Czy bać się klątwy? Q&A373 Remi Recław SJ Mocni w Duchu - Jezuici TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nqUqo58WTkgNajlepsze komentarze:

gracha ... Zgadza się --zgoda osoby na taką relację i jest to trudne do wytłumaczenia tej osobie czuję że moje dzieci są w relacji ze złym i bardzo się tym martwię.
86Matti... Ojcze Remi są szanse że Q&A będą częściej jak kiedyś 3 razy w tygodniu bo rzadko jest , przyzwyczaił nas ojciec że kilka razy w tygodniu są q&a a teraz tak rzadko a pytania pod odcinkiem 200 się mnożą,
Lucynka... Ojcze ajak mnie ktoś skszywdzil i kszywdi aja go niecierpie ręki mu nie podam ??
Ewa Kon... Rozumiem, że klątwa to życzenie nieszczęścia dla kogoś na długie lata albo całe pokolenia?
Nie jest wynikiem klątwy, jeśli się w życiu nie układa albo ciągle te same kłopoty.
Nie należy także wierzyć w obciążenie grzechami przodków:
https://episkopat.pl/grzech-pokoleniowy-i-uzdrowienie-miedzypokoleniowe-problemy-teologiczne-i-pastoralne/
Oglądając miałam wrażenie, że pytający nasłuchał się niewłaściwych konferencji na YT albo za bardzo przejął horrorami grozy...
Witek C... ❤️??
JAROSLA... Czy mozna pomoc osobie, ktora podejrzewam, ze podlega klarwie?
Sytuacja jest bardzo skomplikowana i niemal niemozliwa do objasnienia ta droga.
Prosze o kontakt, bo sytuacja jest dramatyczna. Mieszkam poza Polska i tutaj nie znajduje pomocy...
miros?a... Mój komentarz jest bardziej ku przestrodze tych ,którzy rzucają bezmyślnie przekleństwa i tych ,którzy żyją jakby Boga nie było i nie było złego ducha który działa choć w niego nie wierzą a nawet kpią z jego istnienia .Moje rodzeństwo w bardzo młodym wieku zmarło, bo nie mieli szczęścia spotkać Jezusa i tym samym nie żyli w łasce uświęcającej która by ich uchroniła,a żyli również w nieświadomości przekleństwa w rodzinie.Ja tą świadomość miałam i wielokrotnie zły duch chciał ze mnie życie wyrwać.Dopiero po śmierci obojga rodzeństwa spotkałam Jezusa i Łaska Boża uwolnienia objawiła się na mnie po modlitwie o Józefa Kozłowskiego , który też rozeznał , że te śmierci były na skutek przekleństw w rodzinie. Jeśli dzieją się w twoim życiu niezrozumiałe złe zdarzenia w tej właśnie chwili zapragnij w swoim sercu stanąć przy Jezusie i w Jego ręce powierzyć swoje życie. On ci wskaże drogę jak żyć. Żyć w Bogu to radość szczęście bo zawsze prowadzi właściwą , dla mnie, drogą.
Xdx Xdx... Mam bardzo ważne dla mnie pytanie czy jak jest upomnienie braterskie Mt 18 15-20 mam upominać każdego kto Grzeszy cxy tylko gdy przeciw mnie grzeszy bo jeśki mam upominac za kazdy grzech tp niestwty ale w moim otoczeniu każdego bym musiał upominać pare razy dziennie Jeśli już mam upominać to tylko wierzących czy tez niewierzący h Bardzo prosze o odpowiedz
teresa ... Przekleństwo działa szatan wybiera drogę byle tylko się wejść ,przez zło i przeklinanie się wzajemnie bo są takie rodziny ,że by klątwa mnie nie dotknęła trzeba modlitwy i obserwacji czy czym żyje podoba się Bogu,znałam człowieka który przeklinał wszystkich i wszystko , nie wierzyłam w to ,ten człowiek przeklął swoje pole bo zboże słabo rosło, sąsiad miał wspaniały plon, to przeklęte zboże stanęło nie wiele urosło nawet kłosy były mniejsze , przekleństwo działa nawet jak o tym nie wiem , złość ,zazdrość połączone przekleństwem ,to są choroby różne nie powodzenia ,żyć blisko Boga i odrzucać wszystko zło ja nazywam działa szatan , to prawda nie otwierać się na szatana,on spustoszy wszystko żyłam w takim otoczeniu przekleństwa , to tyle ☺️??
Browar... Nie nie bać się ;) to nas ta rogata menda ma się bać , dobrze powiedziane Ojcze Nasz i nie ma łachudry .
Ania Ka... Super to Ojciec wyjaśnił.
Helena ... Bóg zapłać. Bardzo zrozumiałe wyjaśnienie i niezwykle ważne. Dziękuję. Życzę błogosławionego dnia. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem ❤️❤️❤️???
Ewa Mni...
Katarzy... Pięknie wyjaśnione❤?
A. W.... Dzień dobry
Mam pytanie w takim razie. Jeśli jestem zła na jakąś osobę, która szerzy na mój temat kłamstwa przed innymi bliskimi
i w konsekwencji tego chciałabym nie mieć więcej do czynienia z tą osobą, czy to jest mój grzech?
Czy popełniam błąd, grzeszę, czując niechęć do takiej osoby? Bardzo PROSZĘ O ODPOWIEDŹ
pozdrawiam
Alicja ... Do mojego komentarza wkradł się błąd chciałam napisać zlorzeczenie nie zaprzeczenie.
Alicja ... Szczęść Boże bardzo uważnie słucham ojca Remiego często to trudne tematy dla zwykłych ludzi.pojecie klątwy ipojecie opętanie rozumiem jako dwa inne problemy. Jesli za klątwę uznamy czyjeś zaprzeczenie to jest to grzech tego który zaprzeczy niech on się z tym zmaga. W pojęciu opętanie rozumiem świadome nawiązanie relacji że złem więc to chyba własnego postępowania powinniśmy się obawiać. Zawsze mówię Jezu Ufam Tobie to wystarcza z Bogiem.
de Mnm... ♥️
Mirusia... Dziękuję Ojcu za wyjaśnienie pytania czy bać się klątwy ?.Nie dopuszczaj do serca złości nienawiści.Kochaj i wybaczaj i ufaj Bogu miej żywą relacje z Bogiem .
Monika... Bóg zapłać za dobre i mądre słowo ??
Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Historia kanału Mocni w Duchu - Jezuici TV zaczyna się w dniu 2013-10-18 11:45:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2549 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 35237864 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 118000 użytkowników.