Koronawirus. Poradnik. 180. Ryzyko zachorowania na COVID 19 z...


Zobacz więcej: #koronawirus #wieszwięcej

Najlepsze komentarze:

Jaskier... Oooo przestaliście zapraszać ludzi co wyglądają jak pracownicy SB xDDD krok do przodu
Monik A... jeśli byłaby to pandemia to musiałoby to być zauważalne bez pomocy ekranu tv

a oni nie potrafią stwierdzić choroby bez "testu" a jak stwierdzą i test wyjdzie pozytywny, ale chory nie jest chory no to choruje bezobjawowo i już. przecież ten test to wyrocznia
paranoja
rapsy k... Worek na łep i do wisły ewentualnie bańką 5 L fiksa miksa wykrentu przez szmatę do mordy aż się głos będzie pienił belbeluchą domiechą do dragòw na koty wykrecane z baniaka 1000 L Firmę   z ochroną  krawznikòw i kryminalnych oprogramowaniem dorobionym dostępu do kodu defruta ??,  kasowania systemu Windows w biosie zostaje defrut agent zamiast Windows  świadka Krzysia madko jebcy co gwałci swoją matkę na helenie gazowej w małej butli średniej i dużej,nawet rosyłają w kartonach nawet niektòre butle są nowe jak straży pozarnej żułte bez podstawy karteru narko leko chemikali skazonych radioaktywnych genetycznych odzysku z rynku instytutu badawczego z lekòw ,na bombie atomowej napędzie barchła co się robią oczy kotka co se palce oblizywał z spermy do rurki w podłogę taka mieszanka zmiana oczu wisielca pedofila agenta defruta policjnego bitego gwałconego wracającego na czworaka za informacje z kodu defruta wabika do mieszanek gazowych ciśnieniowych do mieszkania do prania głowy śilną chemią obezwładnającą i zniwalajacą ,a wcześniej 2,3 lata temu lekarz od niego instytutu badawczego pierwszą bańkę złotych zarobił na krojeniu płodòw kobietą ,a jak martwy płud to w słoik i wrzucany pod radziejowcami BMW czarne e36 albo 9 w kombi z ciemnymi szybami.
Art130 par 4 szpiegostwo fikcyjnej firmy bazy danych oprogramowaniem jednym z kilku podzielonym na różne kody ??.co latał na komendę i spowrotem ze nie da rady bo na jutubera jest

https://www.firma.egospodarka.pl/raporty-o-firmach/firma,20914268,uslugi-informatyczne-4careit-krzysztof-kolibabski.html
mealod... Łapka w dół. Nie usuwajcie komentarzy komuchy
DonGemo... Jak cudnie PiS pomaga ludziom w czasie pandemii. Jestem pod wielkim wrażeniem. Bierzcie przykład z Górników. Ciężka praca, to i postojowe musi być 100% płatne..
Jarosla... Pie.do.enie
Przemys... Dobry program.
Bogdan ... Cała ta sytuacja na świecie jest winą sprzedajnych Q..w wszelkiej maści zakłamującej prawdę za kasę o pandemii zastraszania ludzkości! .
maja09... Trzeba pompować temat PLANdemii, bo 2 mld gdzieś trzeba upłynnić i zaszczepić Polaków jak bydło. Big Farma nie po to finansuje politykierów i lekarzy, by zamknąć temat.
Już mdli od tych propagandzistów :((((.
Jan ?mi... Ale pro Green screen wleciał.
Bartek ... >choroba kości
>wirus w układzie oddechowym
CO XDDDDDDDDDDDD
Franek ... Sprzedawczyki tyle w temacie!
KRZYCHU... VIRUSEM z którym trzeba walczyć to WY !!!
Jesteście też żywym dowodem na to co pieniądz potrafi zrobić z człowiekiem
...wiecej powiesz ... wiecej masz !!!
Judasze!!!
czarny... Propaganda
Candy S... jakie chujowe xddd spierdalajcie nie macie co robić ta kwaranntanna trwa już tyle że wrzystkich to JEBIE elo
NICOS N... Ryzyko jest jedno oglądając to .I oni w to wierzą nie wstyd im opowiadać takie bzdury koledzy z podwórka mają niezłą bekę z nich.
Daniel ... Bzdura wy macie wirusa zamiast muzgu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LgWoCbx4u7c


TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.