Krajski, Załuska: Ukraińcy w Polsce i koronawirus


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Ostatnio komentowane:


Good video again, I say that every time but it's true. Don't understand why you don't have more subscribers. Zobacz »
Najman skasuje lwa #teamnajman Zobacz »
Serwer dla największej internetowej patoli, bandyctwa, łajdactwa oraz dla Archiego - skromnego, zwykłego chłopaka który lubi grać w Goticzka Zobacz »
Hej jak to zrobiłeś że możesz grać ze znajomymi? Nie usunęli tego po wejściu paczek Collosal Fossils? Zobacz »
2:03 ...zwróćcie uwagę jak się uśmiecha Kamila na słowa "moja pierwsza żona" ? ...szkoda, że nie pokazali en face Zobacz »
spoko za 2 lata będziesz miał 1 milion suskrybcji zasukskrybuj mòj kanał dajemy ci dawno sukskrybcie i teraz łapkę w gòre ?????????? i mogę serce ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zobacz »
Wkurza to, że Netflix niszczy lore i historię Wiedźmina. Nie dość, że zniszczyli Triss w serialu, to jeszcze takie chcą próbować gówna tworzyć... Zobacz »
Ale była zajebista ta kanapka co masz na myśli?? hehe bo kanapka to kanap-ka a kanap to prawie jak kanapa a na kanapie można robić rużne rzeczy ??? hehe czyżby było ruch**ko z toy chicką? Zobacz »
A ta dziewanna pod werandą to przesadzona z drogi, czy wam wyrosła? Bo ja przesadziłam, ale mi padła, bo po fakcie wyczytałam, że nie można uszkodzić korzeni Zobacz »
Ahh kendi w ,,dzień z życia bambika 10" napisalem w komentarzach pomysl podobny do tego odcinka. Wspomnienia wracają. (Nawet dałeś mi serduszko). ☺☺☺☺ Zobacz »
Lubię tą grę, w grze jest naprawdę sporo easter eggów związanych z sygnałami (których, orpócz losowych, jest już około sto?) Zobacz »
Nie tylko budżet, przepychają bezczelne władze. Ale w myśl sparafrazowanej wypowiedzi Chrystusa; "każdy kto kolanem przepycha .... sam będzie kiedyś kolanem wypchnięty". Zobacz »
Jak cały czas będziesz prowadził tak kanał to mnie już kupiłeś. Życzę sukcesów w przyszłości Zobacz »
Co do gier to dawno nie nagrywałeś besiege, a doszło do niej poziomów.
Na odcinki było by jak znalazł
Zobacz »
Coś się zepsuło i są tylko ostatnie dwie godziny :(
Poza tym podgląd nie zgadza się z filmem.
Zobacz »
Siema, zrobisz recenzje nowej obudowy phantkes enthoo pro 2? Jest to jedna z ciekawszych obudów więc materiał mugłby być interesujący Zobacz »
Panie Michalkiewicz chapeau bas.
Pięknie zatkales Pan gębę tym wszystkim "bystrzakom" ,którzy od miesięcy natrzasali się z pańskich
Zobacz »
W końcu nadrobiłam te filmy? i Judi jak tam wakacje? Ja się w końcu a jakieś filmy chyba zabiorę bo widzów przynudzam? no i wgl ta seria coraz bardziej brutalna yh... Zobacz »
Pfff jakieś Tukaczewskie czy inne Żukowy, Lina Ódena najlepsza ona ma perka "adaptable" na początek wojny domowej po stronie anarchistów XD i śmiechu warte z Naolepona XD Zobacz »
Według mnie - survival w 2020 trochę się wypalił (TO TYLKO MOJA OPINIA NIE MUSICIE SIĘ Z NIĄ ZGADZAĆ) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tvEMOVl1Q44


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.