Koronawirus. Poradnik. 263. Inspektor Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji odpowiada na pytania TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Gbt9AzEeu98Najlepsze komentarze:

Haarhus... Każdy kto nagabuje Was do zrobienia testu na koronawirusa musi się liczyć z pozwem i sprawą w sądzie pod zarzutem przeprowadzania eksperymentu medycznego! Jeżeli zostaniesz poproszony o zrobienie takiego testu masz prawo odmówić lub zapytać o to czy test jest w 100% skuteczny, jeżeli taki test nie ma stuprocentowej skuteczności macie prawo podważyć jego skuteczność! Wykonywanie wadliwych testów to praktyka niecna, karalna i mająca na celu zwiększanie fałszywych statystyk, dzięki którym faszystowski rząd pisu wprowadza bezprawne i bezpodstawne obostrzenia o czym c(!)iarka doskonale wie! Za zapaść gospodarczą nie odpowiada mityczny medialny wirus tylko pisowska kolaboracja, która ponad głowami Polaków dokonuje największego od II WŚ i rzezi wołyńskiej ludobójstwa Polaków!
Stanis?... I na koniec..nie promuje tego że nie ma wirusa, owszem jest, bo całe życie i w każdej porze roku w różnych miejscach mamy styczność z wirusami. Problemem jest rząd i to co robią z ludźmi. Politycy mogą robić co im się żywnie podoba a obywatele mają cierpieć. Maseczki obniżają naturalną odporność, płuca potrzebują głębokich wdechów czystego powietrza bez wciągania swoich oparów z powrotem bo to własnie to nam szkodzi. Telewizja nie chce publikować ile szkód robi zakrywanie ust. Tylko totalny debil bez rozumu wychodzi na zewnątrz gdy jest chory. Zdrowi nie powinni być nękani i traktowani jak chorych bo nie ma czegoś takiego jak choroba bez objawowa.
Stanis?... ''zero tolerancji'' Bardzo ciekawe, własnie widnieją nagrania jak policja naprawdę wzieła to do siebie i atakuje osoby które nie są żadnym problemem i nie obrażają, starają być spokojni mimo że policja prowokuje ale nie..no jak, nie masz maseczki? oj nie ładnie, no to skuwamy w kajdanki, powalmy człowieka do parteru, zróbmy z niego groźnego człowieka. Czy tak powinna postepować prawdziwa policja?!
Jarosla... Skonczcie bredzic klauny
Stanis?... Och bo się rozczulę zaraz łapiąc za serce, ''wszystko co robi rząd to dla nas'', ładne bajeczki przedstawiacie.
Stanis?... ( 2:18 - 2:31 ) OCZYWIŚCIE TO JEST CAŁKOWICIE NIE LEGALNE. NIE MAMY STANU WYJĄTKOWEGO. ROZPORZĄDZENIA SĄ NIELEGALNE. KARY, IZOLACJA ZDROWYCH LUDZI, DOSŁOWNY TERROR w postaci agresji cywila do cywila, bądź policji wobec spokojnych ludzi.
TAK NIE... https://youtu.be/xrkMdqQrpbw . Nie podpiszesz tego, to ci odmówią pomocy.......
Stanis?... ( 2:39 - 2:53 ) Ja się nie dziwię, są tacy co tylko piwem czy wódką mogą ukoić ból bycia traktowanym jak zwierzę w izolacji które państwo w państwie nęka.
Anita D... oszuści i manipulanci...żenada
Tomasz ... Giza koronacelebryto...jesteś żałosnym czlowieczkiem
Justyna... #Farfocel
TAK NIE... https://youtu.be/yEOGENS_4T0 . Niech ten inspektor sobie przypomni co ślubował !
TAK NIE... Policjant to strażnik systemu.......
Renata ... ?????????????
Widz... Łapka w dół i spierdalam.
Jan Sit... Dałem pierwszą łapkę w dół ale dobrze wiem że nie ostatnią xD
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.