SZANOWNY PANIE PREMIERZE... - TEAMNATURAL


Szanowny panie premierze... Branża fitness tego nie wytrzyma. Zamknięte siłownie i miejsca do treningu to prawdziwy gwóźdź do trumny dla wielu mikroprzedsiębiorców. ✔ SUBSKRYBUJ TEAMNATURAL Jeśli interesuje Cię praca nad estetyką i siłą własnego ciała,
Najlepsze komentarze do filmu "SZANOWNY PANIE PREMIERZE...":

kappa: To logiczne, przecież wirus uwielbia siłownię, ale niesamowicie boi się kościołów. Nie wiem dlaczego ludzie się burzą.
Dariwa88: Premier na Twitterze pisze o solidarności? Ja właśnie tracę pracę. Muszę sprzedać samochód. Pytanie czy jak będę pod kreską czy na minusie. Ktoś z nich mi pomoże? Jeśli będę zdesperowany to tak będę wstanie iść i kraść by móc coś zjeść. Mam w dupie taką solidarność bo to jest zepchnięcie na bruk i powolne zabijanie, a nie solidarność.
Azor507: No i takie podejście się popiera i promuje. Dzieki!
Pawe? Papi: No i co pomogło. Dla ludzi przygotowywujacych się do zawodów siłki otwarte.
marcin 1: Ludzie przecież o to chodzi żeby zajechać gospodarie pod pretekstem wirusa obudźcie się
Marcin Marcin: Wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze ,że oni to mają w du...e
i nie słuchają społeczeństwa .
Powodzenia i nie poddajemy się.
War Woj: Poszło w świat ?
King Bodybuilding: Po to się kształciles za darmo w naszym państwie by wykonywać zawód i zarabiać
King Bodybuilding: Do wygodnego zarabiania i spania mają ci stworzyć warunki ?
Micha? Mazur: Komentarz dla zasięgu !
Alexx 2287: amen
Pawel krol: Strzał w dziesiątkę!!!
LSzoski: Nawet nie wiesz jak im to wszystko jedno ?? oni sami mają kredyt jakieś 500mld zlorych u swoich przełożonych z poza polski, też są na smyczy i mają kaganiec ??‍♂️?
aDiN: Kom pod Zasięg.
Wiktor Janas: Czekałem na odcinek!! Jest
Parad1se: Szacunek Mario ?
LaskaRdm: Dobra robota stary!!!
Robson Szewczenko: .
Mariusz Sieracki: Przecież on o tym wszystkim wie, że ludzie stracą pracę, mają kredyty. Dla niego liczy się poparcie jak największej części społeczeństwa, muszą pokazać, że coś robią choćby to było absurdalne jak zamknięcie lasów, kościołów nie zamkną bo mają tam dobrą reklame, zamknęli siłownie bo coś muszą pokazać, robią to czego oczekuje ich elektorat. To jest partia populistyczna ich nie interesują pojedynczy ludzie tylko to żeby obstawić jak najwięcej swoich na stanowiskach i czerpać z tego profity. Jeżeli przejmowałby się losem ludzi to wspomniałby coś napewno o chorobach serca które są najczęstszą przyczyną zgonów, a wynikiem złej diety i braku ruchu, na siłowni większość ludzi zrzuca wagę przecież. Dziennie umiera prawie 20000 dzieci w ubogich krajach z niedożywienia o tym też nie wspomniał bo nie mają prawa głosu w Polsce. Covid to popularny temat i tu można najwięcej zyskać lub stracić i dlatego tym się zajmują, a na siłownie i baseny padło przypadkiem, albo w badaniu opinii publicznej wyszło, że tam najmniej stracą poparcia.
TEAMNATURAL: Uprzejmie Was proszę o pokazywanie tego filmu innym ludziom, tagujcie premiera, tagujcie mnie w postach / story / tweetach... Wierzę, że uda sie wejść w dialog z kancelarią premiera i obiecuję godnie reprezentować interes wszystkich Polaków związanych z siłownią i zawodowo i amatorsko.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6p9lUYCvKug