Prof. Horban: Wzrost zakażeń koronawirusa może prowadzić do lockdownu TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7PQroMi1JJUNajlepsze komentarze:

Cris B... Jak ci laska nie jest wstyd pracować w tvpis
Micha? ... nie moze prowadzic do lockdownu tylko prowadzi do lockdownu wszystko zaplanowane kto ma wiedziec to wie tym swiatem rzadzi psychopatyczna elita ktora ubzdurala sobie rzeczy od zmniejszenia populacji po mikrochipowanie i eliminacji fizycznych pieniedzy jak ktos bedzie niegrzeczny to mu sie wylaczy chip i jest w ciemnej ..
a tu troche o nowych zasadach raportowania jak umrzesz na raka i bedziesz mial pozytywny test to zgadnijcie co wpisza w akcie zgonu ? tak covid ale co tam wazne ze statystyka rosnie i bedzie wykorzystana w swoim czasie
KANAŁ: FREEDOM 5D

TYTUŁ FILMU: SZOK! WYNIK POZYTYWNY NA COVID WPISYWANY JAKO REGUŁA! #tvpinfo
GERALT ... ????????????????????????????????
GOOWNO WIECIE, DOPÓKI NIE DOSTANIECIE WYTYCZNYCH Z SYJONISTYCZNEGO NIERZĄDU UPADŁEJ EUROPY !!!
HORBAT, PROPONUJĘ ZASZCZEPIĆ CIEBIE 2KROTNIE RAZEM Z K(S)RAS(CZ)KĄ I NIE(PIER)DZIELSKIM, VATeuszem ZDRADZIECKIM I CAŁĄ POLIT-CHOŁĄTĄ PARLAMENTARNĄ !!!
dianao ... Super stacja super prowadząca dziekujemy
Kasia O... Mylicie się z Tytułem! Dzięki Protestom ilość zakażen Spada!
Name Su... Środki zaradcze? Ale boją się słowa "obostrzenia"...
Ivan Ka... Przez cały czas pandemii USA testują 500 tys. do 800 tys. obywateli każdego dnia; Przez cały czas pandemii Rosja testuje 300 tys. do 500 tys. obywateli każdego dnia. Przez cały czas pandemii Główny doradca premiera RP Horban testował 5 tys. do 10 tys. obywateli każdego dnia, by konsultowane przez niego osoby mogły krzyczeć o sukcesach w zwalczaniu. JAKIM CUDEM TEN CZŁOWIEK POJAWIŁ SIĘ W ROLI DORADCY???
RYSIO... Każde wasze kłamstwo już klepiecie pierdyliony razy . Pachołki NWO .
Haarhus... Fałszywa pandemia, fałszywy premier, fałszywy rząd, fałszywe media, fałszywe testy, fałszywe statystyki! PiS KO(PO .N) PSL SLD (lewactwo, razem) podpisały "spec"ustawę "dobry" "samarytanin" która do ustawodawstwa szmugluje przymus szczepień i pozbawia Polaków WOLNOŚCI! Zanim skrytykujesz sprawdź do czego posunęły się te partie polityczne i kto głosował za tą aberracją ustawodawczą!
PING PO... Na cmentarzach jest wirus a na spędach lewackiej dziczy na ulicach wirusa niema od logika PIS.Prawicowe demonstracje PIS potrafi rozgonić a lewackiej dziczy nie.
zxcvbnm... Tzw. lockdown pochłonie prawdziwe ofiary a nie wymyślony koronaświrus sars 2.
Old Sco... Lockdown za to prostą drogą do pozwów przeciwko Skarbowi Państwa. Jeżeli zamiast odcinać pierwotne skupiska wirusa promowało się tam bon turystyczny, czy nie jest to świadome rozsianie zarazy. Może zamiast bawić się w krucjaty, naciąganie faktów i straszenie ludzi, zaczęlibyście zajmować się pakowaniem walizek!
Prawy M... Rządzą nami idioci:
https://www.youtube.com/watch?v=WdwTuBs5EYQ
Stanisl... Mozna było iść na cmentarz,, to jest bełkot polityczny
????? ?... Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz
*** ***!
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.