Koronawirus "na chłopski rozum" R. Otoka Frąckiewicz | Polska na dzień dobry weekend 5/5 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4sKzoWZASfwNajlepsze komentarze:

Konrad ... No jasne że jest w Polsce pandemia z górami trupów ale jest to pandemia raka, żywienie nas odpadami z niemieckiej produkcji, przywozenie śmieci z zachodu na wysypiska które dostają w niezwykły sposób samozapłonu normalnie magia
Roman Z... Nie panie "dziennikarzu", nie wiemy jak leczyć grypę, mamy na grupę szczepionkę, leków na grupę nie ma
roberto... Przez Adriana Stankowskiego zdejmuję subskrypcję na Telewizję Republika, szukam tv, w której na konstruktywną krytykę rządu, odpowiada się rzeczowo ....
Marcin ... co juz ci nie pasuję jak red.otoka mowi prawdę i juz konczysz
Tomek L... Weż urzędniku medialny instrukcję testu i przeczytaj na wizji ! Powiedz czy wykonali chociaż jedną sekcję zwłok na co ktoś zmarł ?
Jolanta... Odpowiedź jest: wchodzimy na drogę szwedzką. Wirus jak wirus, rząd zrozumiał, że aby spłaszczyć statystyki, należy stosować metody, które są zbyt kosztowne gospodarczo i ekonomicznie.
Ewa G.... Czy zauważyliście, że prowadzący nas obraża? Imputuje nam, że jesteśmy albo panikarzami, albo ludźmi zaprzeczającymi faktom ? Do bani z takim dziennikarstwem. Szkoda, że nie dano dość czasu Otokiełowi.
lepel11... Brawo Panie Otokieł :) Pozdrawiam
Tomek L... Nie było i nie ma żadnej pandemii . Wirusa nie wyizolowali zatem go nie ma . To nauka i matematyka . Testy nic nie wykrywają a już na pewno nie jakiegoś wirusa . Pisze o tym na ulotce testu a nawet mówi to ich wynalazca . Przeczytajcie wszystko co pisze na ulotce testu !!!!! Są ich trzy rodzaje i żadne nie są dopuszczone do diagnostyki . Z CZYM ONI WALCZĄ ? Z katarem , grypą ? Oczywiście statystyki to bezczelne kłamstwo .TO KRYMINAŁ !
Tadeusz... PANIE OTOKA TO PREMIER MA KAZDEGO KLASC DO LUZECZKA NIE POWIEDZIALES CO MA ZROBIC RZAD BY BYLO SUPER A MOZE POZAMYKAC LUDZI W DOMACH NIE WOLNO WYCHDZIC
Kamil M... Głupio mądre teorie Frąckiewicza... Mi wystarczy fakt, że ten wirus zbyt dużo ludzi kładzie do szpitala...
Bozena ... Odrzucajac manipulacje statystyczne prosze spojrzec na liczbe excessive death/ mortality
Jak przyczyna spowodowala tyle wiecej zgonow na swiecie w tym roku w porownaniu do poprzednich jesli swiat pozostal w domachlub totalnie ograniczyl aktywnosc?
Grzegor... Zaorał na całego i "niestety musimy już konczyć". Z piekła nie wyjdziecie!
marcin ... brawo p Rafale...pozamiatane??
Miecz G... Taki redaktor prowadzeniem robi tylko obciach telewizji w której prowadzi audycje...
Jak widać Republika jest zupełnie rozdarta między pełną propagandą prorządową a "szczypaniem" rządu. To jest chyba rozdarcie między Kania, Sakiewiczem i jeszcze nie wiadomo kim, kto trzyma to towarzystwo za mordy. Pozwala się "swoim", "pewnym" redaktorom, czasami na odrobinę trzeźwej i rozsądnej publicystyki.
Najlepszy przykład gówniarstwa dorosłych ludzi to jednego dnia wyrzucenie z dnia na dzień z pracy dziennikarki, która śmiała napisać coś ZA b. ministrem rolnictwa, bo po kilku dniach (zapewne nowe wytyczne od organu właścicielskiego) zaprosić tegoż b. ministra do studia. To jest tragiczne i żenujące, jak prezentuje się Telewizja Republika. I tacy ludzi krytykują inne formacje polityczne, czy wcześniejszy ustrój, a sami postępują wobec widzów jeszcze bardziej arogancko, bezczelnie i co tu dużo mówić - oszukańczo. Wstrętne to jest!
Pawel K... Robią extra testy żeby podbijać statystyki.
I tyle.
Pawel K... Leczyć jak każdą grypę, psychozy się nie wyleczy. PUNKT ENDE.
ludrin... "Mam nadzieję, że znajdziemy okazję do rozmowy"..... To zaproś Pan Otokieła na 30-40 minut a nie 10.... Coś ma Pan tam do powiedzenia w kwestii organizacji programu który Pan prowadzi czy Sakiewka wszystkim trzęsie?
minkinq... cenzura prawie jak za dobrych starych czasow ..... zenua poziom hard
Paul Pa... Tv dla debili
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.