Koronawirus precyzyjnie uderza w starców, więc pandemia nie skończy się nigdy! S. Michalkiewicz asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2sc4wHz3bXcNajlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ ?
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ ?

Nowych widzów naszego kanału zachęcamy do kliknięcia w "dzwoneczek", jeśli chcą Państwo dostawać powiadomienia o naszych nowych nagraniach! Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Konto 0... Stary dziadzie, sam zapierdalasz w masce.
Zbignie... Ino patrzeć jak nieznani sprawcy -odkrywcy wyrabują z ziemi wszystkie artefakty ukryte w czasie ll wojny światowej na terenie naszego kraju przez pretorian lll rzeszy min na terenach cmentarzy i lasów i nietylko.Pozdrawiam. Juź sprzedali nasze górnictwo za obietnice 8 miliardów euro od unii europejskiej. Rolnictwo jest naspępne w kolejce,tak jak zrobili z stoczniowcami,likwidując stocznie aby przejął je obcy kapitał.
S?awek ... Wypadł z 10 piętra, a lekarz proponuje 860zl rodzinie za covida. Słyszałem o 2 takich propozycjach w lubelskim, czy ktoś jeszcze może to potwierdzić?
Być może stawki są różne w zależności od regionu
Artur A... ???
jadwiga... ,Taiwan na samym poczatku jak tylko zaczela sie epidemia w Chinach, na Tajwanie rygorystycznie wszyscy zaczeli nosic maseczki. Zamkneli granice i kwarantanna wszystkich potencjalnych kontaktow.
Rezultat : 527 zachorowan i 7 smierci. Populacja 24 mln.

Szwecja *bezmaseczkowo : Zarazonych 97 532, zmarlych 5 892, Populacja 10 mln.

Gdyby Tajwan przyjal „szwedzki model to Tajwan mialby 15 tys zmarlych ( zamiast 7 !). Logiczny argument za szwedzkim modelem jest ze przeciez w Szwecji glownie umarli starzy i chorzy . Logika rowniez mowi ze kazdy i tak musi umrzec, co za roznica ze wczesniej....
Maseczki nie sa 100% i jedynym srodkiem do opanowania pandemi ale zmniejszaja rozpowszechnianie wirusa. To nie jest opinia, to jest fakt potwierdzony naukowo i doswiadczalnie bez zadnych watpliwosci. A co wynika z eksperymentu Tajwanskiego ? Tam oczywiscie Nie tylko maseczki ale im przypisuje sie kluczowa role. Bedac mlodym wiem, ze prawie na pewno nic mi nie grozi (choc to tez nie calkiem prawda, bo 9 na 10 ozdrowiencow ma powiklania i nie wiadomo jak to wplynie w przyszlosci) to jednak dla pozbycia sie mojej niewygody z maseczkami nie jestem gotow poswiecic zycie dziesiatek tysiecy slabszym ode mnie.
Slawomi... Moi znajomi byli testowania na chorobę :-D nawet szkoda pisać bo taki kabaret przeszli że szok. mieli nie mieli mieli nie mieli wszystko na przestrzeni 2 dni a kilka testów mieli zrobine.
Sylwia ... "Koszula z golfem" ~ w sam raz na jesienne chłody i zawirowania ... ??
zatston... A ta maska to z jakiej okazji?
Michael... Czy ktoś zwrócił uwagę przy okazji tej maski-rady jak bardzo potrzebne są uszy?
waldema... Nie naczelnik a kaczelnik
Johnny ... Z Wladza Radziecka nie bedziesz sie nudzil...KAPITALNE to caly czas sie dzieje od 1989 roku:)
Marek... Panie Stanisławie, a te uszy to skąd ja znam? Czy na drugie ma Pan Jerzy?
Krzyszt... Panie Redaktorze!Ja bym się nie śmiał z Korei Płn.- bo biorąc pod uwagę decyzje jakie ostatnio wydają nasi umiłowani przywodcy- to skojarzenia na kim się wzorują...
obiekt ... Leczyć trzeba kulą w łeb, jak w Katyniu. Czerwone Morze polskiej krwi odkazi polski kraj
W?adca ... Szwecja dobrze zrobiła zostawiając rzecz naturze:
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
pomarło tyle ile miało a teraz z KAŻDYM DNIEM umiera mniej niż od grypy!!!
Całe te zamieszanie i lockdowny tylko POGORSZYŁY sprawę!!!

P.S. My NAPRAWDĘ potrzebujemy aby ludzie kaszleli i kichali obok nas! Potrzebujemy ich kropel które nas zainfekują w nosie czy gardle!!! I przechorujemy pomniejsza infekcję!
A tak maski produkują mikrometryczne krople, te docierają po czasie do pęcherzyków płucnych powodując apokaliptyczne ZAPALENIE PŁUC!!!

Musimy ODWOŁAĆ RZĄD i ROZWIĄZAĆ parlament!!!
beata n... Dziękuję, że Pan jest .
1RAMZES... ładny dowcip o kurkach, taki sam mi powiedzieła ś.p Dr. Jan Kulczyk, wielka, wybitna postać, wiele mnie nauczyła. pozdrawiam :)
Teresa ... Pozdrawiam serdecznie ?
Yach Ko... W masce wygląda Pan jak inteligent. Garnitur jest zbędny.
asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.