AKADEMIA BIZNESU TRENERA PERSONALNEGO Szkolenie wideo marketingu i sprzedaży w branży fitness PełnaMoc TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BLHZcS52VQkNajlepsze komentarze:

Pe?naMo... AKADEMIA BIZNESU TRENERA PERSONALNEGO - SPRZEDAŻ 2 EDYCJI ZAMYKAMY 17 WRZEŚNIA 23:59!

? https://kierunektrener.pl/produkt/akademia-biznesu-trenera-personalnego-wideo-oraz-bonusy/ ‼️

ZŁAP TĄ MYSZKĘ I ZAMÓW ZANIM ZROBI TO KONKURENCJA

Dołącz do 350 trenerów personalnych poprzedniej edycji, oraz 132 nowej i ZAJMIJ JEDNO Z OSTATNICH MIEJSC - którzy dzięki Akademii odnieśli sukces! Po realizacji materiałów ze szkolenia minimalne zarobki w branży fitness będą na poziomie 20-40 tysięcy, bez górnej granicy!

? Akademia kosztuje 900 zł , lub w 2 ratach po 450 złotych

W pakiecie otrzymają Państwo:

✅ 194 wideo (400 po cyklicznej aktualizacji)
✅ Teczkę dokumentów do współpracy z podopiecznymi
✅ 4 konsultacje z ekspertami
✅ Zestaw 6 grafik social media
✅ Bilet VIP na konferencje w branży fitness
✅ Stronę www dla trenera personalnego
✅ Dostęp do zamkniętej grupy VIP
✅ Harmonogram postów social media
✅ Raport analityczny social media stosowany przy największych kampaniach w branży fitness
✅ Checklistę zadań do wykonania w każdym tygodniu


Akademia została stworzona przez Jakub Żuk oraz Bartosz Dytkowicz.

Jakub Żuk ?‍? Przedsiębiorca, trener personalny, dietetyk i instruktor sportów walki, zapalony do działania, działający głównie w obszarze branży fitness, założyciel kilku firm, kształci kadrę trenerską i managerską, a także prowadzi szkolenia w znanych placówkach fitness w Polsce. Prowadzi podcast „Biznes przy kawie”, w którym rozmawia z czołowymi polskimi przedsiębiorcami. Oprócz branży fitness, przeszedł między innymi przez branżę finansową, organizuje także konferencje „Wiedza i Biznes”, która odbiła się szerokim echem w branży, a także duże wydarzenia kulturalne, ma za sobą festiwal na prawie 1000 osób, a w kolejce stoi kilka nowych przedsięwzięć, między innymi na ponad 6000 osób. Wielokrotny gość w polskim radiu, między innymi w radiu trójka. Jest znany z bycia konkretnym i skutecznym, Jakub to nie jest osoba, której zależy na pięknej odsłonie, tylko na efektach, które weryfikują najlepszych.


Bartosz Dytkowicz ?‍? Przedsiębiorca, szkoleniowiec, eMarketer, menadżer muzyczny, informatyk. Od 2008 roku wykonuje strony / sklepy online oraz reklamę internetową dla polskich i zagranicznych marek (USA, Holandia, Wielka Brytania). Prowadzi kanał Youtube – PełnaMocTV, stawia zawsze na jakość i efekty! Gdy konkurencja śpi, on działa na 100%! W branży muzycznej występuje jako menadżer artystów rapowych, oraz odpowiedzialny jest za współorganizację i reklamę wydarzeń muzycznych (koncerty klubowe, festiwale). Przeprowadza szkolenia z tworzenia stron www oraz reklamy internetowej. Dodatkowo w wolnej chwili uczestnik wielu branżowych eventów z SEO/SEM. Autor poradnika „28 skutecznych dróg zdobycia klienta na rynku lokalnym oraz online” dla serwisu marketingibiznes.pl . Jak również autor 420 publikacji na Wikipedia.pl