Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2700 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 224283445 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 503100 użytkowników.

CNN#29] Jezus szuka grobu


Kazanie na V niedzielę Wielkiego Postu (Rok A). Kazanie na niedzielę, w każdą niedzielę, czyli Słowo Na Niedzielę:) Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: Można nas również znaleźć na: Facebooku: Twitterze: Instagramie: Zapraszamy.CNN29] Jezus szuka grobu

Najlepsze komentarze:

Julita ... Dziękuję...
Patryk ... CZY JA DOBRZE ROZUMIEM? Mam traktować ten fragment, jako wydarzenie historyczne, czy opis symboliki i znaków?
1. Syn Boży ma zostać otoczony chwałą, bo jego przyjaciel umiera? Czy to nie jest samouwielbienie?
2. Jezus mówił ludziom, nijako straszył, że muszą w niego wierzyć, bo kto w niego wierzy, ten żyć będzie wiecznie. A kto nie wierzy akurat konkretnie w niego, ten umrze?
3. Jezus wskrzesza umarłego. Czy mamy inne dowody, opisy, pamiętniki, które mówią o tym? Czy opieramy swoją wiedzę tylko na tym, jednym piśmie? Facet od czterech dni nie żył. Wszyscy znajomi wiedzieli, że nie żyje. Później chodził po wiosce i spotykał ludzi. Nikogo to nie zdziwiło? Nikt nikomu nie doniósł, nie zgłosił, nie opisał tego?
Katarzy... Proszę Was kochani o modlitwę za mojego brata Macieja - 41 lat, o łaskę wiary, dobry facet, ale wierzy w takie rzeczy, że ho ho, między innymi w reinkarnację. Modlę się za niego już 25 lat, ale może to nie wystarcza. Dziękuję.
Barbara... zawsze kiedy Ojciec mówi coś w związku z osobista modlitwa z konkretnym doswiadczeniem w czasie które się odbyło lub jak kiedys w plastrze miodu na adoracji to ma to niesamowita moc! reszta tez jest ok ale ta sa zwykle dobre ludzkie rzeczy ;) słucham Ojca od ok. 5 lat prawie wszystko... im więcej Ojciec sam się rozwija duchowo tym bardziej ma to sens! zachęcam Ojca by nie szedł na jakość ludzka tylko jeszcze bliżej duchowo bo to da się wyraźnie odczuć! wspieram modlitwa, lecę na modlitwie i zachęcam do modlitwy! ;))))
S?awomi... Szedłem o własnych nogach i mijałem kolejny raz własny grób. Coś splątało moje nogi, związało ręce i runąłem w jego otchłań. Czekałem w tęsknocie Jego głosu aż kolejny raz powie do mnie "wyjdź". I stało się.
Kararzy... dzięki O.Adamie tak trzymać
El?biet... WOW!!! <3
Zoriana... !!! Witam. Mam takie pytanie do do wszystkich!!! Czy jest jakiś żart o Bogu - grzechom(hula) przeciw Ducha Świętego, i on nie będzie przebaczony?
Mojezyc... Kochani blagam Was o modlitwe - Nawalilam totalnie i wprowadzilam moja rodzine w paskudne dlugi z ktorych teraz nie mozemy sie wygrzebac.... Bardzo zaluje i az w serce z bolu sciska ze wszystko przeze mnie. Radosc z zycia zanika i tak naprawde ciezko mi sie cieszyc ze sie rano budze. Biedni Swieci juz mnie maja pewnie dosyc bo krzycze do nich non stop z blaganiem o pomoc..Prosze o skromna modlitwe bo zaczyna mi juz brakowac sil. Ufam ze Jezus Milosierny mi wybaczy i wyslucha. Dziekuje.
Greta O... Dlaczego Jezus Łazarza wyciągnął z grobu na swoją chwałę, a Jana zostawił w więzieniu i nie uwolnił Go? Ja czuję się raczej jak Jan i obawiam się, że nie usłyszę nic
Karina ... Proszę o modlitwę za moją siostrę Ma cholestaze ciążową.
Tylko modlitwa i pomoc Boża pomoże jej to przetrwać ?
pablo p... Drodzy Langustowicze .Proszę o modlitwę za mnie , o dary ducha świętego i łaskę dobrej spowiedzi.Bóg zapłać!!☺
Lum Inv... To ja jestem tym Łazarzem... Dosłownie!
El?biet... Genialne ...dziekuje ?
Marzena... Ojcze Adamie, mam pytanie do następnej niedzieli czyli do Niedzieli Palmowej: dlaczego w tym dniu Kościół czyta opis Męki Chrystusa a nie Ewangelię opisującą wjazd Jezusa do Jerozolimy? Skoro Niedziela Palmowa jest pamiątką wjazdu Chrystusa do Jerozolimy to powinna być czytana tylko ta Ewangelia opisująca to wydarzenie a opis Męki Pańskiej powinna być czytana tylko w Wielki Piątek. Dlaczego tak jest? O kilku lat głowię się nad tym. Dziękuję z góry za wytłumaczenie. Ściskam ojca i wszystkich langustowiczów :-)
Kasia B... Lubie to ! --> Nadzieję, że z każdego marazmu mozna się jakoś wyturlac. :)
Ewa Kat... Ojcze Adasiu, a ja wiem gdzie jesteś/byłeś :) Jak będziesz jeszcze u Siostrzyczek od Pewnej Rodziny to zapytaj o mnie...obiecały mnie zawołać jak przybędziesz :D Może do zobaczenia!
mirek m... Moi drodzy dziękuje za dotychczasowe wsparcie Bóg zapłać jednocześnie proszę o kolejne modlitwy zbliża się Wielki tydzień zły atakuje mnie ze zdojoną mocą dlatego kolejna moja prośba
adriana... Największa kopara na świecie rozkopała mnie doszczętnie!!! Słowa o porażającej mocy o.Adamie. mam co robić.....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA