Wstawaki 644 Trawienie Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=G6WKuAYH84cNajlepsze komentarze:

Paulina... Okey, to bylo potrzebne wlasnie. ?
basia y... ?????moja głowa
Teresa ... ??❤?
Omnimus... Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce.
Alina Z... Dziękuję Ojcze Adamie za tak mądre rozważanie. Pozdrawiam ♥️
Monika ... Witam wszystkich Wstawaków i życzę miłego dnia całego. Z Panem Bogiem przez cały dzień
Tatiana... ❤️
Grzegor... Witajcie Kochani!
Żyjmy teraz, korzystając z doświadczeń przeszłości, budując przyszłość.

Nośmy maseczki, myjmy i dezynfekujmy ręce, trzymajmy dystans, pomagajmy sąsiadom i bliskim chorym i na kwarantannie by nie musieli wychodzić z domu. I jeszcze jedno: przyjmujmy komunię na rękę tak jak Apostołowie przyjęli chleb na Ostatniej Wieczerzy.

Dobrej zdrowej soboty i całego weekendu. Z Bogiem paaaA!
Katarzy... PRZYJDŹ DO MNIE Z WDZIĘCZNYM SERCEM i ciesz się Moją Obecnością. Przed tobą dzień, który uczyniłem. Chcę, abyś się nim radował, nie martwiąc się o to, co będzie jutro. Szukaj tego, co dla ciebie przygotowałem, spodziewając się obfitych błogosławieństw i godząc się na wszelkie trudności. Mogę wpleść cuda w najzwyklejszy dzień, jeśli tylko skupisz się na Mnie. Przyjdź do Mnie że wszystkimi swoimi potrzebami, świadom, iż Moje bogactwo jest tak wielkie, że mogę z nawiązką zaspokoić wszystkie twoje pragnienia. Bądź ze Mną w nieustannym kontakcie, abyś -- przeżywając życie ‐- mógł zarazem wznosić się ponad nie. Przedstaw Mi swoje prośby w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem, a Mój Pokój, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł. twojego serca i myśli Ps 118,24; FLP 4,6--7,19 ?‍♀️?????????‍♀️?‍♀️
J.A V... ???❤️❤️???❤️
Pyszna ... Nowy dzień nowe życie i lecimy??Dobrego nią dla Wszytchich tu zgromadzonych. ?
Tulka... Alleluja i do przodu jak mówił klasyk ? Bożego dnia dla wszystkich. Idę wstawić rosołek z kury dla mojej chorutkiej synowej.
artystk... Ojcu bardziej do twarzy w habicie niż w bluzie ?
Teresa... Szczęść Boże witam ❤
Rena Ta... Ciągle zaczynać od nowa, bo to co było już się skończyło
Pięknej soboty z modlitwą za Was na porannej Eucharystii ?
MEHD? ?... MESİAH JESUS ...coming of jesus christ..from the expected savior..facts you don't know..proof of god existence..As it is written: "The Savior will come, (Letter to the Romans from Paul, 11:26)https://www.youtube.com/watch?v=9KXLaHFEYCw&feature=youtu.be
TheSylw... Witam. Po nocy teraz odwiedzanie cmentarzy zawczasu ????
Iwona B... Dziękuję Ojccze Adamie za GNIEW I TRRAWIENIE. Nie można żyć przeszłością, trzeba zwrócić się ku teraźniejszości i iść z Bogiem do przodu..
Katarzy... Witam serdecznie Ciebie ojcze Adasiu! Musisz wiedzieć, że dzięki Tobie innaczej patrzę na to, co było kiedyś. Jak te meduzy - nie podgrzewać " starych kotletów ". JEZU daj mi mądrość, roztropność , poznanie nowej rzeczywistości - prowadź mnie i ucz, jak mam iść Twoją drogą - równaj mój krok ! Amen Pozdrawiam serdecznie Ciebie Adaś i wszystlkich languśćaków życzę błogosławionego weekendu:-) ????‍♀️?
Mariann... Szczesc Boże. ?
Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3070 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 280269329 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 604000 użytkowników.