Korona wirus i skandal w Grudziądzu! Czy szpitale leczą chorych na raka? B. Iwicki wRealu24 wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aTFml880jUwNajlepsze komentarze:

Elisabe... Brawo , cala prawda....???
Janusz ... ten pis to jeden wielki absurd, oni sciema mają na pierwsze imie, czy oni to słyszą wy cholerne ściemniacze, dość wy komuchy tej zabawy, nierząd pisu możemy konstytucyjnie ZMIENIĆ!!!!
Elisabe... To jest Skandal, pan Prof.Czarnek mogl odwiedzic chorego w szpitalu...,????
A Matki nie moga odwiedzic chore dzieci....MORAWIECKI, SZUMOWSKI, NIEDZIELSKI.. DO SADU ...ZBRODNIARZE.....!!!!!!
Piotr K... Najgorszy jest ten brak empatii w stosunku do chorych na co innego niż Covid
Monia E... Zaproście Paniã Ciborowskã
Bernard... Te gnidy z warszawki wykonują polecenie koncernów i. Big Farmy, za dodatkową nagrodą. Tym bardziej że to nie należą do narodu polskiego.. To polskojęzycznee gady człekopodobne.
ewa w?g... To niech w końcu medycy sprzeciwią się temu morderczemu systemowi i nierządowi.
Marek O... 1. Szpital w Grudziądzu był zaplanowany jako zaplecze medyczne kiedy mieliśmy zrzucać "atomy" na całą Europę. Potem sojusze się odwróciły, a kasa pozostała. `Pozostał polski brak odpowiedzialności. I "wywalono" w małym mieście szpitalisko. Blisko trójmiasta. Całe miasto tam pracowało i pracuje,: władza i ich rodziny, więc nie można było nic zrobić. Naprawdę?
2. Lekarz, drogi działaczu Korony ma tylko jedno: sumienie = Boga. I nigdy nie miewa wątpliwości jak postąpić. Resztę może Pan sobie dopowiedzieć. Jestem od ponad 50 lat czynnym chirurgiem.
Anna Gr... Nóż się w kieszeni otwiera.
Monia E... Pan z grudziãdza Dobrze mówi.
Tomasz ... podoba mnie sie ten pomysl STREFY WOLNE OD COVIDIAN :D
Barbara... Jak dotrzeć do tych wszystkich oglądaczy telewizji przeświadczonych, że rząd troszczy się o społeczeństwo, bo "rozdaje" jakieś pieniadze i w ramach troski nakazuje, nosić namordniki.
Czy zrozumią co naprawdę się dzieje, jak dotknie ich wypadek samochodowy lub ciężka choroba nie zwiazana z covidem? Ile pieniędzy podatników idzie na bezsensowne działania , rzekomo zdrowotne, podczas gdy inni umierają, opłacanie "ekspertów" covidowych, programów telewizyjnych straszących ludzi czy przyznawanie specjalnych premii pracownikom medycznym za kłamliwe klasyfikowanie pacjentów. Wreszcie ile kosztują nic nie warte testy, za pomocą których robią fałszywe statystyki o zakażeniach i zachorowalnosci. ???????
Marzena... Zbrodniarze!!!
Tara x... Jestem za zdjeciem immunitetow dla politykow.
No akurat w Polsce nie ma tak wiele protestow i nie sa tak wielkie, jakie powinny byc. W Polsce ludzie sa duzo mocniej trzymani za m.... Noszenie masek na wolnym powietrzu, zakazy wchodzenia do lasow i parkow to fenomen akurat w Polsce. W Niemczech sa protesty na okraglo i to milionowe, sa spotkania z lekarzami na ulicach wielu miast, gdzie ludzie sa uswiadamiani. Caly internet huczy. Chcialabym, aby tak bylo w Polsce i wszedzie na swiecie
Micha? ... To jest właśnie fenomen tego Covida Rodem z Plandemi Wie Kiedy i Jak Udeżyć w NFZ to Pełną Parą a Jak w Gabinecie Prywatnym To go nawet nikt nie dostrzega ????????
Beata C... Świetny pomysł, chętnie dołączę jako antyszczepionkowiec, antycovidowiec,blisko natury i do tego lekarz
Marek O... Test PRC w wykonaniu Fuerera (Wodza) i nie tylko:
Ktoś do Pana szefie.
Kto,? Nie gadam z czarnymi ani żydami.
Nie, nie.
Ale co??
On jest biały ale ma mały pieprzyk...
To on k... jest czarny, cały czarny.
norbik... Emocje biorą górę, inaczej nie idzie! Miejmy nadzieję i róbmy wszystko co w naszej mocy ażeby prawda kopnęla tych s-synów w ich zakłamane dupy! WRealu- robicie dobrą robotę! Dzięki.
Dariusz... Nic nie zrobicie zobaczcie ile bydla chodzi w kagancach 99 procent kagance w kwiatki groszki i inne a jacy dumni w autach rowerach i na kijkach japierdo.e sieredniowiecze wrocilo
Radosla... Komentarz zasięgowy
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.