Ejakulat Zdrowy? | Beat Cop #6

Kup grę: (z kodem "SETO" 3% zwrotu) Zostaw suba i dołącz do rodziny: Zarejestruj się i wspieraj mnie: Z kodem "SETO" 10% na zakup fotela: FanPage FB: Twitter: Instagram: Stream: Strona: Dotacje: Bohaterem Beat Cop jest przedstawiciel nowojorskiej policji, Jack Kelly. W wyniku niesłusznego oskarżenia o zabójstwo, jego obiecująca kariera detektywa lega w gruzach, a on sam zostaje zdegradowany do roli zwykłego posterunkowego. Równie fatalnie prezentuje się życie prywatne Jacka, a na dokładkę ma on na pieńku z lokalną mafią. W obliczu życiowej klęski i powszechnej nienawiści, jedynym celem protagonisty staje się odkrycie, kto tak naprawdę go wrobił. To, czy mu się to uda, zależy od decyzji gracza – fabuła Beat Cop jest nieliniowa i oferuje wiele zakończeń. Zagrajmy w Beat Cop Let's Play Beat Cop Beat Cop GameplayEjakulat Zdrowy?


Najlepsze komentarze:

Arkadiu... a kolega z walizka ci uciekl z 625 do samochodu i pojechal a kota mijales ze dwa razy stal na srodku chodnika
Gienek ... świetna seria seto, super się ogląda. pozdrawiam
Arek Pa... jak słyszę że seto przeklina to nie chce mi się własnym uszom wierzyć.ale rozumiem seto dla materiału się poświęcił i za to jestem mu wdzięczny.

super seria czekam na więcej w twoim wykonaniu.
fennxi... cieszyłem się z 50 minutowych odcinków, a te 28 min zleciało mi w ułamku sekundy xd zajebiście się to ogląda u Ciebie!
MaxBase... Coraz więcej zadań aż ciężko zdążyć żeby wszystko zrobić :D
Zaj?czy... 13:02 Zawał xD
Pawe? Q... I to ja rozumiem :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCt77HzGhvxN_x8J150TFpNw