Mass Effect: Andromeda 33 KONIEC Część 1


Mass Effect: Andromeda ceny PC Mass Effect: Andromeda ceny PS4 Mass Effect: Andromeda ceny XONE Mass Effect: Andromeda to zdecydowanie top 10 oczekiwanych gier tego roku. Czy będzie też w zestawieniu Top najlepszych gier 2017 roku? Sekcja IGN Polska: Porównanie Graficzne Mass Effect: Andromeda Ekskluzywne gameplaye Mass Effect: Andromeda, przedstawienie postaci i gry Wstępne opinie graczy, są podzielone. Pojawiają się opinie o kilku kiepskich aspektach gry, czy zaważą na całości, czy będą nieznacznie przy innych pozytywnych aspektach? Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patroni Rocka: ^^ Internet od MOICO ^^ Sprzęt Rocka ^^ Forum ^^ Facebook: ^^ Rock ^^ JaRock ^^ Grupa FB Ekipa JaRock Mass Effect: Andromeda premierę w Polsce ma 23 marca. Nie jest dziwne, że wytwarza duże zainteresowanie i pewnie bez większych problemów sprzeda się w kilkudziesięciu tysiącach sztuk na naszym rynku. A jak Wy się zapatrujecie na Mass Effect: Andromeda? Kupiliście w preorderze, czekacie na recenzje, w ogóle Was nie interesuje? (zapraszamy do głosowania w ankiecie w kartach)Effect: Andromeda KONIEC Część

Najlepsze komentarze:

Claptas... "W celach zdrowotnych", "Mam szansę na stanowisko w rządzie" hahah.
Teu Fel... Rock, chciałbym zaproponować Ci grę Undertale ( o ile w nią nie grałeś). Sądzę, że oprócz patrzenia jakich wyborów byś dokonywał posłuchałbym co ewentualnie masz do powiedzenia propo przesłania, jakie niesie ze sobą ta gra- o konsekwencjach (lub ich braku) wyborów gracza. :)
Dawid J... jestem pod wrazeniem masz duza ogladalnosc bo gdy ja transmituje zupelnie pustka
Andrzej... Nagralbyś dziś TWD ?
Kacper ... kiedy for honor
Wrex W?... Tylko nie to ;-;.
Kacper ... Założyłem się z kolegom, że do końca kwietnia mam mieć 500 subów. Pomocy!!! Jak nie będe mieć tych subów muszę zapłacić mu 40 złotych.
Pawe? W... Niestety obawiałem się przed premierą że gra może być średniawką ale oglądając parę odcinków można powiedzieć nawet że jest słaba. Oczywiście powinno się zagrać samemu ale z tego co widzę to nie wiem czy się za nią wezmę mimo jako wielki fan trylogii Mass Effect. Czasami aż chce się zabić twórców filmów i gier za fabułe, za nie wykorzystanie potencjału itd.
Postacie to też jakaś tragedia. Wystarczy porównać nawet do ME1. Rasy wyglądają fatalnie porównajcie se asari czy turian z tej gry do poprzednich ME. Oczywiście każdy ma swoje zdanie innym gra może się podobać.
Maks Ma... Kiedy czesc 2 ? i bedziesz nagrywac po skonczeniu fabuly np. multi
Krzyszt... Szkoda że to koniec serii prawie
iDassie... I mi się wydawało że to dopiero 1/3 Andromedy no bo przecież Archont i ten senat, porzuceni itp.
Michu_m... Kiedy część 2 ? :D Już nie mogę się doczekać
iDiax D... wybrałeś core ?
Pawe? Q... Szkoda że to koniec :'-(
Pawe? W... Użyłbyś tych misji bojowych APEX czy jak im tam.
Radek F... nieładny tytuł :/ !!!
TheShep... Zajebisty ten pancerz Rock z N7 taki nosił Shepard
wejder1... miałeś laga z chodzeniem, dlatego taki sztywny był Rayder kiedy umierał, normalnie to on idzie do tych drzwi słaniając się
Jan Kwi... 9:40 czyli homoseksualizm to choroba? xdd
w sumie idc, ale napewno ktos bedzie.mial z tym problem
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/RockAlone2k


Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Historia kanału Remigiusz Maciaszek zaczyna się w dniu 2010-07-22 07:46:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6316 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 492551132 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1484869 użytkowników.