Dr Marek Posobkiewicz: pacjenci chorzy na koronawirusa odczuwają lęk czy przeżyją TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EZ6mGM204HcNajlepsze komentarze:

Haarhus... Fałszywa pandemia, fałszywy premier, fałszywy rząd, fałszywa opozycja, fałszywe media, fałszywe testy i fałszywe statystyki! DO PROPAGANDYSTÓW TVP: OPAMIĘTAJCIE SIĘ ALBO WASZE DZIECI POZNAJĄ NA WŁASNEJ SKÓRZE "nową" "normalność" m(!)orawieckiego kolaboranta! PIENIĄDZE KTÓRE DZIŚ DOSTAJECIE ZA FAŁSZOWANIE RZECZYWISTOŚCI NIE BĘDĄ NIC WARTE A WY PO EWAKUACJI RZĄDOWEJ KOLABORACJI ZOSTANIECIE Z TYM SAMI I MILIONAMI WKURWIONYCH LUDZI!
Doctor ... Jerzy Zięba już podsumował tego polityka i jego praktyki dla skutków zdrowia publicznego. Dla przykładu leczenie raka. ( No teraz już nieaktualne , bo szpitale są zamykane, przerabiane dla jednej fikcyjnej choroby, a ludzie musza w domu umierać). Jednym słowem niegodny zaufania. Tak samo jak prezydent, Kaczyński i premier. Nagle wszyscy chorzy i straszą głupie społeczeństwo- głupie, jeżeli im ufają. Kabaret i żenada, która nie ma końca. Zamiast straszenia fikcyjnym zarażeniem, gdzie są fakty? ,Dla przykładu wg. których można by stwierdzić, że owi politycy np. umarli na kryptonim cov 19. ?
Przypominam Kaczyński już jest po 70 - ce więc areszt domowy wg. fikcyjnego prawa,które wprowadza. Wcześniej wspomniani politycy pochowani w kwarantannie, a podpisali nowelizacje przymusu szczepień art 36! Podpisali użycie ostrej broni wobec osób, które nie chcą się poddać testom, ( potem ) szczepionkom ( potem). Tak, wojsko ma rozkaz użycia ostrej broni, dlaczego się o tym nie mówi?
Dlaczego się nie mówi , że już od kilku tygodni jest stan wojenny?  
Dlaczego stan wojenny nie jest ogłoszony, skoro on już realnie trwa?
Straszyć to możecie małe dzieci wy załgani łajdacy! może wam uwierzą?
tamahag... Były urzędnik państwowy insp sanitarny mówi to za co mu zapłacą z pięknej izolatki . A razem z pacjentami to pan doktor się już brzydzi
Mariusz... Siala baba mak nie wiedziała jak dziadek wiedział nie powiedział A to był tak. Śmierć jest najpiękniejszą rzeczą pod słońcem. Kościół ma swe teorie
Jonczek... brawo. odkryłeś amerykę
tommykl... Aldous Huxley: "W następnej generacji lub później, powstanie farmakologiczna metoda na to, aby ludzie kochali swoje zniewolenie i będzie to taki pewien rodzaj dyktatury bez łez. Stworzony zostanie bezbolesny obóz koncentracyjny dla całych społeczeństw, tak, że ludziom zostaną odebrane ich swobody obywatelskie, ale będą raczej z tego zadowoleni, ponieważ ich uwaga będzie odwracana od jakiejkolwiek chęci do buntu przez propagandę lub pranie mózgu, lub pranie mózgu wsparte metodami farmakologicznymi. I taka wydaje się być ostateczna rewolucja."
????? ?... Po wysłuchaniu was można mdłości dostać.
A korona wirusa leczą wybory i rosół. Rosół z kaczki ??
Adam... Jestem chory bezobjawowo na gruźlicę, grypę (X odmian), opryszczkę, boreliozę (nie jestem pewien), zapalenie płuc itd. Mam też wiele innych nie wykrytych jeszcze bezobjawowych chorób. Poproszę o stosowne terapie i testy, bo strasznie mi z tym psychicznie ciężko wytrzymać i odczuwam lęk! Dodam również, że po teście PCR wykonanym na jabłku - okazało się, iż jabłko jest chore bezobjawowo na covid 19. Mamy problem - ja niestety mam wynik negatywny, jabłko pozytywny. Co robić, jeść, nie jeść? Piszę całkiem serio - kupiliśmy sobie tych testów i mamy niezły ubaw. Dzisiaj będziemy testować koszatniczki (degu) i ziemniaki. Boję się o degu - są super. Jeszcze jutro testujemy wodę z akwarium. Sam ciekaw jestem co wyjdzie! :) Lęku nie odczuwam, wierzę w Boga, nie w "cudaki" z pełnymi bakterii i grzybów szmatkami (semantyka: maseczka materiałowa) na twarzach. Niech się boją lepiej ci, co zawierzyli szatanowi ... /// Co do szmatek - hmm, poniżej FFP3 nie ma schodzić - to kpina z nauki i wiedzy (bynajmniej idzie o poważniejsze patogeny niż covid). Tak, jestem Dr. .
Masa? u... Dużo karmy dla wszystkich, dobrej dla dobrych, złej dla złych- zawsze wraca :) Pozdrawiam
Jozik j... No właśnie patrząc na tego objawy tego pana to nic nie widzę oprócz paru ślicznych rurek. Jak na osobę która jest mocno chora to jest bardzo aktywna medialnie. Uwaga na porównanie do płaskiej ziemi bo jeżeli jest ona taka okrągła jak ten pan chory to mam obawy że może rzeczywiście jest płaska. "Za pan brat" to ten człowiek to jest z golonką.
A tu mam kolejnego pacjenta gotowego do hospitalizacji. Waży ze 2 kilo to może się miejsce w szpitalu znajdzie.
https://www.youtube.com/watch?v=9JNASprN8Vg&feature=youtu.be
ro ma... A inni chorzy nie czują leku przed śmiercią? Chorzy na raka zawal zator zapalenie pluc... Osoby starsze nawet relatywnie zdrowe wpadają w panikę i gasna w oczach. Ograniczyliście im dostęp do lekarza i karmicie strachem przez tv
Robert ... A co mają odczuwać po oglądaniu wasze paniki
Renata ... Wcześniej był św.Mikołajem , a teraz chorym pacjentem.......????
https://youtu.be/flDtJ51IkeE
ByRaski... Andrzej Duda to się nie uda xd
IM ri... Moje pytanie brzmi : Gdzie się podziała grypa w tym roku ? Zmarła na covid ?
Renata ... Strachy na LACHY ❤❤❤❤
NASZA DUSZA JEST NIEŚMIERTELNA ????
GERALT ... Nowa obawa przed 11 listopada ? Może jakiś incydencik ? Tylko nie taki np. jak ostatnio w Wiedniu.
Przecież chcecie mieć ok 30 tys. dodatnich testów najlepiej jeszcze przed 11 listopada ? Wtedy wykonacie plan i nie będzie opirer... od mocodawców ?
Aaron "Cienkopis" Feigenbaum, podpisał wyrok śmierci na Polaków, ustawę covidową !!! To zwykły morderca społeczeństwa !!!
https://youtu.be/RrDpxg2jqkg
https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/158606,koniec-pandemii-czas-zastopowac-syjonistyczne-szalenstwo
https://ryszard-opara.neon24.pl/post/158233,globalne-plany-na-przyszlosc-ludzkosci
usque a... youtu.be/hRPb-Cya9ic dr Judy Mikowitz o szczepionkach I maskach oraz korupcji
usque a... https://youtu.be/p1vnI4rgi1o sok ma koronawirusa
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.