URODZINOWA NIESPODZIANKA DLA MAMY MAMA BYŁA W SZOKU MISIA I JA


Zapraszam też do odwiedzenia wystawy Robopark ► z promokodem MISIAiJA 30% na bilety Kod ważny do 14 lipca br. Wpadajcie na kanał moich rodziców ➡️ oraz mojego TikToka ➡️ @kanalmisiaija Jeśli PODOBAŁ Ci się FILMIKI kliknij i zostaw SUBKA INSTAGRAM Zobacz koniecznie ► JESTEM ZBUNTOWANĄ NASTOLATKĄ SZLABAN NA TELEFON MISIA I JA ► TATA BYŁ MEGA ZASKOCZONY WYMARZONY PREZENT MISIA I JA Dzisiaj zobaczycie jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla mamy z okazji jej URODZIN Jak zareagowała mama ❓ Czy była zaskoczona ❓ Jeśli chcesz dowiedzieć się oglądaj filmik do końca na pewno nie pożałujesz #misiaija #urodziny #mama #niespodzianka #robopark #tata #córka #robot #roboty Robopark ► Gliwice (19 czerwca – 2 sierpnia) CH FORUM Gliwice (Poziom 1), ul. Lipowa 1 Warszawa (26 czerwca – 9 sierpnia), CH Atrium Reduta (Poziom 1), al. Jerozolimskie 148 Już w sierpniu wystawa Robopark odbędzie się w Szczecinie i Poznaniu. Hej! Całą naszą rodzinką prowadzimy kanał, na którym świetnie bawimy się Zapraszamy do oglądania! ♥ Kontakt mailowy: ♥ Adres do wysyłki KANAŁ MISIA I JA skr. poczt. 42 41 500 Chorzów Obserwuj nas ► FACEBOOK @kanalmisiaija ► INSTAGRAM @kanalmisiaija ► TWITTER @kanalmisiaija ► YOUTUBE ► SNAPCHAT @kanalmisiaija ►

Ostatnio komentowane:


Ja poprosze o jakis sprzet zastepczy, bo cena jest mocno przesadzona chyba ze dadza mi 7-10 lat gw albo na 100 000h pracy. gw. Zobacz »
Definitely love the sound in 2020 much more! It's louder, more aggressive, has more character to it Zobacz »
Każdy prawdziwy widz będzie oglądał to co sprawa ci też przyjemności do nagrywania a nie będą naciskać tylko na Gothica Zobacz »
(R)-na lato espadryle lubię i kapać się w basenie pa pozdrawiam ❤?????❤wakacyjnie Agata ????????? Zobacz »
Skoro przykleiłeś te overlaye to może przykleisz zwyciężców konkursu bombel? A poza tym będą jakieś inne materiały z tego samochodu w najbliższym czasie? Zobacz »
8:04 uwielbiam i korzystam od lat ? Zobacz »
15:35 dobrodzieju mogłeś balony porozwalać
Tam mógłby być złoty papier w którymś z nich
Zobacz »
Dzień dobry pozdrawiam serdecznie i życzę ci miłego dnia ? prosimy o filmiki co dzień bo kawa mi niesmakuje bez ciebie Zobacz »
3:53 no tego mameluka nie odciąłeś mają jeszcze przejście do QQ przez kuweit Zobacz »
0:00 Kałach nie wiedziałem że z ciebie taki nejtiw spiker języka angielskiego. ? Zobacz »
Straszna ze mnie gaduła.....?lecz z biegiem lat , co raz bardziej brak mi....ciszy, zeby "usłyszeć" , nie wysłuchać ??dzięki ojcze Wojciechu? Zobacz »
Poczatek emocje kondiasz sie nie odezwal 00:04 Zobacz »
O wiele lepsza gala od gali Borka pod względem dobranych zawodników jak i pod względem technicznym. Zobacz »
Ja zeszły tydzien jechałem do Chorwacji i wybrałem specjalnie dłuższą trase wzdłuż wybrzeża Od Słowenii aż do Splitu :) I w Splicie spędziłem pare godzin na wybrzeżu :) Zobacz »
Kupiłem dziś tą ofertę za 48 zł z twoim kodem i wypadł mi gale kiełek i gadżet do Leona ❤️? Zobacz »
Nie chcę nic mówić ale nie ocenia się książki po okładce, a może rdzenia demona po filmiku, bo moim zadaniem rdzeń Kashy jest jednym z najlepszych w grze, lepiej jak byś go jednak Demo przetestował ;-) Zobacz »
Plepsu spada na 3 poziomie
Ja przechodzący cala wieze z patrzeniem kącikiem oka:
Ps mam 30- któryś lvl, nie hejt
Zobacz »
League of legends forever 15:16 <3 Zobacz »
Wypróbuj antymater TNT z jakiegoś moda czarną dziurę robi czy coś takiego, ciekawe czy go wciągnie xD Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tDINxUynD6I


MISIA i JA ciekawostki

MISIA i JA ciekawostki

Historia kanału MISIA i JA zaczyna się w dniu 2016-08-02 23:12:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 695 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 227838931 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 492000 użytkowników.