Yooka Laylee PC PS4 XBO] recenzja 4K, 60fps - Sylwia Przybysz


Pocieszne Yooka Laylee to hołd dla epoki, gdy na konsolach panowały \"zbierankowe\" gryatformowe. Tytułowi jaszczurka i nietoperz ekorują 5 światów w poszukiwaniu \"Pagies\", stronic magicznej księgi, które w złych rękach mogą doprowadzić do zniszczenia ś
Najlepsze komentarze do filmu "Yooka Laylee PC PS4 XBO] recenzja 4K, 60fps":

Sekeletu: Będzie może recka Lego Worlds?
Bolek Lolek: Czy powinieneś kupić te grę?
odpowiedź: 5:40
Jacek Pietrzak: Czy budowa świata tej gry jest jak w pierwszym Banjo Kazooie (ewentualnie Super Mario 64) czyli jeden hub i wejścia do odseparowanych od siebie światów, czy jak w Banjo Tooie, czyli większa mapa hub a pomiędzy niektórymi światami są przejścia?
Dominik Polewka: no faktycznie przypomina banjo kazooie. :)
Sanseno: Czy macie w planach zrobić recenzje gry Nier Automata? Zastanawiam się nad kupnem ale nie jestem pewny :D
p6mkq: Kojarzy mi się z grą Croc.
Szymon Kukli?ski: To naprawdę przypomina banjo kazoie nie pamiętam jak się pisze
Z?y Maciek: Premiera tego arcydzieła już jutro! Nie mogę się doczekać, aż przyjdzie moja kopia na PS4. Czasy Banjo-Kazooie, huh... Jak bardzo żałuję, że nie jest tak znana w Polsce, bo komu nie wspomnę o niej, nikt nie kojarzy, a szkoda. Jeden z najlepszych collect-a-thonów na świecie, z najgenialniejszą, moim zdaniem, muzyką. Miałem okazję korespondować z kompozytorem do gier od Rare, widać też tęskni za czasami świetności collectów.
Whitie: Uderzająco przypomina Banjo and Kazooie. :)
Lucas Siudym: Kurcze bardzo cieszy mnie ta gra, takich juz sie niestety nie robi, tym bardziej jej zapowiedz bardzo mnie zaskoczyla. Kiedys w czasach N64 czy PSX to byl gatunek bardzo czesty, dzis zapomniany (mowa o platformerze w "TYM" stylu gameplay). Szkoda, ze nie "zalapala" sie na X360 czy PS3, ale nic stracone bo zakup XONE/PS4 to kwestia czasu. Mam nadzieje, ze sprzeda sie OK i powstanie jeszcze cos podobnego.
Lotniskowiec: Ten dubbing jest tak genialny, że już więcej przyjemności czerpię z dialogów Gordona Freemana.
Zanepolski: 5:40 rapujący wąż ( ͡° ͜ ʖ ͡° )
Kuba Czy?: Właśnie aktualizacja mi się ściąga i zaraz rozpoczynam, jaram się na Maxa ,serie banjo i dk wymasterowalem na n64 więc spodziewam się tego samego w hd oprawie!
Jendrej: Ściągnąłem sobie pirata, musiałem przestawić rozdzielczość na 640x400, żeby gra chodziła w miarę płynnie. A myślałem, że mam niezły komputer. Ale patrzę teraz w wymagania, to mam za mało RAM-u i trochę gorszą grafikę. No cóż, w opisie torrenta wymagań nie było. A taka słaba rozdzielczość daje odczucie, że gra jest bardziej retro :D
Mateusz L: Pamięta ktoś kangurka kao?
Herbatka PL: Jak włączyć 2 gracza na trybie main game ?
Franciszek Konador: Czy tylko mi się ta gra kojarzy z Banjo-Kazooie?
Gamershy Official: Teraz Rare wykupiony przez Microsoftu zajmuje się tworzeniem Kinect Sportsów na Xbox One'a
?????: 8 zl na g2a
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vR7gBTED34g