PLUSY chorowania na KORONA WIRUSA Klaudia Klara


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=APpvnAg8HaoNajlepsze komentarze:

Dorota ... Plus jest również, kiedy sprzątasz kuwety po 4 kotach ?????
wiktori... Klara ile dni nie czułaś wcale smaku i zapachu?
Katarzy... Jestem w związku partnerskim z Francuzem (mimo że w żadnym przypadku nie należę do Arystokracji ?Za to on pochodzi z klasy wyższej) i kiedy go poznałam 5.5 roku temu na Tinderze, to dopiero zaczynałam studia językoznawcze w Irlandii, więc porozumiewaliśmy się po angielsku, no bo ten francuski to u mnie wtedy trochę był taki "comme çi comme ça".

Dziś robię magisterkę na tłumacza we Francji, mówię płynnie i poprawiam tego mojego wariata na każdym kroku (we wszystkich 3 językach!), bo zjada głoski na każdym kroku ?

P.S. Może i popełniamy mały "mésalliance" będąc ze sobą, ale i tak nawet nie mając grosza przy dupie się kochamy i dążymy razem do celów ?❤
Julia c... My w 3 rocznice związku byliśmy razem na testach. Takie świętowanie ?
kubuk2... uprawa marychy trwa ok 2,5 miesiaca chyba.. xd nie 2 tygodnie niestety
beciaka... A Twój mąż i córa również mieli wynik pozytywny?
Lenka J... Jaki bełkot
Kubek H... Jesteś moim kołczem normalnie! Uwielbiam cię!
Fit Arl... Haha no z tym nie czuciem zapachów to spoko sprawa? tylko z brakiem smaku to już masakra :( praktycznie nic nie jadłam, bo na siłę było ciężko przez to?
Omegalu... XDDDD Klaudia i jej pomysły
A CO TY PĘDZIŁAŚ W DOMU HMMMM?! bimber z pyrów XDD
Aga... Odkąd nie mam węchu podróż komunikacją miejską zrobiła się jakby przyjemniejsza.... :D
Szkoda tylko, że ukochanych świeczek nie czuję :/ , aaalee plus, że wystarczą jakieś zwykłe dla klimatu, to chociaż zaoszczędzę, a może przeniosę się na wkłady, pewnie już są na promocjach hahahah
Koproli... Putin to chyba skrót od putain.
oatlisa... Poprosimy więcej takich pogadanek! W czasie pandemii to Twoje filmy sa najlepsze na poprawę humoru, Klaudio! ??
matylda... ???
Marti... Jeśli uważasz, że nie ogląda Cię żadna Marietta, to się grubo mylisz, kochaniutka?muszę uważać na francuzów w takim razie ?
Ma?gorz... CO TYM RAZEM KLAUDIA KLARA REKLAMUJE... taka myśl pojawiła mi się w głowie jak dostałam powiadomienie o nowym filmie ??
Julia A... Cudny film, uśmiałam się hahaha może nagrasz jakieś story time ? Właśnie wróciłam do tego filmiku jak opowiadasz o swojej imprezie w pracy na wigilię i stwierdzam, ze opowiadasz genialnie ? Chętnie bym posłuchała czegoś nowego
Klaudia... Tylko Klaudia Klara może nakręcić filmiki o plusach zjawisk powszechnie uznawanych za negatywne np. plusy bycia grubym, plusy chorowania na korona wirusa XD Zrób serię takich filmików XD o plusach rozwodu to osobny filmik mógłby powstać xd
Katarzy... Genialne, jak zawsze <3
MakeFee... Mojej córce dałam na imię Marietta :)
Klaudia Klara ciekawostki

Klaudia Klara ciekawostki

Historia kanału Klaudia Klara zaczyna się w dniu 2012-07-12 19:54:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 106 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 39113299 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 247000 użytkowników.