Były gubernator Arizony był świadkiem słynnej obserwacji UFO z 1997 roku - callmeblondieee


W 2006 r. były gubernator amerykańskiego stanu Arizona Fife Symington przyznał się do bycia świadkiem najsłynniejszego przypadku obserwowacji UFO poczynionej w tamtym regionie. Jego zdaniem, zaobserwowane tam światła, stanowiły bezpośredni dowód na istnie
Najlepsze komentarze do filmu "Były gubernator Arizony był świadkiem słynnej obserwacji UFO z 1997 roku":

Kruchy Pl: Bardzo lubię wasze produkcję
Lays Icehunter ;3: 7! jej xD LoL xDDDD HAHAHA XoXo
Polecam sie powiesi?.: Sqrwysyny niech w końcu powiedzą prawdę... Jeżeli 13.05.2017 nie dowiemy sie prawdy, to pewnie jeszcze baaaaaaaaardzo długo będziemy żyć w niewiedzy i niepewności...
Hern Hernowski: Kszysio siusiaka pokasz!
Mr .White: Znajdz ras cos o swinkach morskich (cos tajemiczego tak jak to ty tam umiesz xd)
penclaw: Przypomniał mi się anglojęzyczny transkrypt wywiadu z żeńskim przedstawicielem rasy reptilian pokojowo do nas nastawionej (wszędzie piszą że każdy reptil zły, wiem xD) ale u nas też są ludzie dobzi i mniej, ten artykuł był o tyle ciekawy że poruszał ciekawe kwestie jak: historia powstania naszego gatunku jak i reptilian, twierdzą oni że znają historię planety Ziemi na około 90mln lat wstecz a co było jeszcze wcześniej sami nie wiedzą bo są inne cywilizacje o wiele bardziej od nich zaawansowane i starsze.

W owym wywiadzie poruszono również temat obserwacji UFO przez ludzi, facet pokazał tej "reptilce xd" kilka zdjęć statków i pośród nich było właśnie to zdjęcie z Twojego filmu oraz bardzo dobrze znane tzw Trójkątne UFO z Belgii, na co ona odpowiedziała że niektóre są prawdziwe a te z Belgii jak i z Arizony zostały wykonane przez człowieka.

fejk czy nie, wywiad zawiera bardzo dużo ciekawych informacji których obecność można nawet znaleźć w kilku innych źródłach jak przekazy Phila Pchneidera itd, polecam choć jest w języku angielskim jedynie, google: Lacerta Interview.
Rob Son: to tez fake jak z tym ufo
Widz Youtuba: Wiadomo, można wierzyć albo nie, ale jest jedno pytanie - na chuj oni przylatują nad miasto jak mogą se pewnie nas badać nawet spoza układu słonecznego ze względu na technologię. Nikt się do nich nie przypierdoli bo chyba o to im chodzi skoro się jeszcze oficjalnie wszystkim nie ukazali. Albo oni sobie tak nas trollują i beke cisną tam na pokładzie.
Albo ten incydent w roswell - tacy zajebiści pewnie z innej galaktyki, a jak tupolew jeb w brzozę i martwi. Coś z tym jest nie tak.
Filip Korzeniowski: Ten statek kosmiczny wygląda jak mój obrazek z dzieciństwa! To nie przypadek. Tak właśnie rysowałem kiedyś spodnie.
srXxPowlokiXxsr _-_: ALE TO CHYBA NIE JEST PRAWDA?
Rafa? Szot: Macierewiczowi zlecić wyjaśnienie tego :)
Chris Caglayan: Dobry wieczór, to znowu ja z dobrymi wieściami a dobre wieści moi drodzy są takie, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Jest całe mnóstwo obcych cywilizacji a najwięcej w
Kosmosie jest oczywiście Anunnaków z Nibiru. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że te Anunnaki nie są w stanie zrobić nam krzywdy, nawet gdy przylatują tu na Ziemię od czasu do czasu. One tylko straszą ludzi ale nic im złego zrobić nie mogą, bo nie mają wystarczającej mocy. Mogą nas co najwyżej w centralny środek nagiej dupy pocałować.
Pozdrawiam serdecznie, wszystkiego dobrego życzę i nie lękajcie się!
Kosmiczne Opowie?ci: Relacje polityków zawsze są najbardziej wiarygodne bo ostatnia rzecz jaką chcieliby robić jako politycy to opowiadać wyborcom o obserwacjach UFO, tracąc tym samym szanse na bycie wybranym.
Piotr Zubel: już dawno jest potwierdzone to że światła na phoenix były działaniami wojk :) żadne UFO szkoda :(
BeamGame: 1 kwietnia 2017 nad pałacem kultury w Warszawie przyleciało ogromne UFO , miało ponad 12metrów!!!! czm o tym nie nagrałeś???? gadali o tym w wiadomościach na całym świecie!!!!!!!!
Angelica: siema siema o tej porze każdy wypić może a gdyby nie było jest bardzo miło
ZAw Kol: lewactwo w kosmos wystrzelili
danuta tarnowska: pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TkgKpOUiylk