Hyundai i30 SW N line 1.5T GDi 7DCT test PL Pertyn Ględzi Pertyn Ględzi


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dqHr8CCiYG4Najlepsze komentarze:

?ukasz ... Wnętrze razi tandetnymi plastikami
Rafa? R... Panie Macieju czy mild hybrydy vw tez po odłączeniu start stop nie wygaszają silnika podczas jazdy tak jak tutaj?
6rabit... Dziękuje i szerokości :)
Krzyszt... Flokowane kieszenie nie zastąpią manualnego sterowania klimatyzacją.Koreańskie samochody nie ustępują pola europejskiej konkurencji.
Robert ... Jak zawsze ciekawy materiał. Widziałem, że w nowym I20 do wyboru dają silnik z miękką hybrydą i bez, zarówno ze skrzynią automatyczną jak i manualną. Czy planuje pan testy tego modelu. W Opolu i Wrocławiu można się przejechać tylko wersją z silnikiem podstawowym a ta mnie nie przekonała. Ciekawi mnie pana opinia czy warto wybrać wersję z miękką hybrydą, zwłaszcza że z tymi silnikami nie można wybrać konfiguracji premium i mam dylemat.
T K... Zegary są obrzydliwe. Myślałem też ze będzie 1-1.5s szybszy. Dobrze ze są fizyczne przyciski do klimy nie to co w octavii czy golfie. Ładne auto.
Pawekxp... Panie Maćku a jak wygląda temat wyciszenia wnetrza pojazdu względem Kia Ceed SW ?
MGTech1... Chyba stety trzeba równać w górę? ;-)
JO... T-GDi zmora gaziarzy
Przemek... Nie rozumiem jak można przy nowoczesnym współczesnym samochodzie nie do PO są żyć fotel w tak ważny element jak regulacja ledzwi?? To podstawa komfortu pleców. Kompromitacja
B. Wink... Dobry wieczór,uwielbiam oglądać Pana filmy. Byłbym zainteresowany, do jakiego pojazdu Pan dąży. Ten Hyundai I30 czy Ford Focus? Również w odniesieniu do automatycznej skrzyni biegów.

Pozdrowienia
Jerzy J... @Pertyn Jakaś szansa na test tego silnika ze skrzynią iMT?
Piotr... ale na wyciszeniu komory silnika znów przyoszczędzili
Adam Wo... Automatycznie nasuwa się pytanie: Hyundai i30 z tym silnikiem, czy Kia Ceed 1,4 140KM ? Silnik Kijanki już sprawdzony, a ten nie..
pandzik... oszczedne 7.5...

Toledo 1.0 4,5 litra z ostatnich 2 tys km.
Szymon... Okropne zegary, nie cierpię takiego chamskiego kwadratowego ekranu wciśniętego na siłę. Albo full cyfrowe, albo coś takiego jak w stingerze. Czekam na Ceeda - bo to tam dopiero będzie porządna implementacja nowych rzeczy. Hyundai jest jak Skoda w grupie Volkswagena.
S D... Panie Macieju, mam ogromny dylemat, co wybrać, Skoda Octavia (podpowiada rozum) czy ten Hyundai (podpowiada serce)? :) Proszę o pomoc
Marcin ... Lubię oglądać Pana glecenie tylko nijak to się ma do rzeczywistości jeden lubi jak pachną kwiatki a drugi jak mu śmierdzą nogi. Przykład np. Honda Civic 1.0 u pana silnik wybitny a w pewnym motoryzacyjnym magazynie najslapsze ogniwo hondy to właśnie ten silnik.
Daniel ... Jestem ? sympatyczne auto. Czekam jednak na recenzje i20n i i30n z automatycznhmi skrzyniami biegów ?
Pertyn Ględzi ciekawostki

Pertyn Ględzi ciekawostki

Historia kanału Pertyn Ględzi zaczyna się w dniu 2016-04-11 17:33:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 580 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 30940264 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 70200 użytkowników.