YAPZTAJ KASIĘ CICHOPEK 2 Zapytaj Beczkę #141

Subskrybuj Mietczynskiego! ► Subskrybuj Beczkę! ► Wspomniany film Fanggottena ► FACEBOOK ► TWITTER ► INSTAGRAM ► Mietczynski po raz kolejny przejmuje stery w Beczce pod nieobecność Krzysztofa!YAPZTAJ KASIĘ CICHOPEK Zapytaj Beczkę


Najlepsze komentarze:

Zysiu... Miecio po raz trzeci. Sprzedane!
Shadow ... 3:26 interesująca teoria
emilcin... Mieciu, czemu mówią na Ciebie Krzysiu?
Pawel T... Lol
Romek D... Kocham cię Pa!!!!!!!!!!!!!!!!!
Romek D... z dupy huj kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Romek D... dla mnie to ucho prezesa to HUJ
Romek D... to cenię, bo piszą tu prawdę Czytam nie słyszę Jest Kochany!!!!!!!!!!!!!!!!
Romek D... huje
Romek D... naszą kasę biorą Huje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Romek D... tak poprawiasz komuś dzień
Romek D... Kocham Cię
Romek D... o kurwa!!!!!!!!!!!!!1
Wi ka... 3:40 i wszystko stało się jasne...
Piotr J... Ej czm slonie latają jak nie maja skrzydel?
Piotr J... Lis ma nogi bo KOGUT!!!
AdiBiel... Jest tak, że więcej osób lubi kanały krytykujące prawicę, ale kurwa nie zmienia to faktu, że nie jest tak, że coraz więcej osób to lewacy. To jest o wiele prostsze... Polacy po prostu uwielbiają oglądać tych co jadą po aktualnie rządzących. Jak mieliśmy skrajnie lewackie rządy SLD i lekko lewicujące rządy PO to się siegało po media prawicujące, a teraz jak rządzi skrajna, hardcorowa prawica ogląda się milej media lewacki... proste jak budowa cepa. Zresztą... te media i tak nie były i nie są prawicujace czy lewacki... one po prostu krytykują aktualny ustrój, zazwyczaj nie mając żadnych poglądów i politykę w dupie.
AdiBiel... I tu się akurat Mieciu niestety mylisz... Granica czarnego humoru nie istnieje, ale istnieją inne granice, które każdy ma gdzie indziej - np granica tolerancji, choć głównie chodzi tu o granicę dystansu do siebie.
Przykład? Np polski stand-uper Antoni Syrek Dąbrowski prawie w każdym swoim programie ma taki stały element, gdzie opowiada jakiś żart o pedofilii, gwałcie, czy coś takiego po czym stwierdza, że to jest ten żart, który dzieli publiczność - i nawet jeśli dla połowy widowni to jest ciut za dużo i przekroczenie granicy, to obiektywnie nadal jest top czarny humor. Jak ktoś opowiada żenująco slaby dwcip, który nikogo nie smieszy, nie sprawia to, żę śpiewa piosenkę o miłości czy recytuje wiersz - nadal jest to opowiadanie dowcipu - tak samo czarny humor nadal obiektywnie ejst czarnym humorem zawsze, nawet jesli jest da kogoś zbyt czarny i nieakceptowalny.
Mistrzo... KURWA MAĆ! JAK TAK MOŻNA?!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC3QOjSZmJuYgb98BAzKfzig