Dem poleca netfliksowe filmowe nowości - Dino5500


\"Lawrence z Arabii\", \"Tower\", \"Wiener\" i \"The Muppets take Manhattan\" teraz dostępne na Netfliksie. To nie jest materiał sponsorowany jak coś. Dobre filmy są dobre.
Najlepsze komentarze do filmu "Dem poleca netfliksowe filmowe nowości":

Jubiliana: Trochę szkoda, że nie zajęli się psychiką zabójcy z Teksasu, bo w przeciwieństwie do pozostałych miał naprawdę interesujące problemy psychiczne, które narastały z tygodniami, a całą walkę z demonami w jego głowie opisał w pamiętniku - o tym jak powstrzymuje się przed mordowaniem, ale nie może już dłużej tak walczyć. Z tego co pamiętam całość zaczęła się od wypadku w ogóle. Ale i tak sam dokument z ciekawością obejrzę.
Jakub Wro?yna: Five Came Back!
Siarczyslaw: Fajny fotel!
Lugia007PLn: >"...działaniami na bliskim wschodzie podczas II wojny światowej"
>"ja wiem jak to brzmi, też nie byłbym zainteresowany"

Potwierdza się, że Dem jeżeli chodzi o historię to ignorant.
ivanesca: DOBRY PROGRAM DEM
Tomek Soad: fajny odcinek, więcej tytułów godnych polecenia z netflixa
Gunner: moja koszulka którą znalazłem na plaży byłaś taka żółciutka jak piach ...
creepyduck: Dem, a Gwiazdka Muppetów obejrzana?
Crab: Nie wiem czy gorsze jest to, że filmy stały krzywo, czy że zostały poprawiane od 0:37 :0
ThePiachu666: 13 reasons why polecam i pozdrawiam
Ghhbj Ghbchh: Kiedy zapytaj Demeczke
Aga Klara: Ale gównoburza. Jestem zaskoczona. W sumie nie wiem sprzedał nie sprzedał, każdy z nas coś musi jeść. Ja tam lubie oglądać Dema, który jest spokojny i uśmiechnięty. Zdaje się że taki Dem jest bardziej lekkostrawny i skupiający wokół siebie ludzi, niż ten potrzepany neurotyczny spizgany w opór typ sprzed jakiegoś tam okresu czasu. Mnie się podoba. Pewnie i tak nie zobacze zadnego z tych poleceń, bo nic mnie nie zainteresowało, ale... podanie tych propozycji było tak pyszne, ze nie uważam czasu za stracony.
Marcin Grudzi??: Jest też mnóstwo dokumentów z czasów 2-giej wojny i kilka amerykańskich klasyków z lat 40-tych
Pawe? W: Dem, nie obraź się, bo hejterem nie jestem (mam zje***e poczucie humoru). Ale w 0:36 poczułem się jak pięciolatek, którego pedofil dopadł w ciemnej uliczce i właśnie składa interesującą propozycję.
Micha? Ma?kowski: Prawie 4 godziny? Toż to wyzwanie, żeby w tak długim czasie przedstawić opowieść, która będzie wiarygodna i interesująca. A jeśli jest to jeden z Twoich ulubionych filmów, Lawrence z Arabii znaczy się, to znaczy że twórcy musieli wywiązać się z powierzonej im roli. Dzięki, Dem. Dzięki za Twoje kinowe ekspresy, recenzje i listy najlepszych filmów roku. Mam w czym wybierać. Bo teoretycznie mogę przeglądać sobie listę top filmów na Filmwebie, ale jest to ranking filmów najpopularniejszych, najbardziej lubianych. A czasem mam naprawdę wielką ochotę na nie-blockbusterowe kino :) w sumie przypomniała mi się też taka książka, Ulisses z Bagdadu. Akcja dzieje się kilkadziesiąt lat później z tego co pamiętam i opowiada o ciężkim losie emigrantów z krajów ogarniętych chaosem wojny.
oko rysuje: Dziękuje, pan dem, za polecenie tower, obejrzałem dzisiaj w pociągu, pierwszy raz zdarzyło mi się kryć łzy przed konduktorem.
Damian Emar: ej typie, zrób recenzję o Black Mirror bo już nie mogę słuchać jak się wszystcy dokoła nat tym filmowym, śmierdzącym knurem spuszczają. weź im powiedz co naprawdę powonni myśleć o tym gównie bo nie wyrobie.
matox01: Jak ja lubię ciebie słuchać.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ufqrc_0qomE