Już nigdy się nie dogadamy Remigiusz Maciaszek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HOO5jaLDit0Najlepsze komentarze:

Dawid S... PROSZE TIBII NIE OBRAZAC! gram do dzis :D
JANUSHI... Ależ straszny ten internet, zapewne powstał 5 minut temu, że nadal trzeba wyważać otwarte drzwi i powtarzać mantrę oczywistości, że najmłodsi użytkownicy mogą się tam naciąć na różne niebezpieczeństwa od scamu na pieniądze czy pfishingu albo pornografii aż po prawdziwych pedofilów. To przecież wcale nie jest tak, że mainstreamowe media nagłaśniają to od co najmniej dekady... Tak, to jest jakaś skala problemu, ale jest na tyle oczywisty i znany od lat, że nikogo nie trzeba uświadamiać przaśnymi anegdotami ani przerysowanymi wizjami serialowymi, bo to paranoja. Zbiorczo sieć zapewnia młodemu człowiekowi znacznie więcej pozytywów od możliwości zdobywania wiedzy po legalne źródło dochodu, z czego wielu potrafi się utrzymywać i nie demonizowałbym całokształtu z powodu kilku czarnych owiec wyrwanych z kontekstu. Dziecko też ma własny rozum i powinno uczyć się na błędach poznając świat, a rodzic będąc opiekunem nie powinien stojąc na straży moralności blokować mu dostępu do nauki. Poza tym czerpanie życiowej wiedzy z Shitflixa, który jest mocno zideologizowanym przez lewicowych intelektualistów i wyraźnie postępackim narzędziem, stającym się majestatem dla pustych i płytkich nastolatków, którzy poza ślęczeniem przez amerykańskimi tasiemcami, niewnoszącymi niczego konstruktywnego do ich życia nie mają żadnych głębszych ambicji, nie jest najlepszym pomysłem.
Szymon ... Fajny film i mówię to jako osoba zajmująca się zawodowo tematem perswazji manipulacji i logicznym myśleniem. Polecam wszystkim zainteresowanym bardzo dobrą książkę o tym, jak nasze umysły źle działają: Daniel Kahneman „Pułapki myślenia”.
kap?an ... Dostałem depresji
kaczusi... myślę, że spokojnie można mówić "social" tak jakby, to czytać po polsku chociaż kryje to pułapkę.np ludzie co nie wiedzą co to "social media" kiedy usłyszą ten zwrot w tvp pewnie pomyślą, ze to chodzi o "socjal media" czyli pewnie jakiś 500+ na rachunki dostaną i już będą zacierać łapki i starać się o 5 dziecko w tym dwupokojowym mieszkaniu
prod. t... 31:07 Ator robi tak od kilku latXD
WladcaD... Jeden z Waszych lepszych odcinków, dzięki!!
Malod G... SM to Stwardnienie Rozsiane, dość poważna choroba :D
MrCin... Ja tam z FB używam tylko messengera + powiadomienia z niebezpiecznika, gryonline i kilku innych. Co do reklam, to wiecznie wyświetla durną reklamę gry na telefon, której nigdy bym nie pobrał. Te algorytmy i sztuczna inteligencja są tak inteligentne, jak podpowiadanie youtube, wiecznie filmy, które już widziałem, nie ważne, że jeden z drugim nie mają nic wspólnego
Raperre... 37:55 - 3 radykalne komentarze pod filmem z kilka tyś wyświetleń - szanujmy się i nie mówmy, że to dużo xD
Piotr S... Więcej reklam nie dało się włączyć? :)
Raperre... 31:10 czyli Ator miał rację mówiąc, żeby oglądać w playlistach jego filmy kolejne bo to daje dobre wieści dla algorytmu :D
Ery?... Akurat obejrzałem ten dokument, parę dni wcześniej. I pomyślałem sobie że fajnie gdybyście kiedyś go omówili. I tu taka niespodzianka.
Zdzisie... ogólnie film ok tylko nie spodobało mi się to stawianie w jednym rzędzie płaskoziemców foliarzy antyszczepionkowców i ludzi którzy nie wierzą w pandemię, i jeszcze przy temacie dezinformacji mogliby poruszyć temat czemu zostały stworzone takie grupy jak płaskoziemcy. Bo mi się wydaję że tylko po to żeby ośmieszać poglądy inne od tych "właściwych"
BlackMa... 1:27 Cieszę się że Borysowi smakują, a Rachonie i Sumlińskie równie dobre czy lepiej nie zbierać?
Centuri... Jeśli moje życie to telefon to nic dziwnego że jest takie rozjebane
Alex_M... Sama wyciszyłam powiadominia jakieś pół roku temu. Mam tylko dzwonek, smsy i ms bo tak sie porozumiewamy w rodzinie. Nie korzystam z sugestii yt ale Wasz podcast znalazlam przez polecenia GooglePodcast. Oprocz Was i Jakbyniapaczec nie ogladam yt. Natomiast to nie powstrzymuje mnie przed sprawdzaniem telefonu co ... 5 sekund ;)
Cayman6... Jedyne social media jakich używam to Facebook, Reddit (jeżeli można to w ogóle nazwać social media). Youtube/Twitch to nie wiem czy można nazwać social media. W każdym razie nie mam żadnych instagramów, tik toków, pinterestów i tinderów. Twittera otwieram raz na miesiąc.
Travlle... Krytyku filmowy nie dodawaj sobie ,że ktoś cię obraża a ty usuwasz komentarze znam cie osobiście i twoich znajomych i wiem ,że koloryzujesz dużo
Tachion... Tak jak podejrzewałem - jesteście elektrycznymi pastuchami, adwokatami diabła ;)
Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Historia kanału Remigiusz Maciaszek zaczyna się w dniu 2010-07-22 07:46:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6421 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 505606271 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1480000 użytkowników.