Koronawirus. Poradnik. 186. Dlaczego u nas jest mniej zachorowań...


Zobacz więcej: #koronawirus #wieszwięcej

Najlepsze komentarze:

Jaskier... Prawda jest tylko jedna ! Nasz rząd dobrze o nas zadbał i o gospodarkę też . Przecież teraz najważniejszymi pytaniami nurtującymi Polaków jest to czy nasze dzieci będą przygotowywać się do komunii na lekcji religii xD
Tadeusz... a niektórzy z konfederatów nadal wierzą w brak tego koronawirusa i we wklęsłą Ziemię i liberalizm wszędzie
Kaczor ... Podobno zomo dostało rozkazy żeby wpadać do sklepów i wlepiać mandaty jak ktoś nie ma kagańca .Co gangsterowi Szumowinie jeszcze mało milionów .
Theodor... Koronapierdolec: poradnik#
Dlaczego w Polsce jest tak wiele idiotuf w mediach ścieków

Dobre wieści z ??
Reżim w Waszyngtonie zaczyna się bać.
Reżim PiS dzielców skończy tak samo:

"Protestami ogarnięto już ponad 75 miast w USA. W 40 amerykańskich miastach wprowadzono godziny policyjne Sytuacja w USA rozwija się zgodnie z wyjątkowo negatywnym scenariuszem. Gwałtowne procesy coraz bardziej eskalują. Jest absolutnie jasne, że zamieszki w Stanach Zjednoczonych wymknęły się spod kontroli władz. Sytuacja zaczęła się rozwijać w sposób lawinowy i może doprowadzić Stany Zjednoczone do najbardziej żałosnych konsekwencji, nawet do wojny domowej. Protestami ogarnięte już co najmniej 75 amerykańskich miast. Aby zrozumieć skalę protestów, wymienię tylko cześć listy miast, w których to się dzieje: Minneapolis, Miami, Los Angeles, Nowy Jork, Waszyngton, Filadelfia, Louisville, Auckland, Columbus, Charlotte, Salt Lake City, Phoenix, St. Louis, Memphis, Nowy Orlean, Detroit, Denver, Las Vegas, Columbia (Karolina Południowa), Atlanta, Seattle, Des Moines, Nashville, Boston, Tucson, Kansas City, Omaha, Albuquerque, Tallahassee, Portland, Hartford, Hampton , Dallas, San Jose, Chicago, Houston, St. Paul, Lexington, Indianapolis, San Francisco, Flint, Cleveland, Cincinnati, Austin. Policja bardzo ostro reaguje na protesty, używa siły, pałek, gazu łzawiącego, sprayu pieprzowego, gumowych kul. Ale tak jak początkowo protesty rozpoczęły się właśnie z powodu brutalności policji, stosując siłę wobec protestujących za każdym razem, policja wywołuje jeszcze większe i liczne protesty, spirala nakręca się coraz bardziej przy każdym użyciu siły przeciwko protestującym. To wcale nie jest ta droga, którą władze wybrały, aby powstrzymać te protesty, co oznacza wyjątkowo wybuchową, krytyczną sytuację dla Stanów Zjednoczonych. Najgorsze jest to, że liczba zabitych w tych protestach liczy się już w dziesiątkach. Liczba rannych i rannych nie jest nawet wymieniana, ponieważ nie jest jeszcze policzona, podobnie jak liczba ludzi, którzy wyszli protestować, ale jest oczywiste, że są to setki tysięcy ludzi w całej Ameryce. Prezydent Trump, zamiast uspokoić społeczeństwo, które potrzebuje narodowego pojednania, wywołał tylko nową falę protestów. W tej chwili sytuacja w USA już balansuje na granicy punktu bez powrotu. Policja nie zaczęła jeszcze używać ostrej broni palnej przeciwko protestującym, ale jest już bliska jej zastosowania. Na razie amerykańska policja strzela do protestujących gumowymi kulami i pociskami z gazem łzawiącym. Gdy tylko nastąpi strzał z broni palnej policji w kierunku protestujących, punkt bez powrotu minie, a dalszy rozwój sytuacji, w której nic nie będzie już kontrolowane, będzie niemożliwy do przewidzenia. Amerykańskie media są trochę zdezorientowane. Protesty rozprzestrzeniają się tak szybko, że amerykańskie media nie są w stanie podać dokładnej liczby miast i stanów, w których dochodzi do zamieszek. Jeszcze zaledwie 2 dni temu było ich 10. W sobotę było 30 takich miast, a w nocy było ich już co najmniej 75. New York Times opublikował interaktywną mapę rozprzestrzeniania protestów, podobną do mapy rozprzestrzeniania koronawirusa"
Kaczor ... Nie ma wirusa bo spierdala przed pisem żeby się głupotą nie zarazić
Irena P... Są jeszcze inne choroby a nie tylko wirus
Grabarz... I tak jest sporo zakładając ,że test PCR nie nadaje się do testowania tego co się nim testuje i jest w 80% fałszywie dodatni :) zamykacie ludzi na kwarantannach i stręczycie szczepionki ,że o zniszczeniu polskich małych przedsiębiorców nie wspomnę w imię interesów korporacji medycznych i lobby biznesowych z całego świata :) brzydzę się wami ,zakładać kimona !
Jarosla... Nikt juz w to nie wierzy
Furieux... Łapa w dół i idę srać.
dziobAK... Odpije pileczke? Dlaczego w PL wykres idzie rowno, a w EU spada??
Barbara... Bo lekarze nie dają się tak bardzo, przekupywać i statystyki dlatego są mniejsze
Serini... Jak ja nie lubię tego prowadzącego
Daniel ... Ty, parejra, co to za rynsztok w tym TVP?
Kamil K... Na te wasze pierdolenie ? wolę to posłuchać https://youtu.be/AWbepsiv-XQ
Jonczek... Dlaczego jest mniej zachorowań? Bo za mało testów robimy
#bosak2... Polacy żyją sobie w tej bańce w której tylko Duda i Trzaskowski. Jak jing i jang. Tzw dobro i zlo. Głupi i głupszy. A PoPiS to jedno i to samo jak huba na drzewie. Tylko raz jeden jest przylepą i pasożytem a raz drugi. W tej konfiguracji pasożyt pasożytuje na pasożycie, a pasożytują na nas jako społeczeństwie które daje się manipulować i ulega manipulacji.

Żyjemy w świecie wyimaginowanych alternatyw, a świat nie kończy się na dwóch partiach. PiS i PO to jedna i ta sama partia.

#konfederacja #stop447 #bosak2020 #naprzodpolsko #planbosaka
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bMpj_gNm6m0


TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.