Podróż do A Coruna w Hiszpanii w trakcie COVID 2 z 3


Patronite: patronite.pl/Barycza Facebook: facebook.com/Sebastian.Barycza Twitter: twitter.com/Shogun1978 Instagram: instagram.com/sebastian.barycza/ Kamera: Sony FDR AX53 (nagrywanie full HD 50p, obróbka w Sony Vegas Pro 12).

Najlepsze komentarze:

Wet Fin... Orunia to najgorsza dzielnica Gdańska ?
Wet Fin... Twoje wyjazdowe filmy są najlepsze lubie nawet jak chodzisz po różnych lotniskach i dzielisz się swoimi spostrzezeniami
Xoryx... A Coruña wygląda dużo gorzej niż Salamanca, w której byłem przez jakiś czas i odniosłem tam wrażenie, że wszystko wygląda zachodnio, ładnie odremontowane i dużo lepiej niż we Włoszech, natomiast A Coruña przypomina nieco taką Hiszpanię B.
Fab Rat... Faktycznie widok kosa.
Robi Mi... No i nie wypowiedziałeś się..?
Pozdro !! 3maj się i wrzucaj filmy !!
007pawa... Zawsze masz ciekawe filmy, trzymaj tak dalej???
Arkadiu... Sebastian, czy możesz coś powiedzieć więcej o swojej rodzinie w Mławie? Sam pochodzę z tego miasta i proszę o rozwinięcie tego wątku :)
Agnosti... 16:08 no nie no Seba co ty porno promujesz? Pokazałeś babę z gołymi cycami.
Agnosti... Pojedź Seba do Lizbony, tam to są pagórki i wzniesienia.
ilczuk5... 3maj się Sebastian! Oglądam ciebie od początku materiałów ze stanów. Pamiętaj chociaż nie widzisz nas na codzień, masz swoich widzów dla których możesz nagrać film i otrzymasz od nas wsparcie! Mentalne, finansowe czy jakiekolwiek inne.
Mar Cin... Zajebiste video Sebastian. Uwielbiam Hiszpanie, moglbym sie tam przeniesc!
Marcin ... hej. jaką kamerą nagrywasz? :)
Grzesie... Jako właściciel Fiata Pandy czuję się urażony tą serią vlogów.
Nie no żartuję :D
Bardzo fajnie, że nagrywasz. Ten wyjazd do Hiszpanii ma klimat, niby nie daleko, ale przypomina mi to Twoje najlepsze serie z egzotycznych miejsc.
Pozdrowienia z Dąbrowy Górniczej.
Pan Gro... Hacjenda to gospodarstwo. De la Vega Don Diego miał hacjendę. Tobie się z chatką skojarzyła ale na śląsku na dom się za młodego mówiło hacjenda a jestem mniej więcej Twój rocznik i Panią File poznałem ;) If you know what i mean, choć raczej się nigdy nie spotkaliśmy.
kris os... Ta pani przed autobusem miała psa pociągowego co przy jej słabych hamulcach mogło sprawić trudność w wytraceniu prędkości, pozdrawiam :)
franc r... pzdr...
trade4l... Super, że wróciłeś ! Aż sobie obejrzę, którąś z twoich wcześniejszych podróży. Pozdrawiam !
pawlak ... Fajnie,że wróciłeś i nagrywasz Sebastian??wszystkiego dobrego!!!!pozdrawiam
Aleksan... Ja mam nadzieję że kiedyś będzie mi dane zamieszkać w Donostia - San Sebastian... Tego jeszcze nikt nam nie zabrał.. marzeń. Pozdrawiam
Nagash... Jeśli pytałeś o to czy w Hiszpanii jest bardziej niebezpiecznie to już odpowiadam an przykładzie danych Eurostatu z 2017 roku. Kradzież z napadem(robbery). Hiszpania: 144 przypadki/100 000 mieszkańców. Polska: 21 przypadków/100 000 mieszkańców, czyli 7x mniej. Jaki jest tego powód? Cóż, cytując klasyka - nie wiem, ale się domyślam. ;) https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=File:Crime_statistics_robbery-Feb-2020.jpg
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DSYXTZGWYvA


Sebastian Barycza ciekawostki

Sebastian Barycza ciekawostki

Historia kanału Sebastian Barycza zaczyna się w dniu 2006-10-19 20:38:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1003 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28733157 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 65100 użytkowników.