Koronawirus a Strajk Kobiet. „Czy to nie takie samo zagrożenie jak posłanie dziecka do szkoły?” Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wjOGILU52pQNajlepsze komentarze:

P.... PiS to marionetka globalnej finansjery i USA
Gregor7... Rozmowa "ekspertów" xDDDD
lee99ba... Zrobienie lockdownu spowoduje jeszcze większe wkurzenie obywateli. Śmiem twierdzić nawet wyborcy PiSu się wku... mocno.
Witas W... Jeszcze psy pisowskie na oczy nie przejżały,
może nadal płacą Wam z budżetu za ujadanie?
adriano... Wszyscy tacy mądrzy w komentarzach a w maseczkach zapierdalacie już od korytarza
KS2416... Lemaprtowa powinna siedzieć.
Jan Paw... ale podoba mi się pani prowadząca
Ola Wo?... Kochani, pomożecie mi uratować psa? W ten Piątek jedziemy do Wrocławia na operacje serca. zostało już tylko 3 dni. www.zrzutka.pl/manga
wolf13... https://jacobpop.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=2073&idDistributor=443924

NIE JEST TO SCAM, WIRUS TYLKO ZWYKŁA REKLAMA OFERTY IDEA BANK

Załóż konto firmowe, które ułatwia zarządzanie finansami firmy

0 zł za prowadzenie konta przez 24 miesiące

0 zł za obsługę karty debetowej,

0 zł za standardowe przelewy przez internet,

szybki i prosty proces, bez wychodzenia z domu.
Wowa Ta... "Całkowity lockdown" zostanie zignorowany przez ludzi .Nie ma tylu więzień ani tylu słynnych komandosów pod wezwaniem Świętego Antoniego Smoleńskiego żeby to utrzymać w ryzach. Ludzie zrozumieli przez pól roku ,że rządzą nimi kompletni nieudacznicy.
Kate... Największym zagrożeniem to jest wysłanie pacjenta do szpitala....
Got Kow... Walką o prawo do bezwarunkowej aborcji kieruje 'zdeklarowana' lesbijka. Nie uważacie, że to groteskowo wysoki poziom groteski?
RYSIO... Mają skurwiele o wiele dalej idące pomysły typu , likwidacja pieniądza papierowego , powszechny program dochodu podstawowego , obozy odosobnienia dla opornych wobec szczepień . Walka z aborcją to jedna z fałszywych flag tak jak plandemia . Każdy rząd czy z pisu czy nie z pisu robiłby to samo - wykonywał scenariusz gadzich globalistów NWO.
B. Mad... wszystko sie pięknie zaczynało, gdyby zmieni kierownictwo odpowiedzialne za protesty, Żadnych lejb ani homoseksualisto bo teraz zaczyna byc wazna ich ideologia zamiast praw kobiet do wyboru , Kto wpadł na takie kreteński pomysł by takim osobnikom powierzyć STRAJK KOBIET ? My kobiety przegramy przez te ich chore postulaty Miał byc 1 a sa ich dziesiątki, Kretyństwo i tyle Marsze i protesty ucichają bo nikt nie poprze ich chorych postulatów.
Tatsuya... Jestem Polakiem i chcę mieć wybór!!!, wybór kogo szanować, kogo wyzywać, kogo przezywać czy co obejrzeć, jestem też dumny z tego że potrafię szanować i nieważne czy ktoś jest np. lesbijką czy czarnoskórym chłopakiem. Chcę szanować i chcę mieć także wybór. A wy idioci ,,wielcy narodowcy", ,, wielcy PiSowcy" chcecie mi odebrać ten wybór, zabronić mi szanować!!!!! Jak wam nie wstyd??!!!!! I jeszcze jedno: LGBT to nie ideologia tylko ludzie, tak samo jak ja czy wy!!!
Darek G... oczywiście że z ma problem z głową jedno wyjście dla Lempart .....klatka i priorytetem wysłać na Madagaskar do tęczowych lemurów:)
Daniel ... Znani lekarze z całego świata na temat Covid:
https://www.youtube.com/watch?v=x9rE73-a_x8
STOP PLANDEMI !!!
Mo Bi... 3:39 Oj zdecydowanie "gra się seniorami" Wiadomości jak i zresztą szatańskie, postapokaliptyczne hasła które serwuje TVP potrafiło by zamrozić najbardziej twarde serca. Czemu takie rzeczy robi TVP, Pis i ich kościół najstarszym? Nie wiem, babcie mają usłyszeć co się dzieje wyjść i temu zaradzić? takli jest cel? czy jaki?
lakosta... quebonafide serio? jak na taką kariere wchodzenie w polityke to syf totalny
Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4976 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65766886 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.