Koronawirus. Poradnik. 262. Czy rodzice i dzieci unikają szkoły? TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5riXi3iG54ENajlepsze komentarze:

Haarhus... Telewizja "publiczna" za szerzenie kłamstw o zwykłej grypie z grupy koronawirusów dostała od nie-rządu 10 mld złotych podczas, gdy ludzie umierają na zapalenie wyrostka, zawały, udary oraz szereg nieleczonych nowotworów! Etyka pracowników tej zakłamanej telewizji urąga nawet "bydlętom"!
TAK NIE... https://youtu.be/xrkMdqQrpbw . Nie podpiszesz tego, to nie udzielą ci pomocy...........
Lukas L... Wiecie dlaczego nie ma nakazu dla staruszków aby siedzieli w domach mimo że to jedyna realna grupa zagrożona ??? Bo rządzą nami głównie osoby po 60-tym roku życia którzy w tej grupie by się znaleźli ... Więc lepiej zrobić piekło młodym i udawać że się zapobiega wyimagowanej pandemii ... ???
Tomek L... Wystarczy przeczytać ulotkę tzw testu i cała ta medialna plandemia UPADA ! Testy nic nie wykrywają a tym bardziej wirusa i nie są dopuszczone do diagnostyki :) O tym mówi sam ich wynalazca a testy powstały 9 lat temu . Tego medialnego świrusa do dzisiaj nie wyizolowali :) Nie ma zatem jego DNA do badań , analiz , tworzenia leków czy nie potrzebnych szczepionek :)
KS... Dość okupacji Żydów Watykanu i Berlina i Moskwy i Pekinu ani innych wielkich spod znaku komunizmu i globalizmu
KS... Dlaczego Polakom nie pozwala się zgazowywac węgla kamiennego?
Po zgazowaniu węgla kamiennego zostaną tysiące ton złota i metali ziem rzadkich gotowe do wydobycia!
Naukowcy Amurskiego Centrum Naukowego Dalekowschodniego Oddziału RAN nauczyli się wydobywać z każdej tony spalanego w kotłowniach węgla do jednego grama złota. Zestaw doświadczalny już został stworzony i zaplanowano jego wdrożenie w jednej z kotłowni do 2017 roku, informuje służba prasowa Dalekowschodniego Oddziału RAN
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.