Wyrok na niemieckiego pracodawcę D. Kania | Koniec Systemu odc. 189 1/2 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uYmDb1eONvANajlepsze komentarze:

Bogdan ... tak to jest jak turbodebil zostaje kimś kto może zaważyć na czyimś życiu .. pozdrowienia dla pani sędziny ,, i prośba do ludzi nie szydźcie z niej ,, ona jest chora, nie powinno sie publicznie śmiać mechanizmów jej logiki .. a raczej posłać na obserwację ,, trzeba pomóc tej chorej istocie
Bogdan ... mhmmm weżmy wiec sąd ten i ku..a ustawmy pod ścianą i wypie..lmy magazynek weń do pusta,,
tyle !!!!!!!!!!!!!
Andrzej... Ględzą i konfabulują te wymiary niesprawiedliwości polskiej. Dlaczego to czynią?
Andrzej... Dlaczego polski wymiar niesprawiedliwości poniża Polaków?
Stan Ch... co z tą Polską?
Patologia rządzi a Zbysiu Boniek rozwalił system. Tak sie boisz Boniek a kibice Nie odpuszczą. Jebane układy które działają do Dzis.
-Ti spa... W tym panstwie nie ma aprecjonowanych wzorów prudencji której słowo było by prawdą dotrzymanych cnót i wartości , wobec wytrwałości ustanowionych w cech państwa. Jedyne co jest to czerwone światła na ulicach i ludzie którzy potrafią zdobyć się na najwyszy akty poświęcenia reprodukując i odtwarzając zasłyszane sformułowania i oceny od osób trzecich.
-Ti spa... Polski system prawny można porównać do infrastruktury w mało zaludnionym miasteczku do którego zjeżdzają się mieszkańcy z odległych krańców londu. Są światła ale palą się na czerwon ! Są występujące podmioty ale patrzą na sprzeczności wynikające z problemów infrastruktury. Wobec tego są partie polityczne które zlecają agencją wywiadu robić tak aby czerwone światło w mieście było jedyną kwestią budzącą zwątpienie. Nigdy żadna sprawa nie będzie wiarygodna jeżeli jakaś paniusia będzie ją u publiczniać. Jeszcze sześć dekad czeka aż te porównanie urośnie do infrastruktóry rozowjowej nie mającej żadnych problemów. To wtedy Pani Płażyńska będzie mało istotą edukatorką w szkole.
VLADYSL... ZAJEBAC sedziego i Hansa .G..Banda skurxysynow
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.