Koronawirus w Polsce. Sienkiewicz: rząd nam buduje umieralnie, a nie szpitale Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vK9Bg7bhQswNajlepsze komentarze:

Andrzej... Ratuj się kto może Sienkiewicz nam pomoże....
JA... Od opozycji i ich mediów jak zwykle nie można nic sensownego usłyszeć poza bełkotem o Kaczorze .Strach pomyśleć co by się działo jak by rządziła opozycja w czasie pandemi albo miała chociaż prezydenta . Chaos i paraliż państwa był by totalny pidemia by szalała w państwie teoretycznym Sienkiewicza a ci by sobie jezdzili po mieście i opowiadali że jest git bo na Ukrainie jest jeszcze gorzej oraz że ich krytycy są faszystami . Ci ludzie komplenie nic innego nie mają do powiedzenia poza nawijaniem w kólko o Kaczorze wogóle nie ma nawet poczucia odpowiedzialności za kraj i że jako politycy reprezentują jakiś interes narodowy a nie własne tyłki i że jako politycy mają w imię interesu obywateli współpracować w kryzysowych sytuacjach nawet z diabłem jeśli zmusza do tego sytuacja a co dopiero z Kaczyńskim . Nikogo nie obchodzi czy w takiej sytuacji lubią prywatnie jakiegoś Kaczora czy nie jak nie potrafią działać konstruktywnie i pragmatycznie w interesie obywateli szczególnie w kryzysowych sytuacjach to się nie nadają do poważnej polityki tylko do plantacji bananów w banana republic ewentualnie do przedszkola i piaskownicy w towarzystwie innych dzieci nie panujących na swoimi emocjami napierdalać się przy byle okazji łopatkami
?... Za programem Co-V-Id-19 odpowiedzialna jest komisja trójstronna (Trilateral Commission) koordynatorem działań w Polsce jest komitet Nowy liberalizm i Fundacja im. Stefana Batorego, trzeba je zniszczyć.
Konrad ... I to ten typ walczy z hejtem.
LESZEK ... I jeszcze jeden niuans , jakby ktoś miał wątpliwości , może sprawdzić. Za pierwszego pisu zamknięto kilkadziesiąt szpitali i oddziałów , za ( nie bronię by najmniej ) PO i PSL otworzono i uruchomiono kolejnych kilkadziesiąt szpitali i oddziałów i oczywiście ( jakże by inaczej ) za obecnego pisu ponownie zamknięto wiele szpitali o oddziałów leczniczych.Tak właśnie cholerne i pieprzone PiS ( właśnie cholerne i pieprzone !! ) zadbało o służbę zdrowia , o jej rozwój i unowocześnienie !! Mało tego , kiedyś jedna z pisowskich matron zachęcała lekarzy i pielęgniarki do emigracji jeżeli im się w Polsce nie podoba. No więc wzieęi i wyjechali !!. To też można sprawdzić. Wszyscy pamiętamy jak przez te lata PiS szydziło i drwiło z lekarzy i pielęgniarek , jak obiecywało i jak słowa nie dotrzymywało.Ludzka pamięć jest zawodna oczywiście , ale czegoś takiego nie da się zapomnieć w przeciągu kilku lat.
LESZEK ... Oczywiście , że nie my , obywatele jesteśmy "oczkiem w głowie" tej szubry , lecz jak zwykle i jak zawsze ich własny polityczno ekonomiczny interes. Teraz się zwijają , działają chaotycznie i na oślep, wiedzą że dali dupy i w panice szukają współodpowiedzialnych . Działania idiotyczne , chaotyczne i nieprzemyślane, totalna improwizacja i panika jaka zżera tą tragiczną władzę , na pewno odbije się na bardzo wielu z nas. Czy ktoś z tej władzy i czy w ogóle kiedykolwiek odpowie za przyszłe i niepotrzebne ofiary tej szubrawej i do końca bezczelnej i aroganckiej rządowej kliki ??. Pewnie będzie tak jak przez ostatnie 30 lat , nikt nie stanie przed sądem , nikt nie stanie przed trybunałem konstytucyjnym , nikt nie będzie rozliczony uczciwie i rzetelnie. Tylko my , zwykli obywatele jak zwykle zapłacimy rachunek za tragiczne i fatalne błędy władz , za nieudolność i arogancję , za pychę , butę i kłamstwa, za sobiepaństwo i prywatę ludzi będących na świeczniku i przy korycie. Pisowska szubra przynajmniej przed odpowiedzialnością się skutecznie zabezpieczyła , ministrem i prokuratorem w jednej osobie , sądem najwyższym podlegającym politycznie , TK również pisowskim etc. Ale to nie przekreśli winy tych szubrawców , nigdy w życiu .
Roodnee... Jedni warci drugich. ⛔⛔⛔?
Iwona S... A to nie POKO chciało wyborów w październiku...? "i kamieni kupa"?
Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.