Totalitaryzm koronawirusowy! Kto zabiera nam nasze prawa i wolność. Agnieszka Wolska wRealu24 wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=q0Ek3Kt6XwcNajlepsze komentarze:

Wojtas ... Bardzo miła i skromna osoba z Pani Agnieszki ! Bardzo ją lubię. Super babka! Dodam iż na plażach w okolicach Luebeck, aby wejść na nie, należy dużo wcześniej się zapisać, pobrać aplikacje śledzącą (informuje dźwiękowo, że znajdujesz się za blisko innych osób), zarejestrować swój pobyt. Wiele osób rezygnuje z plażowania widząc takie absurdy.
Ewa Kul... Serdecznie Panią pozdrawim
Krzyszt... Biznes taki sam jak problem co2 !!!
ad Cael... Pani Agnieszko tzw. Decubitus rozwija się w określonych warunkach, w określonym czasie, przez długotrwały ucisk i w pozycji bez ruchu a z otwartych ran wydziela się krew, ropa i oczywiście niemiła woń, mówiąc delikatnie, ból jest przerażający. Znam te sprawy. Współczuję z całego serca Pani Teściowej Bohaterce Powstania Warszawskiego '44 cierpienia i Państwu tak drastycznych przeżyć????
Cześć i chwała Bohaterom?
Krzyszt... 10 , 49 !!! Ja byłem pierwszy !!!
ro ma... Polska służba zdrowia potrafi wyhodowac dorodne odleżyny przez 1 tydzien. Tak stało się u mojej.tesciowej po wypadku komunikacyjnym. Poskładano jej kości dość zgrabnie ale dokładnie po tygodniu wypisano ja z odleżynami do kości a została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych.
Krzyszt... Ja bym nie odpuścił !!! Co mnie interesują inni ???
Bogusia... Wracając w marcu z zagranicy już wypełniałam taki formularz,ale wtedy myślałam,że faktycznie jakiś virus jest,czyli totalna kontrola...naprawdę tak jet jak p.Agnieszka mówi,o RODO można zapomnieć,chcą wszystko o nas wiedzieć
Krzyszt... Barany na rzeź
Damian ... To prawda. Moja Babcia zmarła miesiąc temu i ponoc spadla z łóżka sama a nie mogla spaść bo nienkogla sie sama nawet poruszać itd. Ale rodzina nigdy nie pozna szczegółów bo jest ZAKAZ. Mogą robic z ludźmi co chcą. Niestety.
Alex Br... Trzeba podawać zmyślone dane
Beata K... Oddaję hołd pani teściowej za jej działalność na rzecz Polski, naszej ojczyzny. Jestem wstrząśnięta tym, jak ją potraktowano w tym nieszczęsnym domu opieki. To potworne. Oni teraz tam robią, co chcą, mnie też nie pozwalają zobaczyć taty, żałuję, że Go tam umieściłam, choć nie miałam innego wyjścia. Boże, miej go w swej opiece, on jest po operacji i teraz ciągają go po szpitalach, bo ma powikłania.
ON DRE... Nie obalałeś jako jeden z pierwszych, nie masz szerokiej perspektywy, polecam audycję teorię chaosu, są ludzie (Claude), którzy od początku wiedzieli, że to wielka ściema, wiec nie sil się na bojownika i nie przypisuj sobie zasług. , trochę pokory
mundek9... Brawo Pani Agnieszko.
JEDEN WIELKI PRZEKRET I SKURWYSYNSTWO NIE OKRESLONE.
Rzad to bandyci i przestepcy!!!!
Marek ?... Nasi dziadkowie walczyli o tą piękną i wspaniałą Polskę a oni mają to w dupie!
Adam PR... Szok jak neoanaziści nas biorą za mordę i ludzie spią ! Straszne! Ależ dożyliśmy czasów !! Nie wpisuje sie prawdziwych danych !!! W 2018 im nie wyszło ! Oczywiście, że wykonczyli Pani matkę... Współczuję i moje kondolencje. Jeszcze jej wpiszą covida. Potrafią to zrobić dranie...
Stefan ... Pan Szlachtowicz: "Na początku myślałem, że jest epidemia" (+/-)
- nigdy nic nie dowodziło, czy choćby nawet nie wskazywało na epidemię/pandemię. Tak więc ponownie słabo Panie redaktorze. Dlaczego " na początku" dał się Pan nabrać skoro dowodów czy nawet przesłanek nie bylo?
A z tego wprost wynika faszł twierdzenia: "przypomnijcie sobie kto pierwszy obalał...". Jak sam Pan przyznał Pan jak i Wrealu w kolejce "obalaczy" jesteście na dalekich pozycjach. Zaczwliscie "obalać pandemię" dopiero gdy wielu innych zwykłych ludzi, naukowców, mediów "pandemię obalało" od tygodni/miesięcy.
Tak więc Panie redaktorze... proszę nie rozśmieszać.
Marek ?... Ludzie przekupni niesą ludźmi tylko obślizgłymi gadami!
Aleksan... Wstyd mi za rząd Polski
Tomek B... WLASNIE SZKODA ZE NIKT NIE POPARL PANIA.ALE DZIĘKUJĘ ZE JEST PANI ODWAZNA I ZA TE INFORMACJE POZDRAWIAM.
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.