Odpowiedź PZW na Apel Petycję o obniżenie składek wędkarskich w związku z epidemią. Marfish - Wędkarstwo i przygoda


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=e2JlVnKnJysNajlepsze komentarze:

Marfish... Piszcie swoje komentarze.
Team We... Te pismo to totalna kpina oni z ciebie glubka zrobili ?
w?dkars... ??
Maciej ... PZW polski związek wyłudzania a ryb nie ma
marek... Ja np nie mam już słów. W Krakowie płacę 420 zł żeby móc łapać powiedzmy gdzie chcę.mimo takiej kwoty ryb praktycznie nie ma. Ciągle zarabiają karpiem do zazygagania.
Janusz ... Panie Marku polski Związek wędkarski to jest cała mafia i dla nich my wędkarze to wogule nie liczymy się im wolno wszystko zamykać łowiska p z w komercyjne zkturych mają zyski to im się nie opłaca bo najlepiej zebrać składki od wędkarzy a nie się martwić o łowiska dla wędkarzy
. A co do tych zarybień to jest wielkie oszustwo bo takie zarybianie to jest tylko na papierku a ryb tu przynajmniej na Odrze we Wrocławiu jak potych zarybianiach ryb brak. Pamiętam dawne lata to ryb było bardzo dużo i niech nie muwia ze to wędkarze do tego doprowadzili bo tak samo byli tacy co brali wszystko i byli tacy co przychodzili tylko sobie powędkować tylko było zarybianie a nie tylko na papierku to jest taka prawda powodzenia na rybach
Robert ... Mareczku kiedyś jeleń wyskoczył koledze przed auto z lasu znaku nie było,auto do kasacji.Z Nadleśnictwa przyjechali jelenia zabrali , a koledze powiedzieli że może sprawę skierować do sądu, ale mało kto wygrywa z Państwową instytucją.Po prostu tak jak z Nadleśnictwem to i z PZW nie wygrasz .Tam rządzi jeszcze elita komunistyczna teraz mogą jawnie odszczelić dziki bo wszystkie chore ,odławiać ryby bo są drogie .A w jeziorach PZW powstają studnie.Kiedyś to były ryby a teraz rządzi ukleja, wzdręga i PREZES PZW.
Lukasz ... To jest jakaś farsa ! PZW to jest zbieranina komunistow z różnych środowisk i oni nie działają w interesie wędkarzy tylko żeby im bylo przy korycie dobrze..mamy płacić i się nie pytać o nic kto za dużo podskoczy to sąd koleżeński jak za Gierka. Skoro są takie duże koszty utrzymania tego nowotworu jakim jest PZW to zlikwidować proste. Koszty składki rosną a rybostan coraz gorszy ! Namawiam jak kilku kolegów w pozostałych komentarzach zaprotestować nie płaceniem składek. Pozdrawiam
bialy36... Solidarnie, jak by z 500 tys członków w Pzw połowa nie zapłaciła składek w 2021 to by się obudzili dopiero! Nie chce wyzywać, ale to.....
Lukasz ... Spojrzałem na stronę PZW szczecin i jeżeli chodzi o wysokość składki członkowskiej, do której Pan nawiązuje to jest to kwota 100 PLN. Czyli około 8 PLN/mies. Zakaz przemieszczania się obowiązywał ok 1 miesiąc. Zapytam bo sam nie wiem co o tym powinienem myśleć. Czy ta sprawa to tak na poważnie? Nie wspominam o dalszych pomysłach "2021 za free". Treść jest absurdalna jak i argumenty. I tak jestem pod wrażeniem, że udało się Panu otrzymać odpowiedź. Natomiast Pana podejście jak i motywacja środowiska wędkarskiego bardzo mi się spodobała, za co chciałbym pogratulować.
Krzyszt... Czy ktoś tu z obecnych spodziewał się innej odpowiedzi? Poważnie?
Olgierd... Nie ma sensu traktować PZW jak wroga. To nasza organizacja. Jestem przeciwny obniżaniu składek. Przy kosztach życia i pracy w skali roku ta składka jest symboliczną a daje nam dostęp do ogromnej ilości wód mimo wszystkich ich mankamentów. 250 zł to dziś zakupy w biedrze na tydzień dla rodziny. Dajcie se spokój.
Pawel K... - nie będę tego komentował, ponieważ jestem z Zamościa i zalew w moim mieście jest zamknięty i być może będzie zamknięty dla wędkarzy jeszcze przez 2 lata. Więc nie mam co opłacać, bo nie mam gdzie wędkować.
Kazimie... Ma Pana Todora przyszedł chyba już czas na odejście i zmianę prezesa głownego zarządu PZW. Nad niczym mje panuje związki nie są kątrolowane na co wydają poeniądze a jak są porozumienia to tam gdzie wiedzą ze ludzie nie będą jeżdzic ponoeważ jest to odległośc rzędu 200 lub 300km to co to jest za porozumienie. S skarbnicy nam się śmieją w twarz. A tak to są dopłaty 20zł i więcej za dobę. Nawet ma wiśle jest straszna lipa.
Kazimie... Witam Pana. Powiem tak przedewszystkim zbiorniki są mało rybne zaniedbane mogło by być np 20 stanowisk a jest pięć a reszta trawą porośnieta. No i brak porosumień ja moeszkam w woj mazowieckim a płacę za Skierniewickie noe nie łowię na mazowieckim bo dopłata kosztuję połowę karty. Nawet bym powuedział że jest dużo gorzej niż za komuny bo wtedy były zbiorniki bardzo rybne a po drógie karta była krajowa a nie okręgowa i nie było żadnych rejestrów. To jest chore jak nie zabietam ryb ale chwilowo chcę je przetrzymać w soatce to każdą jedną która znajduje się w siatce muszę wpisać wymiar wagę oraz gatunek bo brak takiego wpisu kończy się karą. I co roku ryby jest coraz mniej a karta drożeje. I gdzie jest tutaj dbanie o zbiorniki. To jest wielutna bzdura
Wies?aw... ale swoje apanaze brali.....tak?
Marcin ... Jak nie pasuje Ci pzw to droga wolna po co robić z siebie idiote który nie wie co odpowiedzieć na proste pismo.Może tak niech ludzie tacy jak Ty pokarzą co zrobili dla łowisk i ryb tam żyjących po za nagrywaniem dennych filmików.
Tomek T... Dojebali sie do koryta prezesi w du.. e jeba.. i, cwaniaczki za biureczka jedna wielka mafia żygać mi sie chce na nich, jak bym spotkal takiego prezesika od razu bomba na ryj.
Piotr M... Marku jesteśmy z tobą
Leszek ... ,, epidemia ma wpływ na stan liczebności członków...ograniczyło wpływy..,,
Patrzcie, członkowie im wymierają.Propaganda jak za PRL-u.Gdy wreszcie wędkarze przejrzą na oczy, i przestaną opłacać składki do czego namawiam w ramach protestu, to dopiero im wpływy spadną!Nawiasem mówiąc, tylko zaniechanie opłat może przynieść jakikolwiek skutek na tą po-Peerelowską patologię zwaną dla zmyłki PZW.
Pozdrawiam uczciwych wędkarzy!
Marfish - Wędkarstwo i przygoda ciekawostki

Marfish - Wędkarstwo i przygoda ciekawostki

Historia kanału Marfish - Wędkarstwo i przygoda zaczyna się w dniu 2009-05-28 14:01:37.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1385 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12364712 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 30000 użytkowników.