Wasze pytania Moje odpowiedzi 770b


Jak zadawać pytania na YouTube kliknij w link: łpraca: ♥Subskrypcja mojego kanału: : *Pytań do kart nie zadajemy w komentarzach taki komentarz* usuwam. Zasady zadawania PYTAŃ: ✮ Zadajemy JEDNO pytanie w jednym SMS. ✮ Przy większej ilości pytań te kolejne pomijam, ✮ Nie stawiam kart kobietom w ciąży, ✮ Nie stawiam karta na kobiety w ciąży, ✮ Nie odpowiadam na pytania na osoby trzecie, ✮ Nie odpowiadam na dopytania drążenie raz podanej prognozy, ✮ Pytanie niezgodne z regulaminem pomijam, ✮ Nie odpowiadam na pytania dotyczące poprzednich wcieleń, ✮ Jeden SMS to jedno konkretnie zadane pytanie, ✮ W sprawach zdrowotnych mogę sprawdzić na co zwrócić uwagę nie stawiam diagnozy, Pytania na YT możecie zadawać tutaj: MAGICZNE WROTA: ✔ NIE używajcie polskich znaków w treści SMS ✔ Czas oczekiwania na odpowiedzi do 72 godzin ************************************************************* ✍ Pytania na YT możecie zadawać również tutaj: :✍ W treści: ✩imię, ✩data urodzenia, ✩pytanie, ✩imię osoby o którą chcecie zapytać, ✩data urodzenia tej osoby, jeśli to możliwe, ✩jeśli anonim proszę o informacje. ************************************************************** Kontakt w sprawie indywidualnej prognozy: Portret Pełny numerologiczny: ♠ Talia: Tarot Snów* Tarot The Dark Mansion lub The light Seers Tarot Muzyka: Benjamin Thompson Lullaby ♫ Muzyka w tle: Serenity Aakash Gandhi ********************************************************* LIVE W (Prawie) Każdy Pątek o 17:00 Nie zawsze LiVE będzie dostępny lub zapisywany. ********************************************************* Gdzie jeszcze możecie mnie znaleźć: ♦Facebook: Instagram: @agiatis ♦Twitter: ♦Google plus: TarocistkaAgiatis ♦Blog tarotowy: ♦Blog kulinarny: ♦mail: *Próbuję Podcastów* :) Póki co jestem dostępna tutaj: Spotify: : Klauzula informacyjna zgodna z RODO Informuje, że: 1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Tarocistka Agiatis z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury , w Rybniku 44 200, tel.: 665 747 597 , adres e mail: 2. Celem zbierania danych jest możliwość wykonania usługi jakim jest wróżenie ( Wróżba, horoskop, rytuał, wystawienie FV) 3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażąda

Ostatnio komentowane:


Ja poprosze o jakis sprzet zastepczy, bo cena jest mocno przesadzona chyba ze dadza mi 7-10 lat gw albo na 100 000h pracy. gw. Zobacz »
Definitely love the sound in 2020 much more! It's louder, more aggressive, has more character to it Zobacz »
Każdy prawdziwy widz będzie oglądał to co sprawa ci też przyjemności do nagrywania a nie będą naciskać tylko na Gothica Zobacz »
(R)-na lato espadryle lubię i kapać się w basenie pa pozdrawiam ❤?????❤wakacyjnie Agata ????????? Zobacz »
Skoro przykleiłeś te overlaye to może przykleisz zwyciężców konkursu bombel? A poza tym będą jakieś inne materiały z tego samochodu w najbliższym czasie? Zobacz »
8:04 uwielbiam i korzystam od lat ? Zobacz »
15:35 dobrodzieju mogłeś balony porozwalać
Tam mógłby być złoty papier w którymś z nich
Zobacz »
Dzień dobry pozdrawiam serdecznie i życzę ci miłego dnia ? prosimy o filmiki co dzień bo kawa mi niesmakuje bez ciebie Zobacz »
3:53 no tego mameluka nie odciąłeś mają jeszcze przejście do QQ przez kuweit Zobacz »
0:00 Kałach nie wiedziałem że z ciebie taki nejtiw spiker języka angielskiego. ? Zobacz »
Straszna ze mnie gaduła.....?lecz z biegiem lat , co raz bardziej brak mi....ciszy, zeby "usłyszeć" , nie wysłuchać ??dzięki ojcze Wojciechu? Zobacz »
Poczatek emocje kondiasz sie nie odezwal 00:04 Zobacz »
O wiele lepsza gala od gali Borka pod względem dobranych zawodników jak i pod względem technicznym. Zobacz »
Ja zeszły tydzien jechałem do Chorwacji i wybrałem specjalnie dłuższą trase wzdłuż wybrzeża Od Słowenii aż do Splitu :) I w Splicie spędziłem pare godzin na wybrzeżu :) Zobacz »
Kupiłem dziś tą ofertę za 48 zł z twoim kodem i wypadł mi gale kiełek i gadżet do Leona ❤️? Zobacz »
Nie chcę nic mówić ale nie ocenia się książki po okładce, a może rdzenia demona po filmiku, bo moim zadaniem rdzeń Kashy jest jednym z najlepszych w grze, lepiej jak byś go jednak Demo przetestował ;-) Zobacz »
Plepsu spada na 3 poziomie
Ja przechodzący cala wieze z patrzeniem kącikiem oka:
Ps mam 30- któryś lvl, nie hejt
Zobacz »
League of legends forever 15:16 <3 Zobacz »
Wypróbuj antymater TNT z jakiegoś moda czarną dziurę robi czy coś takiego, ciekawe czy go wciągnie xD Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PUZQY6q9EzQ


Tarocistka Agiatis ciekawostki

Tarocistka Agiatis ciekawostki

Historia kanału Tarocistka Agiatis zaczyna się w dniu 2016-10-31 07:58:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1408 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5027067 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20300 użytkowników.