PiekloKobiet Onryu


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fPH2tnooz38Najlepsze komentarze:

Pawe? M... ty zyjesz ??
ilo... O proszę kto wrócił na yt
cukierk... Już pomijając fakt że ludzie nawet w stopniu znacznym upośledzeni też mają prawo do życia to dlaczego zawsze jest pomijane zdanie ojca dziecka? Czy na jakiś etapie ewolucji kobiety zaczęły być wiatropylne?
kirmark... Dzięki, ze radzisz niepełnosprawnym by się zabili.
Według mojej wiedzy jest masa niepełnosprawności z którymi osoba która je posiada jest w stanie sama w stanie poradzić, nie spłycał bym to do tego: niepełnosprawny będzie weź go zabij bo w życiu będzie miał ciężko. Według mnie taka matka i ojciec powinni mieć podane prawdopodobieństwo, zapewnione konsultacje że specjalistami. A Samo dziecko powinno być sprawdzone kilka razy przed decyzją.
manek11... Ech i co ja mam zrobić skoro ten wyrok TK nie zbyt mi się podoba a jednocześnie nie mogę stanąć po stronie "piekła kobiet"
Czy to co powiedziałaś zmienia to że dzieci z zespołem Downa nie mają prawa do życia? Nie nie zmienia, inaczej stajemy po stronie austriackiego akwarelisty który też chciał likwidować osoby które nie miały niebieskich oczów, odpowiedniej twarzy itd.
Nie zmienia to tego że ten wyrok jest za ogólny. Wkłada w jeden worek dzieci z zespołem Downa i przypadki ekstremalne. Wyroku nie należy publikować a nad tym powinni siąść eksperci którzy powiedzą które dzieci mają szansę na normalne życie a które nie. Kolejną sprawą jest to że jest mnóstwo innych problemów którymi powinien zająć się rząd. Gospodarka przez pandemię dostaje po dupie, ludzie tracą pracę, a my zajmujemy się aborcją
Wyimagi... Mądre słowa!
Onryu ciekawostki

Onryu ciekawostki

Historia kanału Onryu zaczyna się w dniu 2015-07-10 15:00:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 67 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 870792 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 11400 użytkowników.