Jak manipulują koronawirusem? Kłamstwa, przekłamania i patogeny informacyjne! A. Lewandowska wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rIJCPqGQmagNajlepsze komentarze:

Mark Ze... UWAGA !!! WHO. MIENILO ZDANIE, "MASECZKI SZKODZA. ZDROWYM. LUDZIOM, ZAMKNIECIA SA NIEPOTRZEBNE"
Mark Ze... UWAGA! WHO. ZMIENILO STANOWISKO o 180 stopni." Maski szkodza zdrowym, zamkniecia , tez szkodza "
Ryszard... Wirus COVID-19 to CZŁOWIEK przeciw, któremu toczy się wojna psychologiczna dlatego dużo takich głupich i nie ludzkich zarządzeń. Pozdrawiam ??
Miros?a... Redakcji wRealu24 proponuję (i polecam) zaprosić p. Agnieszkę Lewandowską na kolejny program. Uważam, że p. Agnieszka jest bardzo ciekawym rozmówcą, doskonale (bo przede wszystkim, zrozumiale) interpretującym rzeczywistość (w tym tzw "fakty medialne').
Wiktor ... Zaproszony gość chce mówić a wy przeszkadzacie, ciągle powtarzając prośby o wpłaty. Po co na początku audycji ? Przecież w treści przed komentarzami jest już prośba o ewentualne wpłaty.

Powodem wariactwa z Covid 19 jest na pewno szantaż chin, korei północnej i kosmitów. Wszyscy politycy boją się ich oraz sił zła, innego wymiaru, wzielo łapówki i pogrywają społeczeństwami a ludzie są bezradni wobec systemom politycznym, a do następnych wyborów do sejmu jest daleko. Ludzie mają zbyt mały wpływ na ważne decyzje realizowane w ich narodzie. Potrzebna jest poważna siła społeczeństwa aby przecistawić się gnojom w rządzie i na ważnych stanowiskach politycznych. Ludzie nie wyrazili zgody na maseczki i niedotlenienie ich organizmom. A co nas obchodzi jakiś minister zdrowia albo inny łajdak śmierdzący na stanowisku polityczny. Pierdolcie się wszyscy śmierdziele.... Polityczne psychole posyłają policje po mandaty, śmieszne wariaty.
Ludzie głosowali na polityków bo myślą że do nich mogą mieć zaufanie, pewność że nie zawiodą.
Wszystko co się dzieje jasno pokazuje, że jest potrzebna przebudowa systemu decyzyjnego w państwie.
B M... DLACZEGO FILM DR. REINER Feumillch został usunięty??? To prawnik niemiecki, który wyjaśnia Co To Corona i komu służy i co ludzie mogą zrobić, zbiorowe oskarżenia przeciwko rządowi i uzyskanie odszkodowania za te zbrodnie, utracony majątek. Postaram się odtworzyć w Polski świat wysłać!!!
M Brels... Ludzie noście maseczki dezinfakujcie witki bo dopadnie was selekcja naturalna a gorzej jak zaraziecie kogoś innego, no chyba ze niezależy ci na zyciu innych osób ale to jest terroryzm
Damian ... Zakaz korzystania z lokali gastronomicznych ma jeden cel. Utrzymanie dezinformacji i frustracji. W owych lokalach można bowiem weryfikować pozyskaną wiedzę i poddać ją krytyce. Podobnie jest z Kościołem, w którym mogą być rozpowszechniane idee inne niż medialne. Dlatego usilnie zwalcza się te korygujące rzeczywistość miejsca.
B M... DLACZEGO FILM DR. REINER NIEMIECKIEGO PRAWNIK
Jola Sz... Bardzo ciekawy wywiad. Super przekaz Pani Lewandowskiej. Szacun dla jej wiedzy w tej dziedzinie.
Marian ... Miałem trzy testy w przeciągu miesiąca po których zakazano mi do chwili przesłania wynków przez badających że nie wolno mi podjąć pracy, mimo to musiałem pracować wyników żadnych do chwili obecnej nie dostałem ja ani moi koledzy wielki pic na wodę. Kazano nam jechać swoimi samochodami olbrzymia kolejka co mieli zrobić ci co samochodów nie mieli szlak mnie trafia jak idioci zakazują mi tego czy owego urodziłem się wolny a banda idiotów chce mnie zakneblować
Damian ... Tablica przedstawiająca "Odbiorca na patogen reaguje" jest zbieżna z funkcją "nośność plotki" i "wiarygodność plotki". Jest to już opisane lecz nie pamiętam źródła.
marcin ... ?
Miros?a... Pani Anita Lewandowska - otwarty umysł, logiczne wnioskowanie (a przy tym - dużo naturalnego wdzięku).
Damian ... Myślę, że podobnie funkcjonuje plotka. Zasady działania jej już są bardziej znane i naukowo opisane. Nie mniej, system obrony przed plotką lub patogenem informacji jest słabo opisany lub osobiście nie poznałem tej wiedzy.
Jago Mu... Czy ktoś jeszcze się karmi TVN , Polsat itp ?! ?
Wojtek ... Psychologia najlepsza bron
queengi... Mamy juz nowy trojpiodzial wladzy: wladza naukowo- technologiczna, wladza informacyjna i wladza finasowa.... wszystkie w ręku niewielkiej grupy "lepszych"...
darek s... To tylko maska. To tylko 1,5 metrów. To tylko las. To tylko na dwa tygodnie. To tylko 15 powiatów. To tylko duże miasta. To są tylko niepotrzebne firmy. To tylko niepotrzebni pracownicy. To tylko puby. To tylko restauracje. To tylko impreza. To tylko godzina policyjna. To tylko do momentu, kiedy liczba zarażonych spadnie. To tylko po to, żeby zmniejszyć zużycie szpitali. Zostało tylko kilka tygodni. To tylko kościoły. To tylko modlitwa. To tylko dopóki nie przyjdzie szczepienie. To tylko bransoletka śledząca. To tylko aplikacja. To tylko system rozpoznawania twarzy. To tylko po to, żeby ludzie wiedzieli, że obok ciebie jest bezpiecznie. To tylko po to, żeby wiedzieć, kogo spotykasz. Zostało tylko kilka miesięcy. To tylko film, który został skasowany. To tylko post. To tylko e-mail. To niewiele cenzury. To są tylko przeciwnicy Corona. To tylko naziści. To tylko anarchiści. To tylko czujnik. To tylko informacje medyczne. To tylko po to, żebyś mógł podróżować. To tylko po to, żebyś mógł zdobyć prawo jazdy. To tylko po to, żebyś mógł głosować. To tylko na kilka lat. ... To tylko twoja wolność, która codziennie znika, a ty nawet tego nie widzisz.
Emir Al... świetny materiał! bardzo przekonująco przedstawiono triki manipulatorów medialnych. Fajnie byłoby zrobić jeszcze kilka takich programów. Szacunek dla Pani Anity!
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.