Koronawirus w Polsce. Branża fitness protestuje w Warszawie Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3Hr3qiYg3MwNajlepsze komentarze:

Jacek S... Dziś zmarło 6 osób bez chorób współistniejących.
Jacek S... Dajcie ludziom pracować. Niech każdy pracuje i żyje. Chorych leczcie. Zdrowych zostawcie w pokoju. Koniec dyskusji.
kajtek... Od kiedy to państwo 'dba' o obywateli w sprawach zdrowotnych. Dlaczego nie jesteśmy pilnowani w łóżku, premier mógłby wyznaczyć każdemu policjanta, który będzie sprawdzał czy ludzie uprawiają seks w prezerwatywie, w końcu można się zarazić hivem. Absurd a to co robią media to jest niewiarygodne, masowe usuwanie komentarzy, minusowanie antycovidowych komentarzy. Z dnia na dzień proporcje łapek w górę do łapek w dół drastycznie się zmieniły na niektórych portalach co jest zresztą zupełnie niezgodne z badaniami społecznymi na temat koronawirusa. Oczywiście, że lockdowny mają na celu wykończenie ludzi. Państwo nie dbało o jakość żywności, o polskie rolnictwo, o służbę zdrowia a teraz nagle wielce dba o nas. Dobry żart dla głupców.
A poza tym dziennikarz mówiący, że 'dystans powinien być zachowany' sam go nie utrzymuje na nagraniu
Wojtek ... hazary onetu judzą i podpuszczaja.
MrPatry... Ogólnie rząd to gamonie, chcą żeby ludzie się nie gromadzili, a wprowadzają debilne przepisy powodujące protesty, chore!!!
MrPatry... -czy Pan już dostał mandat?
-jeszcze nie :D haha
Marcin... Trzeba przecież licznik nabijać z zakażeniami
aNia 19... NIC Z TYM NIE ZROBICIE GLOBALIŚCI TZW KORPORACJE WAS OBEJMĄ NAJPIERW ZADŁUŻĄ PAŃSTWA POTEM JE PRZEJMA OD ZAWSZE TO ROBIĄ KLASA ŚREDNIA MA BYĆ ZWYKŁĄ ROBOCZĄ DO 2030 ROKU PLAN GLOBALISTÓW JUŻ JEST REALIZOWANY SĄ TO BOGACI LUDZIE KTÓRZY MOGA WAS ZNISZCZYĆ POD PŁASZCZYKIEM C19
Ulencja... Wszyscy powinni wyjść na ulicę i wywieźć cały nasz rząd na taczkach
Pawe? Z... Każdy Polak powinien obejrzeć to video i przekazać link wszystkim swoim znajomym: https://www.youtube.com/watch?v=WupRNV-XvB0
GRUCHA ... Oczywiście paranoja kościoły z grupą ryzyka otworzyć, a siłownię zamknąć, ale może godzinę personalnego stanieje xd
Piotr K... Powinni wszyscy razem protestować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kamil U... A czy silownie będą otwarte czy jednak nie? Bo zaopatrzyłem się w żel do rąk i jestem gotow podbijać ciężary :D https://allegro.pl/oferta/wirusobojczy-zel-do-dezynfekcji-rak-aloes-gratis-9821222240 jak coś polecam żel da rąk :)
sylvest... Znajoma robi w laboratorium testy i sama mówi że ma określoną z góry liczbę wyników pozytywnych jaka ma być danego dnia. Ona się z tego śmieje. Mówi że wyniki robi na chybił trafił. Informacja z wczoraj woj. Pomorskie. Miasta nie podam dla jej dobra. Pozdrawiam.
sylvest... Jak najbogatsi ludzie w Polsce i na świecie zaczynają się o Ciebie biednego żuczka troszczyć to wiedz, że coś się dzieje. Aha i pilnuj portfela.
Haarhus... Rodacy, Polacy nie widzicie co zorganizowana mafia medialna robi? Wgrywają Wam nieistotne tematy zastępcze by odwieść Wasze umysły od meritum realnego zagrożenia! Nie pozwólcie by iluzjoniści i prestidigitatorzy przejęli kontrolę nad Waszymi umysłami! Trwa wojna o Waszą świadomość! Nie dajcie odebrać sobie WOLNOŚCI!
Damian ... Nie mogę słuchać tego reportera t
Zdzis?a... Koniec kultu ciała ?
Marek M... modlitwa ? się
Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4976 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65766886 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.