyleci
snp213... To zalezy czy jakis znajomy czy czlonek rodziny Szumowskich ma kolejny interes zycia do zrobienia.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FClx2EKoSLk


Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.