PILNE! Kto manipuluje koronawirusem? Jak okłamują i straszą nas media?! P. Klimczewski wRealu24 wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nZAoAebgsZQNajlepsze komentarze:

robert ... Panie Szlachtowicz a co to stwierdzenie że takich informacji w głównych mediach brakuje i zaesze będzie brakować bo główne media nie są od tego żeby mówić nam prawdę tylko kłam na którym się żywią jakby mieli nam mówić to co ten pan przedstawił to cała plandemia nie miała by sensu
Cz?owie... ???????????????????????????????????????????????????
Pawel P... To ze wszystko sciema to juz dawno wiemy, ale gdzie madry ktory powie nam o co w tym wszystkim chodzi??? Bo o cos chodzi...i raczej nie o prosta kase bo ta moga sobie przeciez drukowac, nie musza do tego niszczyc swiata..
seba st... Miazga.
Maciej ... Nawet w WHO w czerwcu ogłoszono że osoba bezobjawowa nie transmituje. W książkach od wirusologii też jest tak podobno napisane od ponad 100 lat. Więc jak zakażenia mogły się kumulować przez osoby bezobjawowe które wirusa rzekomo noszą miesiącami?
Vollesw... Dzięki.
robert ... Przecierz media szerzą panikę świadomie bo wiedzą że to ludziom nie pomaga tylko szkoszi bo jak można pierdolić wciąż to samo od 8 miesięcy wszyscy już wiedzą jak mają się zachowywać jak się strzec przed niby zarazą ale gdyby nawet nas katowali tylko tym żeby trzymać dystans nosić nasaczkę i myć ręce to ok ja oczywiście się z tym nie zgadzam ale huje medialne katują nas tymi zgonami zakażeniami ja się pytam po co? przecierz te statystyki powinny być dla urzędów statystycznych szpitali czy tych bandytów na wiejskiej nie dla nas nam to nie pomaga i dobrze o tym wiedzą że im więcej tego typu informacji tym człowiek bardziej przerażony i uległy ,wiedzą że najbardziej uderza to w ludzi starszych,słabych psychicznie że przez te info wpędzają takich ludzi do grobów i te zakłamane ryje telewizyjne mają czelność mówić że się troszczą o zdrowie obywateli kurwiszony telewizyjne!!!!!
Mors... Temu co razi moje jąkanie odpowiadam ja mam 70 l i uczę się na smartfonie ,są glupsi odemnie ,,,
Iwona H... bardzo dziękuję za rzeczową analizę
Pawel P... A ja tam na spacerku wczoraj bylem i paniki nie widzialem..wszyscy w dupie maja panike nikt juz tych cyferek na powaznie nie bierze ludzie sie przyzwyczaili jak do zamachow zw anych incydentami. Czasem sie jakis wariat zdarzy to fakt, reszta boi sie rzadu i policji...
eliszeb... Pozdrawiam !
Pawel P... Polsat news..a kto tu telewizje wogule oglada..???
Black J... Ja miałem dwuje z matematyki zawsze. Ale panowie nieprzejmujcie się nawet małpa umie policzyć sobie procentowo
Luiza... "KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ" ?
W KOŃCU TA CAŁA MISTYFIKACJA RUNIE! I TEGO SIĘ TRZYMAJMY! ?
Zbignie... Zawsze mówiłem że Polska to dziadowski kraj i to się długo nie zmieni i
j?drek... W komentarzach zauważam niepokojąco mocny zlecony desant z nadania mediów głównego ścieku i zaczyna się teatrzyk zobrzydzenia wszystkiego co tu się prezentuje w materiałach.
Waldema... Starym dziadkom i babciom 70+ się nie dziwię - siedzą pozamykani w domach i patrzą na paski z trupami, więc są posrani ze strachu. ALe jak wytłumaczyć młodych lemingów??? Przecież każdy ma dostęp do neta w telefonie choćby, a mimo to znaczna część z nich wierzy w te bzdety!
42:00 Myślę, że ten efekt, o którym mówi pan doktor, wystąpi za pół roku - ludzie zaczną padać od długotrwałego niedotlenienia, stresu, osamotnienia, braku pomocy lekarskiej.
A co zrobi nasz ŻONT? Ogłosi trzecią falę "pandemii"!!!
Pozdrawiam.
Mika Ic... Katolicy uważają że światem rządzi Bóg ... a tu światem rządzą łapówki Rothschildów rozdawane przez Gatesa i Sorosa . Żenada ... co ja sobie za planetę do życia wybrałem .
Qaagall... na pochybel. ...
Waldema... Ja wiedziałem, że to ściema, jak zakazali wstępu do lasu!
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.