Minister Szumowski o szczepieniach na koronawirusa. Czy będą...


Czy szczepionka na koronawirusa powinna być obowiązkowa? Czy może być refundowana? Na to pytanie minister zdrowia Łukasz Szumowski odpowiadał w programie "Newsroom" WP.

Najlepsze komentarze:

klamka2... Tylko debile i skończeni idioci chcieliby i dali by się zaszczepić na CCP wirusa. Nie dla szczepień.
Ewa Bar... Panie redaktorku swoimi pytaniami do szumowskiego chce Pan na nim wymusić aby obowiązkowo nas wyszczepić jak bydło byle jaką szczepionką.Ma Pan ochotę się szczepić niech się Pan szczepi nawet jeden raz na kwartał. A p.Duda powiedział wyraźnie że nie powinno być obowiązkowych szczepień i mase ludzi ma ten sam pogląd.Wybór należy do ludzi a nie do decyzji państwa i koncernów farmaceutycznych które na szczepieniach zarabiają miliardy kosztem takich lobbystów jakim jest pan i Pan Szumowski.Niech Pan redaktorku sięgnie do czasopisma renomowanego"Lancet" i tam są odpowiedzi sław światowych ekspertów lekarzy co znajduje się w szczepionkach i jakie są skutki uboczne poszczepienne.
Basia K... Dlaczego komentarze są usuwane???
Napisałam o syjonistach, którzy rządzą i finansują media
Raven... Szumowski w wolnej polsce naród rozliczy was z tego co zrobiliście z państwem i ze swobodami obywatelskimi gwarantowanymi przez Konstytucję
Piter R... Kto chce niech się szczepi ode mnie z daleka
Basia K... Syjoniści opłacają media i wszystko co się w tej chwili dzieje!!!
Rządy mają ogłupiać społeczeństwo,bo takim się łatwiej manipuluje.
Posłuchaj co mówi Prezydent Tramp,to jest prawdziwy patriota!!!
Ryszard... Przez dupę do szczęścia Polaków ,to wybór Dudy i Trzaskowskiego.
Almu z ... Aaaa to ten gosciu od afery z lewymi maseczkami i respiratorami których nie ma ?? Ż E N A D A. Minusik i cześć.
Karol B... Rażące naruszanie Konstytucji przez tzw. rząd pisowski a szczególnie przez tzw3. prof. szumowskiego ( czyzby niedouk medyczny?) co to chce przymuszać Polaków do samobójstw.
Patrykn... po co słuchać KŁAMCY !? to co sie dzieje w tym kraju to skandal.
Bozenna... Od ludzi starszych lapy precz, zabijasz male dzieci I starszych ludzi!!!
Morder1... Rudy oszust !!! Sam sobie tyłek kuj ....
Bozenna... Szumowino, nie chciala bym byc Na twoim miejscu. Grozi ci Kara smierci lub dozywocie..
Aleksan... P. redaktorze-czekam, że Pan zaszczepi się PIERWSZY!!!! - skoro tak pan prze-do szczepionki.. Uważam, że ta rozmowa jest pod - szczepionki... Czyżby PROMOCJA?
Andrzej... Oszuście przecież wielokrotnie mówię o tym że jesteś za tym żeby była obowiązkowa. Jak się nie pomylisz to prawdy nie powiesz klamco
Aleksan... P. Szumowski plecie pan bzdury.. Zaszczepiłam się tylko raz i wcale mi nie pomogła - wręcz przeciwnie. Przechorowałam cały rok,... Skoro takie dobre, to dlaczego większość - lekarzy- nie szczepi siebie, ani swoich dzieci?
Marzena... 1918 Hiszpanka
Jan Kow... Weź szczepionkę i wyglądaj jak Szumowinowski. 4:36 : 4:55 - co to właściwie oznacza? Że skoro nakaz szczepienia nie jest wpisany do ustawy, to mamy prawo się nie szczepić? Podobnie jakby powiedzieć, że skoro 2+2 nie jest równe 5 to możemy mówić, że 2+2 to nie jest 5. Po co mówić takie oczywiste rzeczy? Czy żyjemy w tak ogłupionym demokracją świecie?
Kamil K... Zaszczep się za wszystkich jeden z drugim kto chce tylko i wyłącznie powinien się szczepić KTO MA NA TO OCHOTE!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZpRaajUktws


Wirtualna Polska ciekawostki

Wirtualna Polska ciekawostki

Historia kanału Wirtualna Polska zaczyna się w dniu 2007-06-19 15:55:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4619 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 319637069 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 270000 użytkowników.