7 zaleceń postępowania względem koronawirusa koronawirus wirus


Korona wirus zbiera obecnie poważne żniwa. Rozpowszechnił się już na całym świecie i WHO określiło go mianem pandemii. Nie ma obecnie żadnej szczepionki czy leku, który pozwoli go zatrzymać. Jak w takim razie możemy przed nim się bronić? Te i inne ciekawostki zobaczycie w kolejnym odcinku złotej7! A czy wy znacie jakieś inne metody walki z koronawirusem? Lub jak opanować wewnętrzny strach przed wirusem ? Piszcie w komentarzach! Nie zapomnijcie także o zostawieniu subskrypcji, by być na bieżąco z materiałem! Sprawdzajcie mój kanał na Facebook'u ! Odwiedźcie mojego bloga ! I odliczajcie razem ze mną! 7 faktów, ciekawostek, głupot lub niezwykłych informacji, które raz cię rozbawią, innym razem zadziwią. Ale na pewno nie będą nudne ! Siedem ! #koronawirus #cotojestkoronakoronawirus #koronawiruswpolsce #kwarantanna #lekarzokoronawirus #koronawiruspolska #koronawiruspolskamapa #jakzrobićmaskęnatwarz #koronawiruspolskamapazachorowań #koronawiruswpolsceileprzypadkow #koronawiruswłochy #wirus #koronawiruswlochyulice #koronawiruspolskiesklepy #jakleczyckoronawirus #jakleczyckoronawirusjerzyzieba #koronawiruspolskiesklepy #jakuchronićpolskęprzedkoronawirusemzchin #jakuchronićsięprzedwirusami #coronavirus #uwagakoronawirus #sarscov2 #koronawirussars cov 2 #koronawirusnaukowy #wiruszchin #epidemiakoronawirusa #epidemiakoronawirusazaplanowano #wuhan #epidemia #pandemiacoronavirus #pandemia #izolacja #maskanatwarz

Ostatnio komentowane:


19:27 mówi chłop co nazwał poprzedni odcinek nazwą gry kappa Zobacz »
Dla mnie trochę szkada pieniędzy na te wypady do takiej willi skoro i tak siedzą w świątyniach... Więc może zbudować tam coś mniejszego albo zwracać im część kosztów? Odcinek super jak zawsze Zobacz »
ja pier***, 24 godziny bez prądu, internetu i telefonu? Gdzie przesłać Ci nagrodę? Niektórzy tydzień tak żyją i jakoś się tym nie podniecają..boże, youtube - obudź się.. Zobacz »
Wnoszę sprzeciw co do Króla Lwa z tego powodu, iż jestem wielkim fanem, a źle był cytat powiedziany nawet we fragmencie słychać, że jest inaczej :c Zobacz »
He copied the performing style and attire of Val Valentino AKA Masked Magician.lol Zobacz »
1:05 bo to są sloty na stacki chyba, bo wczesniej juz miales kamien i ci się on poprostu do stacka wliczył Zobacz »
Nie wiem po co to oglądam kiedy korzystam z firefoxa ale na tym youtubie jest jakiś chłam zamiast filmów to nie mam wyboru Zobacz »
?Hi new friend here.Liked your video so subbed you .And also my invitation goes to you for joining my channel.Hope you will join me there Zobacz »
Dobra dziękuję do widzenia idę po piłę bo wygląda na to że niepotrzebne mi ręce ? brawo Ty Daniel!!! Zobacz »
ist bisschen doff das ihr die spiler auswählen durftet, macht mal ein hardcore icon buy first guy und dan tut ihr die 3 spieler auf die position und dan search amd discard wäre viel spannender Zobacz »
Nolif dałeś mi chyba drugą szanse bo ja ci wszedłem powiedzieć żebyś zmienił hasło ty mnie zrespiłeś Zobacz »
Siema mordy tutaj świetna przeróbka z koksem 5 gram
A tu link ?https://youtu.be/IDdrC4oCkFg
XD
Zobacz »
te strzelające wyrzutnie ogniem powstały w Japonii nie przywiezione przez mongołów

dobrze opowiada o tym film niszczycielska broń rodu Ming
Zobacz »
Dzięki za oglądanie dzisiaj :)
Powiadomienia działają? :P
Jutro możliwe, że wleci już zakończenie, łapkujcie i będzie szansa ;)
Zobacz »
A co z taką osobą która za życia była nie użyje słowa,wiadomo jaka a po smierci jeszcze gorsza,to podziękować jej że rozrabia w domu? Zobacz »
Ledenda głosi, że Ada kiedyś dobije 1mln....
Pomóżmy jej i dajmy suba Z KAŻDEGO NASZEGO JEBANEGO MULTIKONTA


Ps. ja też dałam owo xD
Zobacz »
niewiem czy ktoś to zauwarzył ale za oknem jest dzień a tritsus mowil ze jest 18:00 Zobacz »
PiS tak pogrywa z pomnikami jak PO z ruską budką. Trzeba przykryć fakt sprzedania przez Vateusza niepodległości na ostatnim szczycie. Zobacz »
Nie oglądam kulis po przegranych meczach, żeby się ponownie nie denerwować, ale teraz zrobiłem wyjątek dla Eweliny Bućko ;) Zobacz »
Ten trojkat Lubelski to bledna decyzja ktora zaprowadzi Polske na manowce zarowno z Ukraina jak i Litwa nie mowiac o Moskalach Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7Opnuva-TP8