Michał Andryszak Wygrywa przez KO !


►Zostaw komentarz i łapkę ►Chcesz być na bieżąco zostaw Suba i kliknij Dzwoneczek! ► Kontakt/współpraca: ● Facebook ●Grupa FB * Wszelki hejt, chamskie wypowiedzi i krytykę, która uraża w jakikolwiek sposób moje uczucia jest usuwana, a użytkownik blokowany. "Mój kanał YT to mój dom i nie pozwolę sobie wchodzić do niego z brudnymi butami".

Najlepsze komentarze:

Sebasti... Grabowski vs Kita 2 dobra walka by była aaaaa kiedy Ranking Wagi koguciej ??
Patryk ... Jak będzie rewanż z Kita to jak Kita przetrwa 1 fale to później ma Andryszaka.
niedoma... EZ
Lala Po... I co pewnie tak jak KITA DO KSW ? :)
Mateusz... Nie ma co mówić siadło dobrze wręcz idealnie. Ogórek czy nie to jednak Michał kopał i przycelował idealnie. W KSW tez ładne KO sprawiał. Ja tam życzę Longerowi szczytowej formy i dobrej kondycji.
Kajakar... Cieszy mnie zwycięstwo Andryszaka, jednak sama gala pod względem organizacyjnym porażka totalna.
Na moim pobocznym kanale dotyczącym sportów walki chciałem nagrać typowanie gali. Nie dało rady, gdyż na 3 dni przed walką... 3 zestawienia nie były jeszcze ogłoszone. Napisałem nawet komentarz pod jednym z postów RWC, w którym poruszyłem ten temat i powiedziałem, że skoro do gali zostały 3 dni to pewnie nikogo dobrego sprowadzić się nie uda i najprawdopodobniej sprowadzeni zostaną jacyś "zawodnicy spod sklepu". To federacja napisała mi, że "powiedz to zawodnikom w twarz". No nie oszukujmy się, jesteśmy tylko kibicami i jeśli są 3 dni do walki, a 3 zestawień nie ma ogłoszonych no to chyba coś jest nie tak.
Mati Km... Ta wygrana nie ma żadnego znaczenia. Fajnie że wygrał Ale z ten gość ma 42 lata i walczy od 3 lat. Nie pokazał nic czego bym się nie spodziewał. Dopóki na KSW nie wygra z kimś normalnym, to jak dla mnie nadal jest w tragicznej sytuacji. Swoją drogą całą gala to tragedia, zawodnicy vs ogórki po to żeby zbudować rekordy...
Adam So... Bez przesady tropicielu. Przeciwnik Andryszaka to zwykły ogórek. Nie było innej opcji żeby się to inaczej skończyło. Ale co racja to racja. Michal czasami daje słabe walki, ale też wydaje mi się że jest jedynym zawodnikiem HW w KSW który mógłby realnie zagrozić De Fries'owi obecnie. Kite fajnie się ogląda, ale tak jak powiedziałeś, to są jednak gabaryty i nie widzę jego szans w pojedynku z ww. Zobaczymy co nam KSW zaoferuje w sierpniu, mam nadzieję że zobaczymy chociaż dwie walki w wadze ciężkiej.
Fvrxst... Ludzie się jarają jakby to był mega wyczyn, 42 latek obijajacy leszczy z ujemnymi rekordami XD
Chaoss... Ta gala to była zawodnicy vs ogórki,dla mnie trochę żenada będąc na wysokim poziomie brać jakiś ogórków dla rekordu
jojo _1... Ale siadło :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9MGZfsz_zX8


Cage of MMA ciekawostki

Cage of MMA ciekawostki

Historia kanału Cage of MMA zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:57:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 321 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6310668 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 32800 użytkowników.