Zauroczona przez Sukkuba


♦ Kupuj gry na G2A taniej z kodem CashBack 3% "NEXOS" ♦ Kup Dodatek LEGION: ♦ Kup BATTLECHEST ♦ Prepaid ♦ Kup OVERWATCH ►STREAM ►FACEBOOK ►KANAŁ LIVE ►OCEŃ FILM◄Zauroczona przez Sukkuba

Najlepsze komentarze:

FanGoth... Nexos, albo ktokolwiek mam ważne pytanie.
Chce zrezygnowac z wowa ale jednoczesnie ta gra jest taka fajna ale tracę przez nią tak dużo... Co mogę zrobić?
Filip P... łap kciuka... ;d
Salvado... Scroll to po prostu zwój.
Pan Hur... hey people. What to do with glaives?
Mordrin... Pozwoliłem sobie z wowheada spisać jakie spece dzielą konkretne questy, tak jakby ktoś jak ja miał więcej altów i nie chciał przy każdym gonić za Levią na przykład. Dodałem też własne przemyślenia

Thieving Apprentice (w Azsharze -- dużo miłości dla Alliance, Horda ma rzut beretem z Orgrimmaru, Alliance musi całe Hyjal przelecieć, ale potem i tak każdy po całej zonie polata): Survi Hunter, Sub Rogue, Havoc DH, Frost DK, Arms Warrior. -- pod koniec trzeba kryształki klikać przy drzwiach, jak ktoś nie chce się męczyć gadaniem z NPC-ami to [SPOILER] Arcane, Frost, Fire, Shadow[/SPOILER].

Fate of the Tideskorn (w Stormheim, ciekawy queścik, ale kiepsko rozlokowane etapy, polecam na czas questa na początku HS ustawić w Valdisdal i używać na przemian z gwizdkiem do przemieszczania): Arcane Mage, Assa Rogue, Retri Pala, Enha Shaman, Demo Lock.

Aid of the Illidari (najwygodniejszy, bo trochę biegania po Dalaranie i teleport do ostatniej fazy, quest dla tanków): Blood DK, Veng DH, Guardian Druid, BM Monk, Prot Pala, Prot Warrior.

Bladesbrook Investigation (dość wygodnie ulokowany, quest dla większości healerów, chociaż jeśli nie macie geara 860+, na paru etapach warto zmienić speca na DPS dla zwykłej wygody):
Holy Priest, Holy Pala, MW Monk, Resto Druid, Resto Shaman

Rumblings Near Feltotem (w Highmountain, lepiej go zacząć lotem w okolice murloków na północy i stamtąd dojechać chyba że dysponujecie emerald winds I skyhorn kite, wtedy szybujemy od Felbane Camp -- trzeba minąć wioskę feltotemów i wylądować w środku terenu falcosaurów, quest dość szybki i w jednej okolicy też): Disc Priest, WW Monk, BM Hunter, Destro Lock.

Folly of Levia Laurence (to ten z filmiku, więc wiecie jak wygląda, też bardzo wygodny, zwłaszcza jak już macie ogarnięte runy przy portalu): Feral Druid, Outlaw Rogue, UH DK, Fury Warrior, Fire Mage, Ele Shaman

Twisted Twin (bieganie po Underbelly i szybki quest na Broken Shore pod koniec): Shadow Priest, Affli Lock, MM Hunter, Balance Druid, Frost Mage.

Jakby ustawić w skali wygody wykonywania to: 1. Tankowy, 2. Levia, 3. Twin, 4. Feltotem, 5. Bladensbrook (bo może być potrzebna zmiana speca, tak to na równi z Feltotem) 6. Tideskorn, 7. Azshara (dla Hordy zamienić 6 i 7, połączenie z OG skraca cały quest o dobre kilka minut a w queście Stormheimowym niewygoda jest równa dla obu frakcji).
NieTaki... (statystyczna kropka)

.
sajlas ... "ostatni raz temu była parę dni temu..."
Mordrin... Ok, świeże info prosto ze streamu Asmongolda, challenge klasowe na nowe skiny to kontynuacja tych właśnie questów. Czyli walka z tym bossem który nam uciekł w danym specu. Dlatego np. na Outlawa czeka Agatka z impami.
Staszek... nie wiem dlaczego nexos ma 85 tysiecy subow. moim zdaniem nexos powinien chociaz miec 500 tys znam kanaly 14 latkow ktorzy nie wiem jak maja po 100 tys nexos to dobry youtuber dobrze sie go oglada jest mily i nagrywa z wowa. hmmm? A MOZE dlatego ze w polsce malo osob gra w wowa?
Tajar T... Wbijesz dziś 20 milionów wyświetleń na tym kanale, młody :) Grats :D
Rage184... Szukam odpowiedzi na pewne pytanie. Co się stało Z mieczem Wariana ?
paltore... Nexos chcialbym ci podziekowac, zacząlem grac w wowa na prywatnych serverach nie powiem bawilem sie wybornie, ale dzis jak zakupilem battle chesta pozniej dokupie legion bawie sie naprawde dobrze.I to prawda ze global jest lepszy.
Komando... Sukkuby są fajne. xD
Filip W... Hej mam pytanie nie tyle do filmu ale do samego WoWa. Zastanawiam się nad kupnem bo battlechesta można dostać już za 30 zł ale wykupowanie abonamentu na dłuższą metę jest drogie zwłaszcza ze nie pracuję i nie mam stałego źródła pieniędzy ale słyszałem i oglądałem filmy na yt o możliwości wykupienia czasu gry za golda w grze.Ile to kosztuję i czy dla początkującego jest realna możliwość zdobycia takiej ilości golda w miesiąc gry dodany do battlechesta ?
Pawe? Z... Ale to jest genialne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BlearRi... mam pytanie wie ktos dlaczego nagle przestal mi dzialac MOGIT? z gory dziekuje
OKULI... WoW z lektorem, Nexos bo zakończysz swą serię ;)
Reloop... fajne te misie
Dominik... spoko materiał. :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC55uRyoV92qZpa7pnPxUFoA


Nexos ciekawostki

Nexos ciekawostki

Historia kanału Nexos zaczyna się w dniu 2011-04-07 23:00:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1499 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 37908964 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 119084 użytkowników.