Bezprawne maseczki! Zamordyzm, medialna nagonka i strach przed koronawirusem! A. Martynowska wR24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BSsYzD4MUjQNajlepsze komentarze:

Janusz ... Izby lekarskie od mordowania ludzi
Janusz ... AJ WAJ TO RZECZYWISCIE MIEDZYNARODOWOSC (usraelska)
Robert ... Macie racje to wszysdko klamstwo i rzad z NhS em nas oszukuja kto za to odpowie ??? ????
Waldema... 6:00 Jasne, że tak! Za chwilę ludzie niedotlenieni, zestresowani, pozbawieni opieki medycznej, osamotnieni, zaczną padać jak muchy! I co wtedy zrobi nasz bohaterski ŻONT?
Ogłosi Trzecią Falę Pandemiji!!!
Janusz ... UBECKA DOLNOSLASKA KOMISJA
astroni... Covid 19 pożarł całkowicie członkom "izb lekarskich" mózgi, dlatego nie są w stanie normalnie myśleć, bo ktoś decyduje za nich jak mają reagować i co robić wobec przeciwnikó tej fałszywej propagandy.
mayoowa... BLUE BEAM, 5 G, SZTUCZNA INTELIGENCJA. Pomalutku, powolutku będą Nas pacyfikować i w końcu będą mięli Nas w garści- o ile już nie mają?
Julian ... To jest po prostu opętanie demoniczne i nie ma siły ludzkiej aby to odwrócić.
PabloTe... Fałszywa Plandemia, Terror Maseczkowy, zamaseczkowani odczują swoje poddaństwo po czasie i wtedy zrozumieją że chodząć i oddychając przez szmatę robią sobie krzywdę, ludzie są głupi i zmanipulowani przez propagandę, ale wzrasta świadomość i część się już obudziła z Matrixa, rozporządzenie jest nieprawne, najważniejsza jest Konstytucja która mówi wprost - zakaz zakrywania twarzy w tym nosa i ust.
Bogna B... madra pani doktor wiecej nam takich potrzeba
Mira sz... Ci którzy dostają pieniądze za to co istnieje nie będą się sprzeciwiać i myśleć logiczicznie
mayoowa... No właśnie. Tłukli, tłukli i wytłukli polską inteligencje...
Pani Kr... Przychodnie pozamykane! Szpitale pozamykane.!!! A mnie kuźwa boli kolano po operacji i nikogo to nie obchodzi!!! Co mam robić ?Leki nie pomagają! Rtg nie ma gdzie zrobić i chuj!!! Je bać tych oszustów!!! Kasę dostali i mają w dupie ludzi!!! Jak umrze 100tysludzi z innych powodów to i tak będzie na tego bezobjawowego!!! Niech ich chuj strzeli tych morderców!!! ?
mayoowa... Pani Aneczko jest Pani jak dr. Rashid Buttar. On jednak nie żyje w Polsce... Dziękuję za prawdę. Ma Pani "jaja". Siły. To próba przejęcia władzy przez masonerię. Nie wiem tylko z której strony P.Trump ma wsparcie...??? Może ktoś wie coś więcej? Buziole i jeszcze raz dziękuję.
Agniesz... To jest bardzo proste : szczepionki z chipami. Ludzie sami będą błagać nie prosić a błagać o szczepionki. Będzie pełna kontola. Dużo ludzi umrze. Masoni wypowiedzieli wojnę Panu Bogu. I Pan Bóg ZAREAGUJE. Oj przyjdą kary, przyjdą.
Mira sz... W ich przypadku ludzie muszą umrzeć
Gina Gi... Odkąd pamietam a liczę sobie wiele wiosen -opieka służby zdrowia była okrutna .NIE ZAPOMNĘ JAK SIEDEM LAT TEMU DO CHOREJ STARSZEJ KOBIETY NIE CHCIAŁO PRZYJECHAĆ POGOTOWIE A JAK JUŻ PRZYJECHAŁA WTEDY MŁODA PANI DOKTOR SZEPCZĄC JAK ŻMIJA POWIEDZIAŁA ZE Z ŁASKI DAJE ZASTRZYK PRZECIWBÓLOWY BO TA CHORA KOBIETA BYŁA LEKARKA .20 LAT TEMU I PÓŹNIEJ BYŁAM ŚWIADKIEM JAK OSOBY NA IZBIE PRZYJĘĆ WIŁY SIĘ Z BÓLU I DOPIERO PO AWANTURACH WRESZCIE KTOŚ SIĘ ZAINTERESOWAŁ .
obiekt ... Wtórny analfabetyzm jest powszechny wsród milenialsów, to imbecyle z dyplomami
Mira sz... Teraz to co się dzieje w Polsce i nie tylko, są winni lekarze i dziennikarze media komercyjnych
K0nkret... wszyscy się boją tylko czego,braku mamony?
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.