Emilian Kamiński WZRUSZAJĄCO o Powstaniu Warszawskim: RANA,...


ZASUBSKRYBUJ i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej: Cały artykuł na stronie: ➡ Polub nas na Facebooku: ➡ Instagram Super Express: ➡ Twitter Super Express: ✔ Kanał Andrzeja Kostyry: ✔ Kanał Ewy Wąsikowskiej Tomczyńskiej: ✔ Kanał (Nie)zapomniani: ✔ Kanał Super SPORT: ✔ Kanał KOLOSEUM:

Najlepsze komentarze:

Danuta ... Cześć Ich Pamięci.
Maria K... Warszawa zawsze będzie Warszawska i nigdy nie Zapomnimy jej Walecznosci.Dziekuje P.Emilianie za piękne słowa i Uczczenie tej Daty wybuchu Powstania Warszawskiego.Stracilam brata i siostrę,a i Tata brał udział ale przeżył. Część ich pamięci!
Jacek M... ?
Rezerwi... Może wzruszył solidaruchów bo jak ja go widzę to mam odruchy wymiotne.
karol w... Moźe trzeba było powiedzieć, kto za tą tragedię personalnie odpowiada. To była zbrodnia Polaków na polskim narodzie. Konkretnie. Z nazwiskiem i stopniem. Przecieź wiadomo. A nie hamletyzować.
La Vict... Inkwizycja nowe porządki - Polska nowy porządek 2020 - Opus Dei
https://www.youtube.com/watch?v=GY33DrP07Iw
mastapi... Genialna osobistość
Andrzej... Jakby nie bylo Powstania Warszawskiego ,to by nie bylo teraz Polski.Sa rozne opinie na ten temat,ale prawda jest taka ze ludzie mieli juz dosyc .Moja matka byla w czasie Powstania Warszawskiego i przezyla to pieklo.Wiem ze to bylo straszne,ale to bylo konieczne.Teraz uslyszalem opinie oparta na faktach ,ktora omawiala pani Ewa Rzeuska ,to samo slyszalem 60lat temu jak bylem malym chlopcem od wielu ludzi ,ze Powstanie Warszawskie bylo konieczne !!!
Prosze posluchac co Pani Ewa Rzeuska mowi na ten temat.
Czy Zydzi morrdowali Polakow w trakcie Powstania ! Ewa Rzeuska.
Ryszard... Dzięki za taką pieśń i WSPANIAŁE WYKONANIE dla ŚWIATA to jest bardzo wskazane i mądre aby móc komentować do pracy nad sobą w interesie Polski i Europy
Katarzy... Bardzo szanuję Pana Emiliana za całokształt, za szacunek dla ludzi, za to co robi w swoim teatrze, dlatego życzę Mu, żeby teatr Kamienica przetrwał w tych trudnych czasach. Byłam kiedyś w Jego teatrze, jak pięknie witał wchodzących widzów, zapamiętałam to :)
kostek ... Powstańcy którzy polegli w grobach się przewracają jak widzą co się dzieje z miastem za które polegli !!! CHWAŁA IM I SZACUNEK WIELKI ZAWSZE PAMIĘTAMY !!!
WiFi Ma... Powstańcy walczyli i byli mordowani .Ginęli w nierównej walce ,za własną i naszą wolność . Chwała Bohaterom !
Kazimie... Panie Emilianie nie wolno odpuszczać.
Tasman1... Jesli jestes ciekawy historii polecam program, pt. Archeologia Nie z Tej Ziemi https://www.youtube.com/channel/UCtbtHA06JqpPrXxppNlPwTQ Pierwszy raz na polskim YT historia przedstawiona w kontekscie badan archeologicznych. Kanal nadaje z Irlandii wiec zobaczycie mnostwo megalitow, zamkow oraz monasterow. Zejdziemy do podziemi, poznamy celtyckie legendy, zwiedzimy rezydencje, swiete studnie, porty morskie, mosty i inne oraz bedziemy swiadkami nowych odkryc. Zapraszam na nowe oblicze historii! Q
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=shP8Qr1A5NY


Super Express ciekawostki

Super Express ciekawostki

Historia kanału Super Express zaczyna się w dniu 2012-09-11 17:09:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1490 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94254521 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 135000 użytkowników.