NNiezapominajka ciekawostki

NNiezapominajka ciekawostki

Historia kanału NNiezapominajka zaczyna się w dniu 2011-11-30 17:28:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4160 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 47892908 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 141212 użytkowników.

Let's Play: Portal 2 Co Op z Teo odc. 2 Rozdział I "Smażymy...


Przejście gry Portal 2 w kooperacji z Teo :). Więcej o grze: Kanał Teo: Perspektywa Teo: Twórca intra mrVormen: Autorem grafik na kanał jest: Dziękuję :) Muzyka: "Cash Cash" Overtime. Sklep: E mail: Facebook: Instagram: Live Hitbox + Rozpiska Live: Obecnie nagrywane i zakończone projekty: Specyfikacja komputera: C4%99tu/495577313856118Let&039;s Play: Portal Rozdział "Smażymy laserem"

Najlepsze komentarze:

GA and ... Poprostu nie wierzę, że masz tak mało łapek w górę! Taka świetna youtuberka!
Anime L... Uwielbiam gdy Co-operujesz z Teo ;) Czy planujesz coś nagrać z Madzią? Pozdrawiam i buziole :)
Xena 92... ta gra jest super aby więcej takich odcinków :D
Paulina... pobijamy rekordy malucha ?
Gilbert... 8:10 Długo wam zajęło ogarnięcie że ten przycisk jest wam potrzebny. Od razu szłaś na hard way, i cudowałaś portalami zamiast odsłonić zasłonę :)
18:22 To było najlepsze :) miałaś dziurę w ścianie, tam nie było szyby, wystarczyło wyskoczyć :) Co prawda i tak trzeba by zrobić portal żeby wejść na podest ale zawsze świeższe powietrze niż w labiryncie.
No ale tak to jest na początku, zapomina się o różnych rzeczach, np. o TAB i że w labiryncie mogłaś podglądać co widzi Teo. :)
Blue Pa... Fajnie się ogląda Wasze poczynania, duet z Teo mega sympatyczny ? obejrzałabym też jakąś grę kooperacji w składzie z Warhammera, dużo śmiechu, fajnych tekstów, jedna z najlepszych serii z grupą na Twoim kanale wg mnie :) macie może w planach coś w tym stylu również z Kiną, Madzią, Teo? :) Super intro tak swoją drogą ;)
heavy d... Nie masz pojęcia jak się cieszę, że teraz 3 serie są (Portal, Mass Effect i Minecraft - który zaliczam jako 1/2) Live-ów już dużo jest. Polubiłem cię za klasyczne przechodzenie serii i cieszę się że teraz jakoś to balansujesz :) I tacy jak ja są najedzeni i live-owcy :P
Charlot... Super odcinek Aniu :)
Maci3eQ... Heloł ^^ Ile jest rozdziałów ?
Kocham tą serię ^^
Emvi MS... Super odcinek !
Julka X... Fajnie ze kto ma naj mniej punktów wygrywa
Maja Fi... niezapominajko i teo jesteście niesamowite
Vercia... "To jest kulka.. znaczyy.. sześcian" ~ Niezapominajka 2017 hahahaha :D
Asia i ... Aniu proszę nagraj The Walking Dead Sezon 2! Nie wiem czy wiesz, ale już wychodzi trzeci sezon. Proszę, nagraj, bo nagrywanie 1 sezonu nie miało sensu jak nie ma i kontynuacji ;p
Yunau... Brawo dziewczyny ^^
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVI5AsAZifsELXkGa_tEC0g