MIERZYMY: Aliexpress | Oczekiwania vs rzeczywistość NAJMODIEJSZE...


▶ SUBSKRYBUJ: ▶ Facebook : ▶ Instagram : ▶ Blog : ▶ Masz ochotę do mnie napisać? Linki do ubrań: sukienka w paski: zielona sukienka: różowa sukienka: boho sukienka: Moje wymiary: Biust: 88 Talia: 71 Pupa: 89 MOJE FILMY ♦ LOOKBOOKI ♦ ♦ BEAUTY ♦ ♦ HAULE, NOWOŚCI, UBUBIEŃCY ♦ ♦ TRAVELS ♦ WARTO ZOBACZYĆ: ▶,,TEST MATOWYCH DROGERYJNYCH POMADEK W PŁYNIE" ▶,,RECENZJA & SWATCHE POMADEK OD KYLIE" ▶,,EFEKT MARMURKOWYCH PAZNOKCI" ▶,,PROMOCJA ROSSMANN 49% CO KUPIĆ" ▶ ,,KIERUNEK: DUBAJ" Jeżeli spodobał ci się filmik pamiętaj o łapce w górę. Daje mi to maaaasę szczęścia! Serio :) Zapraszam też do subskrypcji:

Najlepsze komentarze:

Amelja ... Ta z plecami odkrytymi jest o kroju identycznym jak najnowsza z sugarfree & sandra Kubicka, vivienne, miałam ja
Pytanie kto na kim się inspiruje ?
Agniesz... Pierwsza wygląda naprawdę ok, przynajmniej z daleka. Mam czerwoną w tym stylu, też z Alie i dla mnie M (moja jest trochę inna, bez kieszeni) jest taka na styk, a przede wszystkim wydaje się za krótka w korpusie, powinnam mieć raczej L dla siebie. Ta pudrowo różowa chyba nawet na Shein jest dostępna. Prawdę mówiąc we wszystkich wyglądasz całkiem ok. Nie są może najpiękniejsze i powające, ale tak całkiem szczerze, nie wyglądają też źle :)
Babszty... Szczerze mówiąc wolałabym sobie kupić 1-2 fajne sukienki zamiast kupy chłamu ?
Ta różowa wygląda koszmarnie z tą podszewką, z tyłu krótsza, z przodu dłuższa. Pierwsza ma okropny materiał, aż słychać jak szeleści. Najlepsza zielona, ładnie w niej wyglądasz ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gbOTdawHv9Y


Emilia Anna Nowak ciekawostki

Emilia Anna Nowak ciekawostki

Historia kanału Emilia Anna Nowak zaczyna się w dniu 2012-10-14 12:43:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 162 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1497855 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 12100 użytkowników.