Prezydent IIRP Jan Z. Potocki Paszporty, Dowody IIRP Będą...


Zostaw suba by być na bieżąco w 2RP : Dostałem pozwolenie na wrzucanie filmów od Pana Prezydenta Potockiego i Radio2RP Wszystkie Wywiady z Panem Prezydentem Potockim Radio II RP Filmy z Panem Prezydentem Potockim: Wszystkie Lepsze Filmy z Janem Taratajcio ⭐️ Zostaw lajka ! wesprzyj mnie jako widz : Wsparcie Paypal Jeśli to co robię uznasz za wartościowe, możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą ✔️Przelew: 45 1050 1461 1000 0097 2562 7971 ✔️Proszę o udostępnianie moich filmów jeśli uznasz je za wartościowe. Dzięki temu przyczynisz się do zwiększenia zasięgów i tego że więcej osób usłyszy o Prezydencie Potockim i II RP, za co jestem Tobie wdzięczny. Dziękuję i miłego oglądania Tutaj wniosek o Dowód Suwerena i informacje potrzebne do przelewu . Wniosek Dowód IIRP: Pismo Przewodnie do Dowodu: + JAN POTOCKI NR. KONTA 36502362 IBAN GB83LOYD30667636502362 BIC LOYDGB21693 TYTUŁ WPŁATY: WPŁATA NA DOWÓD SUWERENA II RP Adres Banku to : 60 George St, Luton LU1 2BB, Wielka Brytania kod banku 306676 Strona IIRP Strona Prezydenta INFO2RP Facebook #potocki #janpotocki #Prezydent Potocki #Ariowit

Ostatnio komentowane:


5:20 Zebo ponieważ ty jesteś zebrą a Dawid Czech to pajac, proste wytłumaczenie dlaczego ci ludzie wolą pajaców a nie ciebie Zobacz »
Mój komentarz , brak słów na to co się dzieje i dlaczego naród nie reaguje i nie walczy. Z mojej strony życzę sukcesów Panu Prezydentowi 2 RP Janowi Zbigniewowi Potockiemu.❤️? Zobacz »
YESSSSSSSSSSSSSSS w końcu. cały czas na to czekałem . Teraz na pewno beda europejskie puchary. Powodzenia! Zobacz »
Nie faworyzuj pielęgniarek. Są takie co im się medal należy, i są takie, co chyba kupiły dyplom. Zobacz »
Siema Bednarek kiedy Nowy Frączek? Na patelni i tak jest bardzo duża różnica ale mężczyźni inaczej patrzą na świat w Brazylii do domu bo już poleciał samolotem na moto Zobacz »
Branie na slidera jest zawsze widowiskowe, dlatego bardzo lubię te przynęty. Dzięki temu, że kamera 360 stopni była włączona możecie to zaobserwować. Możecie także obracając ekran zobaczyć moją reakcję. Zobacz »
4:18 Boże tempoku drewno się kopie siekiera a nie kilofem Zobacz »
Michalina wyglądasz super a babcia jest jak wino cieszę się, że macie formę siostrę i Kacpra też Pozdrawiam...pozytywni ludzie takich trzeba na świecie, aby żyło się lepiej Zobacz »
Wojtek Mann jest zawsze autentyczny, nie robi nic na pokaz (jak PAD), jest fachowcem i znawcą w dziedzinie muzyki rozrywkowej. Tworzy nastrój, albo się podoba albo nie! Ale ma osobowość! Zobacz »
Jak wam się podoba nowy odcinek, daje rade :P ? Pamiętaj, aby zostawić łapkę w górę i suba jeśli Ci się podoba ;)
Jak mijają wam wakacje ? Gdzie byliście / będziecie w tym roku ? Chwalić się !!!
Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał zobaczcie I podajcie dalej Zobacz »
Żaglówki i jachty to mój żywioł ale ten sterowiec i latanie to za "wysokie" progi ..wolę stąpać twardo po ziemi ewentualnie bujać na fali :-) Zobacz »
Kromek gdyby nie twój kanał bym nie umiał grać w Rainbowa.Dzięki za wszystkie poradniki i filmiki z Rainbowa, Battlefielda, F1, Apexa, Warzone, Counter-Strike, I za wszystkie filmiki. Zobacz »
Subksrybuj kanał Porównania w pigułce!
https://www.youtube.com/watch?v=wPetdRfQgrY
Zobacz »
Albo jestem uzalożniona od Star albo poprostu jestem bardzi uczuciowa bo przyznaję że oglądająd odc uroniłam łezkę :') Zobacz »
4:44 Really Blade, kurwa gościu, oszczędź se wstydu Zobacz »
Dlaczego nigdy nie ma Polskiego komentującego ? Polacy bardzo dobrze komentują i o lepiej to się ogląda :( Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-4auCrnVFRo