Masz taką grupę krwi? Koronawirus łatwiej cię dosięgnie Wirtualna Polska


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KithmpQrOpQNajlepsze komentarze:

B.B B.B... Moja kaszanka w lodówcę ma w takim razie duże ryzyko zakażenia. Zgadnijcie czym?
Piotr S... Witam wszystkich dam wam dwie zagadki a wy oceniacie co dla nas lebsze. 1 . Zamykamy wszystko jak w marcu co się dzieje zachorowania troszkę się zmniejszają ale nielicz Cię na cud ludzie muszą chodzić do sklepów na zakupy . Ratujmy parę osub skazując innych na śmierć zabiegi przesowamy itp. A co gorsze kwarantanna dopadnie wkoncu lekarzy pielęgniarki i ratowników nie będą mogli pomagać choć będą zdrowi .zostaną puste szpitale i jesteśmy w punkcie gdzie umierać będą już wszyscy z braku pomocy nie będzie 10000 zakażonych 50 zgonów. Będzie 10000 zakażonych 30000 zgonów bo inni też umra bez pomocy .
2. Puszczam wszystko jak Szwecja wzrasta śmiertelność do 200 morze 300 zgonów ale lekarze nie mają kwarantanny inni też nie leczymy wszystkich nie zamykamy szpitali i nie omawiamy pomocy .nie zabija my się sami bo ten system z kwarantanną działa przy eboli gdzie śmierć jest po 5 dniach a objawy prawie natychmiast i można oddzielić chorych od zdrowych . Masz korona bez objawów nikt Cię nie znajdzie zararzasz innych niedawno się tego powstrzymać. A jeszcze jedno gdyby nie media nic by nie było widać a może to jest od paru lat i co w 2019 napewno było czy coś się działo.
Ulencja... Dobre dla idiotów !
Najpierw niech wyizolują tego wirusa,później możecie gdybać
Tomasz ... słuchac sie juz tych kocopołów nie da
Barbara... G.....o wiecie
Wojtek ... Bez sensu...nakręcanie histerii
Mariusz... Seniorze nie wychodź z domu. A jak się chcesz walesac to dla twojego osobistego bezpieczeństwa należy Cię zamknąć do rezerwatu i z niego Nie wypuszczać pod żadnym pozorem. A reszta ludzi będzie wypracować odporność stada
Jadzia ... A może w końcu łaskawie by ktoś zrobil badania odnosnie czynnika Rh.... I jego wplywie na tego virusa. A nie tylko grupy!!!!
tgdarek... Gdzie żółte napisy??
Wirtualna Polska ciekawostki

Wirtualna Polska ciekawostki

Historia kanału Wirtualna Polska zaczyna się w dniu 2007-06-19 15:55:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4619 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 319637069 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 270000 użytkowników.