MCH - Wiedźmin Wiki ciekawostki

MCH - Wiedźmin Wiki ciekawostki

Historia kanału MCH - Wiedźmin Wiki zaczyna się w dniu 2015-10-18 03:35:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 51 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8674816 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 67662 użytkowników.

3 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIESZ O WŁASNYM CIELE!Giveaway na Kose! Grupa! Bądź pierwszy! :) Witajcie w kolejnym odcinku z Top 10 Jeżeli się spodoba to zostaw like suba i udostępnij :3 ►Życzę Miłego Oglądania◄ ►Fanpage◄ ­­ ­ ­ ►Subskrybuj◄ Zobacz też inne filmy z serii Top 10: 10 Nietypowych Zdjęć Internetu Które Mogą Cię Zaskoczyć! 10 Nietypowych Zdjęć Które Musisz Przeanalizować 2 Razy 10 Najgorszych Selfie w Internecie 10 Najniebezpieczniejszych Zdjęć Ludzi Jakie Kiedykolwiek widziałem 10 NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCYCH ZDJĘĆ NA SNAPCHACIE! 10 NIEODPOWIEDNICH RODZINNYCH FOTOGRAFII 10 NAJNIEBEZPIECZNIEJSZYCH SPORTÓW W KTÓRYCH LUDZIE NAPRAWDĘ UMARLI! 10 NAJDZIWNIEJSZYCH ZDJĘĆ NA SIŁOWNI W KTÓRE NIE UWIERZYSZ! 10 PLACÓW ZABAW DLA DZIECI KTÓRE SĄ DOŚĆ NIE TYPOWE! 10 FAŁSZYWYCH REKLAM KTÓRE W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDAJĄ INACZEJ 10 BARDZO DZIWNYCH ZDJĘĆ OD KTÓRYCH ZROBI CI SIĘ NIEDOBRZE 10 DZIECI Z NAJGORSZYMI RODZICAMI JAKICH KIEDYKOLWIEK WIDZIAŁEM! 10 NIEODPOWIEDNICH SZKOLNYCH PRZEDMIOTÓW KTÓRE NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ! 10 ZDJĘĆ KTÓRE WYGLĄDAJĄ NIE TAK JAK POWINNY W RZECZYWISTOŚCI! 10 NAJDZIWNIEJSZYCH ZDJĘĆ KTÓRE ZOSTAŁY ZROBIONE W ODPOWIEDNIM MOMENCIE! 10 NIETYPOWYCH ZDJĘĆ KTÓRE CIĘŻKO ZROZUMIEĆ! #2 10 FAŁSZYWYCH REKLAM KTÓRE W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDAJĄ INACZEJ 10 NIEODPOWIEDNICH ZABAWEK DLA DZIECI! 10 NAJDZIWNIEJSZYCH ZDJĘĆ ŚLUBNYCH KTÓRE ISTNIEJĄ 10 BARDZO DZIWNYCH PROMOCJI W SKLEPIE! 10 NIETYPOWYCH ZDJĘĆ NA PLAŻY KTÓRYCH NIE WIDZIAŁEŚ! #2 10 NIEODPOWIEDNICH RODZINNYCH FOTOGRAFII 10 TAJEMNICZYCH A ZARAZEM ŚMIESZNYCH ZDJĘĆ! 10 PLACÓW ZABAW DLA DZIECI KTÓRE SĄ DOŚĆ NIE TYPOWE CZ. 2 10 TAJEMNICZYCH ZDJĘĆ KTÓRYCH NIKT NIGDY NIE WYJAŚNIŁ! 10 UBRAŃ ZAKUPIONYCH PRZEZ INTERNET KTÓRE W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDAJĄ INACZEJ! 10 ZDJĘĆ KTÓRYCH NA CO DZIEŃ SIĘ NIE WIDUJĘ! 10 ZDJĘĆ KTÓRE W LOGICZNY SPOSÓB CIĘŻKO ZROZUMIEĆ! 10 ZDJĘĆ KTÓRE ZOSTAŁY ZROBIONE PRZEZ PRZYPADEK I W ODPOWIEDNIM CZASIE! 10 ZDJĘĆ KTÓRE Z PEWNOŚCIĄ PRZYPOMINAJĄ TWOJE DZIECIŃSTWO! 10 ZDJĘĆ KTÓRE NA PIERWSZY RZUT OKA WYDAJĄ SIĘ BYĆ NIE TYPOWE! 10 NIETYPOWYCH I ZABAWNYCH NAZW MIEJSCOWOŚCI! 10 ZDJĘĆ KTÓRE UDOWODNIĄ WAM ŻE JESTEŚMY W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! 10 ZDJĘĆ KTÓRE NAPRAWDĘ CIĘ ZASKOCZĄ! 10 ZDJĘĆ NA KTÓRYCH UCHWYCONO ZJAWY! 10 ZABAWNYCH ZDJĘĆ SPORTOWYCH KTÓRE CIĘ ZAINTERESUJĄ! RZECZY, KTÓRYCH WIESZ WŁASNYM CIELE!

Najlepsze komentarze:

Amelia_... Ludzie, czy wy mu zazdrościcie.?!
Niech mówi jak chce!
Pozdrawiam Nilset ?
Iwa Prz... 2 dlatego można jeść z podłogi :D 3 mnie głowa prawie nigdy nie boli, a jem hurtowe ilości warzyw i owoców. potrafię zjeść wszystkie maliny z kępy krzewów na działce. Pozdrawiam serdecznie :)
Zuza... Kiedy wlączy sie prędkość 1.25 albo 1.5 to da sie tego sluchac ?
KeiCam ... A DLACZEGO KURW*! kłamiesz ja wszystko wiedzialem w tym filmie a w tytule ze nie wiem kurw.. jak to mnie wkurza
TaresH... Zaraz zaśniesz przy tym czytaniu, a ja razem z Tobą ...
srutti ... Dajcie sobie na szybkosc 1.25 albo 1.5 i nie pierdolcieXD
Aneta G... Nilset dasz serducho ?
Habi Ga... Jak ja połkne żyletke to moje gówno będzie jakie?
Adii Ad... jaka nuuuuuuuuda. Wszelakie informacje znajdują się w internecie lub dla bardziej głodnych informacji w bibliotece medycznej . Przesada czytać ze stron i umieszczać zdjęcia powszechnych nam źródeł. Film to dno a autor tego filmu sepleni z melancholijnym głosem. Ogarnij się i zostaw tego typu filmy profesjonalistą. Youtube nie sprawdza źródeł skąd pobierane są pomysły lub kopiowane film innych autorów.

po co subskrybować i śmiecić powiadomieniami o nowych filmikach nie ma sensu
Nokia 3... Ile osób próbowało robić to, co na miniaturce? XDDD
Kuchnia... dasz serduszko ps super film to najlepze 2:50
flapcio... to siemano hej czy witajcie
Czarny ... Otwiera mi się nóż w kieszeni jak Cię słucham
Najzaje... dawaj serducho ziom
Bleble8... Te rzeczy o ktorych niby nie wiemy mialem juz w 1 technikum na bio i chem ;-;
Amelia ... ale ta łaska z kwasu żołądkowe ma łapy
NiksioX... denerwuje mnie to że masz taki dziwny akcent >:(
Ma Rd... Serce proszę ?
Kocham ... Niby ten kwas taki mocny a włosów nie trafi
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCrwh84rC_Pnhz9an0FuV_oA