Morawiecki to Agent WSI? Przegląd Spiskowych Teorii o...


► Fanpage Spiskowe Teorie ► ► Poprzedni (3 Dni Ciemności a CHEMTRAILS Billa Gatesa ) ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Fanpage ► + ► Grupa Facebook ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Morawiecki to Agent WSI? Przegląd Spiskowych Teorii o Premierze z PIS Q&A Plociuch Przepowiednie Bank Film PL Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Satanistyczny Spisek w Hollywood ► 2 . ► Mel Gibson POTWIERDZA Satanistyczny Spisek w Hollywood ► 3. ► Symbole Iluminatów w kreskówkach i bajkach. ► 4 . ► Symbole iluminatów w filmach i serialach ► 5. ► MROCZNE sekrety Disney'a ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 kod SWIFT (tzw. BIC): GBGCPLPK Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): ► ► Kontakt biznesowy: ► ► ► Źródło ► To Q&A #przepowiednie #biblia #ator #spiskoweteorie #wideoprezentacje #plociuch

Najlepsze komentarze:

Micha? ... Nie porównuj, proszę Pawła historyka do tego ch...
K H... Nie wiem, kto zrobił Morawieckiego premierem, ale wiem, że na pewno to był ten sam ktoś, kto zrobił Morawieckiego prezesem banku.
andrzej... Stary Morawiecki był związany z WSI. Mateusz Morawiecki kontynuuje rodzinną tradycję
Beata F... 57:15 Te słowa powiedział Czarzasty do Frasyniuka(na Twitterze), w odpowiedzi na chełpienie się owego osobnika o obaleniu komunizmu.
David G... Ator który szkaluje PiS w każdym filmiku jest chory z nienawiści do tej partii czy mu po prostu płacą za to szkalowanie?
Janusz ... Bill Wrota klucznik Soros wycieraczka Mateusz
Antoni ... I znów "komentator" walnął nowiną jak krowa plackiem o beton. może dla odmiany coś o rozdawnictwie naszego majątku przez grupę "Donald& S-ka bez odpowiedzialności" ?
mnichk6... Per stokrotku my wiemy ......
Roman P... Morawiecki to pionek Atora. Wielki Szef to Ator ,który często w doopie ma zator.
buryzen... Dzięki za umilenie czasu w drodze na lotnisko
M.A.M K... jakie WSI to agent diabła
daniell... Atora koronka dusi? Kaszelek niepokojący oby cię youtube na kwarantannę nie odesłał
Crovaif... Nie wiem czemu określasz ludzi wierzących w teorię o WSI jako hardkorowych pisowców. Według wielu konfederatów, pis również jest wytworem WSI. Ja nie jestem ani pisowcem ani konfederatą, a prawie sobie dam rękę uciąć, że znaczna część historii na ten temat jest prawdziwa.
Ameryka... Zadzierasz w panem Piotrem W gościem który ma wiecej wiedzy w pięcie jak ty w calym tym internecie. Słucham, ale coraz bardziej stajesz sie błaznem. Odpuść i odejdź w ' świetle chwały'?
Beryl9 ... To ze Morawiecki byl agentem WSI to nie teoria a fakty. Dlatego Aneks do WSI nigdy nie bedzie upubliczniony.
robas1k... Ten ma dopiero fest bajzel.. nie do wiary..???
Mad Hat... I myk łapka w górę
Patryk ... Kds
Ameryka... Nie jestem pisowcem bo kocham biedronia ale stokrotka to fakt taki sam jak to ze jestes debilem , ignorantem i kochasz kosiniaka ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AqMTMTpsIes


wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3349 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176781976 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 463000 użytkowników.