PILNE! Afery Szumowskiego zatuszowane?!! Kto kryje przekręt na koronawirusie? W. Sumliński wRealu24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8Bh5DZ6v22cNajlepsze komentarze:

I K... Upadek kościoła. Rząd - oszustów i złodziei, a naród pozostawiony sam sobie
Józef ... Afery Szumowskiego zatuszowane?!! -Normalka. -Swoich się nie karze lecz wynagradza.
Kubal N... Panie Wojtku nawet gdyby wybili wszystkie narody na ziemi to i tak się między sobą pozagryzają wzbogacili poprzez hamstwo zrobić nic niepotrafią dlatego jeszcze ich spotkamy ♥️?.
Anna Ko... Brawo Panie Wojtku. Ja tez napisze książkę. Z Panem Bogiem
El?biet... Tak Panie Wojtku to prawda biskupi są dla pieniędzy.
Anna Ko... Polacy są w okropny sposób manipulowani, zastraszani. Rozmiar statystyczny virusa jest powiekszony, w mediach plotą głupoty. Podstawieni swiadkowie, lekarze, zmanipulowane filmy, etc. Polacy otwórzcie oczy. Wszędzie tylko kasa i Kasa. Czy
Chcą wyniszczyć Naród Polski?
Przemys... Witam!. Dziękuje Panu za to, że ma Pan jaja. Też się śmierci nie boję. Jestem zażenowany tym, jak bierny jest Episkopat. Po co oni w ogóle są? Podam przykład. Jestem przed Kościołem, i czekam na Komunię, i słyszę , że to grzech, przyjąć Ciało Chrystusa, w czasie epidemii? Przyjąłem. Zapłacą za to.
Ywonne ... kler to się pogubił już lata temu, tylko że teraz to wszystko wychodzi !!! dziś kościół nie ma nic wspólnego z Bogiem !
Marcin ... Książka godna polecenia. Bardzo wciągajaca. Wielki szacunek dla autorów. Cała prawda.....
Monika ... Panie Sumlinski pana slowa to jak oredzie apostolskie do Narodu.WOW.100%
El?biet... Panie Wojtku to babsko to tragedia nie wiem gdzie ten potoruch chce zabłysnąć, a raczej przed kim.
Wiki Wi... Czy pan, panie Wojtku, razem z BUDZYNSKIM ZAWIADOMILISCIE OFICJALNIE PROKURATURE KRAJOWA O PRZESTEPSTWIE?
asiua0... Panie Wojtku, dla mnie jesteś bohaterem, wzorem do naśladowania. Chciałabym mieć w sobie tyle wiary co Pan. Pozdrawiam.
Ewa Koz... Kosciół katolicki wreszcie ulega zdemaskowaniu=pokazuje swa prawdziwą twarz...na szczęście ja opusciłam tę sektę wiele lat temu, kiedy sie zorientowałam, że z biblią i Jezusem nie ma ona nic wspólnego...
Jerzy P... Panie Redaktorze Sumliński, czy Pan nie rozumie, że brak respiratorów URATOWAŁ ŻYCIE setkom ludzi. Przecież ze wstawianych pod respirator przeżywa co dziesiąty.
anastaz... Pokazaliisciie sam pann mmowi. Zze topeewnee fakty too. Teraz kajdanki ktto to ma zrobi c.?? Kowalskii?.dziennikarzee wiecie to. Co my. Wiiemy tylko ze my. Mnie piszemy.
Maria K... Pozdrawiam Pana. To prawda. Wstyd mi za tych ludzi, którzy protestują. Nie spodziewałam się takiego zdziczenia części naszego społeczeństwa. Żal mi młodych ludzi wprowadzanych w błąd i deprawowanych.
Adam Ci... Precz ta banda, zaklamana cholota! Skonczmy to. Maski do kosza! Nie testowaniu! Przekretom ! Skonczmy z tym i ile mozna i niedajmy sie podzielic w. milosci, kosciele, pracy wypoczynku!
gong ji... 20 lat wstecz powiedziałem żonie księża i biskupi sprzedali swojego Boga Jezusa Chrystusa za kolejne 40 srebrników
Arek Wo... Nie mogę was udostępnić w najnowszej wersji android...
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.